Test znajomości lektury szatan z siódmej klasy z odpowiedziami
Gdzie należy postawić znaczek X skoro polecenie tego nie.. "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Test: Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.10 pytań z lektury "szatan z siódmej klasy" pliis pomóżcie potrzebuję 10 pytań ale takich z całej ksiązki i nie typu "Ile adaś ma lat" ok a można jeszcze w razie czego odpowiedzi do tych pytańZobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. Nikt nic nie ukradł.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. z jakij stron morzna poboerac filmy erotyczne z darm nebula nbox chomikuj Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest .Szatan z siódmej klasy -test 1.. Tagi dla tego testu: test HapyTesty z lektur • Galeria • pliki użytkownika siata1 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Test ze znajomości lektury kl.VI Kłamczucha z odpowiedziami.doc, Test ze znajomości lektury kl IV Lew czarownica stara szafa z odpowiedziami.docSzatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu..

Pytania z lektury Szatan z siódmej klasy.

Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo.. Peliji 4 lata temu.. Koszyczka c.drzwi z pokoju pana Iwo 11.Stary francuski list Adaś: a.znalazł przypadkiem na drodze b.ukradł opryszkom (malarz, chudzielec, .Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lektury ściągi do matury, Powieść o przygodach tytułowego „Szatana z siódmej klasy Szatan z siódmej klasy.. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. ˚Szatan z siódmej klasy ˛ to: A - nowela B - powie[C - opowiadanie D - sprawozdanie 2. .. (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. - Harry Potter .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Juliusz Słowacki.. Profesor G ąsowski uczył: • fizyki • matematyki Jak ma na imię włóczega-filozof, który zawsze jesienia opuszcza.Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY ..

Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kornel Makuszyński.. Podobne działy.. Szatan z 7 klasy.. Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.. Tylko pytanie takie na logikę.. Zapraszamy25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .Szatan z siódmej klasy.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Quiz w Poczekalni.. Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury.. To zależy też od testu.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyTest znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.„Szatan z siódmej klasy" ..

Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?

Zapraszamy do rozwiązywania testu!Odpowiedz na pytania.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. 45 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .File : Test Z Odpowiedziami Do Lektury Pt Szatan Z Siodmej Klasy Z.zip postu:Test ze znajomości lektury pt. ,,Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Test ze znajomości lektury pt. ,,Szatan z siódmej klasy.W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. Główny bohater lektury to: • Adam Ciszewski • Adam Bukowski • Adam Cisowski • Adam Sosnowski 3.. Szatan z siódmej klasy .Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.. Szukaj.. Lektury szkolne.. Jak nazywa się dolina, w której mieszkają Muminki?.

2.Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.

FunTest.pl.. Szatan z siódmej klasy.. Test wiedzy z zaklęć!. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. ODPOWIEDZI 1.d 2.a 3.d 4.c 5.a 6.a 7.a 8.c 9.b 10. b 11.b 12.a 13.b 14. b 15.a 16.d 17.d Publikacja dodana do Archiwum Internetowego Serwisu Oświatowego Awans.net 9 stycznia 2004 r. Title: TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author: MarianSzatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomo[ lektury "Szatan z siódmej klasy" Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. GBównym bohaterem lektury jest: A - Profesor Gsowski B - Adam Cisowski C - Wanda D - harcerze 3.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. ChBopca nazwano ˚szatanem ˛ , gdy|:Witaj na stronie Quizz.pl.. Rozpocznij test.. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Czy znasz szczegóły tej klasycznej powieści dla młodzieży?. Powodzenia"Szatan z siódmej klasy" pytania sprawdzające - sprawdzian.. Przeczytał lekturę, ale pomyślałem że jak zwykle .. dał ciała.. Odpowiedzi: 1.. Dał to fakt, ale nie z zakresu wiedzy z znaczka O zamiast X.. Autorem lektury jest: • Konrad Makowiecki • Kornel Makuszy ński • Kornel Ujejski • Konstanty Gałczy ński.. .Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. 45 Obserwuj autora .Dziś mój syn pochwalił się jedynką z testu z lektury Szatan z siódmej klasy.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Kornelia Makuszyńska.. Kto tapisał książkę "Szataz z siódmej klasy?".Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt