Robinson crusoe test sprawdzający
Z tego powodu rodzice Robinsona nie pozwalali mu na wiązanie swojej kariery z morzem.. Służąc na kolejnych statkach uczy .Robinson Crusoe to powieść podróżniczo-przygodowa, najsłynniejsza w dorobku autora, Daniela Defoe.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka.. siatkówka test z siedmiu .Test z lektury Robinson Crusoe.doc - testy z lekyur - Użytkowe Plik Test z lektury Robinson Crusoe.doc na koncie.. Przypadki Robinsona Crusoe Zawiera 15 pytań.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. autor: ulcia122 popularnosc: 6077 zdawalność: 73 % kategoria: Język polski.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. - Quiz 1Opowieść o Robinsonie składa się z dwóch części: pierwsza - The Life and Strange Surprizing Adventures of Robinson Crusoe opowiada o losach marynarza Robinsona Crusoe, który trafia na bezludną wyspę.Druga - znacznie mniej znana - The Further Adventures of Robinson Crusoe opowiada o dalszych podróżach Robinsona.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Jak się nazywa chłopak z którym Robinson uciekł z niewoli .Serwis zamknięty..

Sprawdź się » przypadki robinsona crusoe Czytałeś/aś Robinsona Crusoe?

7.Jak nazwano miasto Robinsona (Robinsontown) 8.Jak nazywała się koza , papuga i pies Robinsona?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Witaj na stronie Quizz.pl.. Napiszcie mi poszczególne streszczenia do poszczególnych wątków -to straaasznie ważne.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Jakie pytania mogą pojawić się na teście ze znajomości lektury?. Test Zbrodnia i kara Fiodor Dostojewski Test Wybrane opowiadania i nowele Stefana Żeromskiego Test Tango Sławomir Mrożek Test Teatr gracki Test Król Edyp Sofoklesa Test Mistrz i Małgorzata M. Bułhakow Test Cierpienia młodego Wertera J.W. Goethe Test Kordian Juliusz Słowacki Test Witold Gombrowicz Ferdydurke Test Jądro ciemności Joseph .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. c) " wynalazki " Robinsona Crusoe.. a)dokładne streszczenie do momentu rozbicia statku, b)wątek Piętaszka.. (Barnaba, Polly,friend) 9.Ile lat Robinson był w niewoli mauretańskiej ?. U góry znajdziesz quiz Przypadki Robinsona Cruzoe.Przypadki Robinsona Cruzoe - przetestuj swoją wiedzę.. Robinson miał dwóch starszych braci, którzy zginęli na morzu.. Darmowe, opracowane, Nowa strona biblioteki Wolne Lektury powstała dzięki środkom otrzymanym w ramach Programu Operacyjnego Fundusz..

autor: ... Przeglądasz stronę tagu: test z robinsona crusoe .Robinson Crusoe !

Książka przedstawia historię osiemnastoletniego Robinsona Crusoe, syna kupca z miasta York w Anglii, który pomimo przestróg i próśb ojca ucieka z domu i wyrusza w swój pierwszy rejs.. Robinson wbrew rodzicom miał pociąg do statków, żeglugi i często zagląda do portu.. BŁAGAM POMÓŻCIE TO OGROMNIE WAŻNE !Zobacz quiz: Przypadki Robinsona Crusoe.. Wolne Lektury :: Daniel Defoe, Robinson Crusoe.. Opowiada ona historię młodego mężczyzny, który ucieka z domu, bo nie chce wieść nudnego żywota, takiego, jakie wiedzie jego ojciec.„PRZYPADKI ROBINSONA KRUZOE" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. d)charakterystyka bohatera.. Niemniej żądza przygód zwycięża i Robinson jako 18-latek w 1651 r. opuszcza rodzinne miasto i płynie do Londynu.. Marzy o podróżach morskich, ale ojciec, który stracił już dwóch synów na morzu, nie chce mu na to pozwolić.. Nie zraża się tym, że wyprawa kończy się katastrofą i statek tonie, pragnienie przygód morskich zwycięża i młody Robinson trafia na kolejny okręt.Robinson Crusoe, syn kupca z Hull, ma objąć po ojcu interes rodzinny..

Jak dobrze znasz lekturę pt.,,Robinson crusoe" ...przypadki robinsona crusoe Test sprawdzający wiedzę o lekturze.

Robinson Cruzoe Jeśli przeczytałeś/aś tę książkę to odpowiedz na te pytania!Test z lektury Daniela Defoe pt. Robinson Crusoe, dzięki któremu sprawdzisz swą wiedzę i z pewnością zabłyśniesz na lekcji!Dziś brałam udział w teście i zaznaczyłam dobre odpowiedzi cały czas a oni mi dają cały czas 13/20 a ja czytałam 20 min temu tą książkę i streszczenieSprawdzian z wiadomości lektury "Przypadki Robinsona Crusoe ".pomożecie ?. Gdzie Hagrid z książki "Harry Potter" miał ukrytą złamaną różdżkę?Sprawdzian znajomości lektury Danela Defoe pt. (2 lata) 10. .. Get this test now Check Download as .Poznajemy historię Robinsona Crusoe, który urodził się w 1632 roku w Yorku w Anglii..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt