Test z angielskiego a an the
Język angielski - test: Wpisz w lukę przedimek nieokreślony a/an bądź przedimek określony the, aby uzyskać poprawne gramatycznie zdanie.Test z angielskiego może znacznie pomóc nam w dalszej nauce - wybranie dla siebie odpowiedniego poziomu, z którego będziemy startować jest kluczowe.. For zero article, insert -.Uzupełnij zdania wstawiając przedimki a, an, some lub any.. Jeżeli jesteś zainteresowany lekcjami, więcej informacji znajdziesz na: czasy w pigułce - angielski - Jak rozróżniać 12 czasów English present, perfect, future - Duration: 27:09.. Przedimek określony czy brak przedimka?. Testy i ćwiczenia online wraz z objaśnieniami i przykładami prawidłowego użycia.. Zakreśl właściwą formę lub znak „- ".. Za niski poziom może sprawić, że będziemy się nudzili i nie nauczymy się niczego nowego, z kolei nauka na zbyt wysokim poziomie może nas zdemotywować, będziemy ciągle mieli .Przedimek nieokreślony a/an w języku angielskim - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego.. Które słówka są ważne?. Wyniki testu wraz z prawidłowymi odpowiedziami pojawią się na końcu zadania.Jak się uczyć słówek/słownictwa?. Zapoznaj się z testem angielskiego online, który pomoże wybrać Tobie odpowiedni poziom kursu ze SprachcaffeBiblioteka to mini lekcje video, które pomogą Ci w samodzielnej nauce języka angielskiego..

I have old records here.Darmowa nauka języka angielskiego online.

Przed zapisaniem się na zajęcia w Studium Językowym ALMA, najdokładniej zweryfikujesz swoje umiejętności pisząc test papierowy.Play this game to review Grammar.. English is FUN 76,636 viewsTest ze znajomości przedimków nieokreślonych a oraz an, a także przedimka określonego the.. Jeśli otrzymałeś 12 lub więcej punktów, sprawdź się na jeszcze wyższym poziomie.. Użyj odpowiedniego przedimka.. Test rozwiązano 2812 razy.. Średni wynik: 63,26 %.Start studying Matura Focus 2 rozdział 3, słówka sztuka(art).. Różnice mniędzy articles i some i any.Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez COSMOPOLITAN SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH MARIA KRZEMIŃSKA-ZBYTEK, Bulwar Ikara 10 54-130 Wrocław, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie.TEST YOUR ENGLISH - TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ GRAMATYKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PO VI KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ.. Test rozwiązano 1763 razy.. 6.Sprawdź swoją wiedzę z zakresu znajomości języka ze Sprachcaffe.. Sprawdź swój poziom, rozwiązując test składający się z 40 pytań.. Poziom: Pre-intermediate.. Jeśli nie znasz odpowiedzi na jakieś pytanie, pomiń je.Katalog testów Gramatyka Przedimki Przedimki - wstaw odpowiedni przedimek..

Nie znanie jak i gdzie się je powinno, a gdzie nie powinno staw...Jak Ci idzie nauka języka angielskiego?

Poziom: Intermediate.. Jeżeli mniej, pomyśl o doszlifowaniu swojej wiedzy na właśnie tym poziomie.. Do wyboru masz 3 odpowiedzi, z czego tylko 1 jest poprawna.. Przedimki - wstaw odpowiedni przedimek.. Aby wykonać to ćwiczenie z przedimków, należy kliknąć START QUIZ i wykonać poszczególne zadania.. Wstaw w lukę przedimek nieokreślony a/an bądź - (kreskę) tam, gdzie przedimek nieokreślony nie występuje.. Przedimek nieokreślony czy brak przedimka?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt