Test z polskiego w pustyni i w puszczy
Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. "Jeszcze Polska.". Kraków.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Rozwiąż test.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Popularne quizy w tym tygodniu: Zadamy Ci kilka wstydliwych pytań i sprawdzimy,.. Tylko ekspert od Simsów zda ten test!. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.W pustyni i w puszczy - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - W pustyni i w puszczy - Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - w pustyni i w puszczy .. Klasa 5 Polski.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /..

Test z treści lektury - W pustyni i w puszczy.

14Zgłoś błąd Ile lat miała Nel?. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Zaprzyjaźniony Grek .. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Witaj na stronie Quizz.pl.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. lizawieta.. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Pytania zawarte w teście.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę.. Stary Arab .. w pustyni i w puszczy - test z humorem Labirynt.. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Polub.. Fatma, krewna .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Osadź.. Son of Director #26 - Jesteś cudowna.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Zostali oni porwani dla okupu przez służebników Fatmy uwięzionej wraz z dziećmi przez rząd Egipski.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2..

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy.

Klasa 5 Lektury Polski.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Klasa 5 Lektury Polski.Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Edytuj elementy.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. TarkowskiZgłoś błąd; W jakim mieście mieszkali Staś i Nel?. polskiej .w pustyni i w puszczy - test z humorem.. Serwis zamknięty.. Jakie nazwisko miała Nel?. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Inne tryby testu.. Udostępnij Udostępnij wg Thomskubis.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury #pustynia #puszcza #szkola .. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Powierzchnia oceanów wynosi ok. 361 000 000 km 2, a ich łączna objętość to ok. 1,3 tryliardów (1 300 000 000 000 000 000 000 = 1,3*10^21) litrów..

Test z treści lektury - W pustyni i w puszczy DRAFT.

Pełna dramatyzmu historia przedstawiająca czasy powstania Mahdiego (Muhammada Ahmeda) i nieznane zakątki Afryki.. Pięć szybkich pytań, które sprawdzą twoją wiedzę z różnych dziedzin.. Więcej .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Mieszkający tam od dawna Polak.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Życzę miłego rozwiązywania.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Kto ułatwił dzieciom spotkanie z Mahdim w Chartumie?. W pustyni i w puszczy DRAFT.. w Port-Saidzie|Port-SaidZgłoś błąd Ile lat miał Staś?. 8Zgłoś błąd Jakiej narodowości był ojciec Stasia?. Tylko prawdziwy fan Królowej Popu uzyska w tym teście maksymalną ilość punktów!. Staś Tarkowski i Nelly Rawlison.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. wg Rafixolszewski.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" ..

W pustyni i w puszczy DRAFT.

Stwórz nową ekipę na YouTube!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. TYLKO POLSKIE FILMY Recommended for youAkcja powieści ,,W pustyni w puszczy'' toczy się głównie w?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy • pliki użytkownika megi122 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, KRÓTKI SPRAWDZIAN Z TEREŚCI w pustyni i w puszczy.docW Pustyni i w Puszczy - Henryk Sienkiewicz, test z języka polskiego .. Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza..Komentarze

Brak komentarzy.