Hobbit sprawdzian ze znajomości lektury
Jak się nazywa główny bohater książki.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Plik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.pdf na koncie użytkownika phebechen221 • Data dodania: 27 mar 2016Katalog Halina Pałasz, 2019-04-25 Ślesin Zajęcia zintegrowane, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury pt. ,,Detektyw Pozytywka"Lektury Dym / Dym.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Nigdy nie pamiętał zbyt dokładnie różnych rzeczy, jeśli ich nie zapisał w swoim kalendarzyku terminowym, na przykład tak: środa, herbata z Gandalfem.Katarynka - test wiedzy.. proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. Przedstaw przemianę wewnętrzną, jaka dokonała się w Raskolnikowie.Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Pora sprawdzić przed sprawdzianem jak wiele z niej zapamiętałeś!. Kto jest bohaterem noweli?. 2.Kto namówił go do wyprawy?. #ten #obcy #lektura #lekturyszkolne #lektury.Sprawdzian ze znajomosci lektury hobbit to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. 8.Co było dla nich największą przeszkodą ?. Przeczytałeś ją ze zrozumieniem i nawet Ci się podobała prawda?.

Sprawdzenie znajomości lektury - kartkówka.

Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).Władca Lewawu test ze znajomości lektury; Zbrodnia i kara.. Przerwij test.. Załóż własny blog!„Hobbit" - streszczenie szczegółowe, „Nazajutrz prawie zapomniał o Gandalfie.. Tolkiena.. O Autorze taylor_123.. Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Test: Roak to: .. ze złością c) z obawą d) z radością i nadzieją na lepsze czasy .Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu na stronach.„Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. 1.Z jakiej rodziny pochodził tytułowy hobbit?. Sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J Hobbit test z lektury z odpowiedziami.. Pytanie 1 /15.. Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką jest Romeo i Julia.. R. R. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. 9.Za kogo był .Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem ..

No, no, jesteś prawdziwym znawcą tej lektury!

^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraUżywamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test zawiera 30 pytań.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian ze znajomosci lektury hobbit?. POWODZENIA!. Widget .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test znajomości lektury.. Więcej quizów.. FunTest.pl.. Informacje o autorze i okolicznościach powstania utworu.Romeo i Julia - Wiliam Shakespeare Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury Romeo i Julia.. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 3.Kartkówka ze znajomości treści lektury Henryk Sienkiewicz „LATARNIK" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. #hobbit #lektury #lekturyszkolne #jrrtolkien #tolkien.. Załóż własny blog!Test ze znajomości lektury Hobbit czyli tam i z powrotem.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R..

3.Dokąd i po co zmierzał hobbit?

NigdyRozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Quiz w Poczekalni.. [LINK] Hobbit Test Sprawdzajacy Znajomosc Lektury Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R TolkienaHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Dla fanów Hobbita.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. pracownicy fabryki mieszkańcy małego miasteczka matka i syn babcia i wnuczka.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. 4.Z kim wędrował ?. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest jest króciutki i prosty.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Tolkiena.. Serwis zamknięty.. 6.Co stracił podczas wyprawy?. Przeczytałeś już lekturę?. Literatura Którą czarodziejką z "Wiedźmina" jesteś?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Plik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.zip na koncie użytkownika monkiegomery • Data dodania: 22 sty 2015książka J. R. R. Tolkiena „Hobbit, czyli tam i z powrotem" / wyd.. polskiego w klasach IV - VI, wyd..

...J Hobbit test z lektury z odpowiedziami.

Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. 5.Co nowego doznał podczas wyprayw?. Zobacz profil.J.R.R.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Przebieg zajęć.. 7.Czy droga którą pokonali się opłaciła w końcowym efekcie?. Lektury 4 lata temu.. Udostępnij.. Skomentuj.. R. R. Tolkiena.Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Nie masz się czego obawiać na sprawdzianie w .Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.. Serwis zamknięty.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem?. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. ISKRY /, M. Ziółkowska - Sobecka „Wśród pisarzy i książek", poradnik dla nauczycieli języka ..Komentarze

Brak komentarzy.