Test sprawdzający znajomość latarnika
Kamienie na szaniec.… Świat w słowach i obrazach .. Została uznana za jedną z najlepszych nowel polskich autorów.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. ze strony Henryk Sienkiewicz, "Latarnik" - test z lektury.. Literatura "Katarynka" - test znajomości lektury.. Król mianował Małego Księcia ministrem: skarbu.. .Test z lektury Mały Książe.. Lektury szkolne.. POWODZENIA !. O Autorze lektury-szkolne.. Lektury, czyli książki, które wszyscy znamy i zapamiętamy na długie lata.. HENRYK SIENKIEWICZ „LATARNIK" Gr.. "Latarnik" - test znajomości lektury.. Powiadom znajomego.. Sprawdzian z lektury ,,Latarnik" .Henryk Sienkiewicz "Latarnik".. Test znajomości lektury „Latarnik" .. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.Edukacja, konkursy polonistyczne, konkursy matematyczne.. Aby dowiedzieć się więcej, w tym, jak zarządzać ciasteczkami, zajrzyj tutaj: Polityka ciasteczekQuizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. latarnik zginął bez wieści, ale przypuszczano, że podczas burzy został spłukany przez bałwan.. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. Szukaj.. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Test jest okej, ale niestety zauważyłam błędy..

... Test sprawdzający znajomość treści lektury.

Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Latarnik.. Nowela Sienkiewicza po raz pierwszy opublikowana została w „Niwie" w 1881r.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. 2. trzeba było go znaleźć w ciągu 12 godzin 3. oświetla statkom drogę (chyba) 4.niedziela 5.nie, skalista 6.chyba siedem (ponieważ pisano w książce, że raz dziennie przywoziła łódź żywność i wodę) 7. świeżą żywność i wodę do picia 8. zajmowała jeden mórg powierzchni 9.Kartkówka ze znajomości treści lektury Henryk Sienkiewicz „LATARNIK" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Radzę Ci wpisać w google "test sprawdzający Balladyna", albo "test sprawdzający znajomość lektury balladyna".. wyskoczy Ci tego mnóstwo.. Punktacja i oceny: 24 - 22 bdb, 21 - 18 db, 17 - 14 dst, 13 - 9 dop, 8 - 0 ndst.Uwaga: Test your English jest poglądowym testem językowym podającym ogólną ocenę poziomu angielskiego na podstawie 25-pytaniowego testu - nie jest więc egzaminem Cambridge English i nie może służyć jako formalne potwierdzenie znajomości języka na danym poziomie.. IIOpowieść o tułaczce, tęsknocie i poszukiwaniu własnego miejsca ?.

Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.

Poprzedni latarnik zostawił dużo książek.. A. Mickiewicza Test sprawdzaj ący znajomość lektury -kl. I gimnazjum Adam Mickiewicz, Dziady cz. II Grupa 1 Zaznacz poprawną odpowiedź 1.Dziady - to nazwa a) pogańskiego obrz ędu ku czci boga Dionizosa b) wychodzenie o północy na cmentarz dla odbycia ofiaryPlik latarnik test ze znajomosci lektury.pdf na koncie użytkownika adambrndn • Data dodania: 28 mar 2016.. FunTest.pl.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Gdzie lotnik musiał przymusowo lądować?. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test sprawdzający wiadomości dla klasy II .. sprawiedliwości.Scenariusz lekcji poświęconej „Latarnikowi" Henryka SienkiewiczaScenariusz lekcji poświęconej „Latarnikowi" Henryka Sienkiewicza.. Przerwij test.. Wybierz jedną: postanowili wydać oświadczenie, że król wyjechał na front i nie ma go w stolicy publicznie zamówili lalkę wyglądającą, jak żywy Maciuś postanowili znaleźć sobowtóra MaciusiaKamila Popielińska, Test sprawdzający znajomość „Dziadów cz.. Nieprzyjemnie robi się testy z błędami, przez to ci, którzy nie znają dobrze książki, mogą popełnić błędy na sprawdzianie.Latarnik wżyciuwidziałmorze,bopółnocwybiła użnaaspinwallskichzegarach,aon eszczenie opuszczałswo e powietrzne wyżyny—ipatrzył.Wdolepod egostopamigrałomorze.Test sprawdzający dla szkół gimnazjalnych z lektury H. Sienkiewicza „Latarnik", dzięki któremu kompleksowo przygotujesz się do sprawdzianu lub ustnej odpowiedzi z języka polskiego..

Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego?

Lektura dla gimnazjalistów.. Tułał się po świecie około czterdziestu lat.. Jeśli będziesz miała jakieś pytania co do odpowiedzi na dane zagadnienie, to wtedy pytaj nas tutaj.Latarnik Szczegółowe dane które mogą się pojawić na kartkówce.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Olimpiada w Soczi - podsumowanie Sprawdź, czy uważnie śledziłeś zmagania olimpijczyków.. Przeczytaj uważnie fragment „Latarnika" Henryka Sienkiewicza i odpowiedz na pytania zamieszczone pod tekstem.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Polityka prywatności i ciasteczek: Ta witryna używa ciasteczek.. Pytanie 1 /16.. Podobne działy.. Jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju?. Szkoła podstawowa.. W tej witrynie .Quo vadis - test wiedzy.. STREFA NAUCZYCIELA - Strefa dydaktyczna Klasycznie : Czy sprawdzanie wiedzy naszych uczniów ma sens?. Lesktura Latarnik Henryka Sienkiewicza.1.. Serwis zamknięty.. Gdzie toczy się akcja utworu?. H. Sienkiewicz ,,Latarnik?Podgląd załącznika„Latarnik" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -latarnik-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!.

Po stracie posady latarnika udał się do Paryża.

Więcej testów z lektur.. Rozpocznij test.. Drukuj test.. "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III Elżbieta Bzdak "Antygona" - test Anna Chilczuk-Bech "Bliżej Syzyfa" - test sprawdzający stopień zrozumienia czytanego tekstu Ewa Róg "Bogowie i ludzie" - test sprawdzający da klasy V Dorota KołtkoSprawdź czy z uwagą przeczytałeś lekturę "Latarnik" Henryka Sienkiewicza!. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka.. W rodzinnym kraju zostawił żonę i syna.. Literatura "Stary człowiek i morze" - test znajomości lektury.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test ze znajomości książki Mały Książe.. Test z treści wiadomości.. "Latarnik" - test znajomości lektury.. Nigdy2.. Mały Książę oglądał zachód słońca 43 razy, a takiej odpowiedzi nie podano, poza tym miał dwa wulkany czynne i jeden wygasły.. Sprawdź swoją wiedzę..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt