Test ze znajomości treści lektury zemsta
Rozpocznij test.. Zawiera 32 pytań.. Podobne działy.. Lektury szkolne.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Przedstaw motywy, którymi kierował się główny bohater Zbrodni i kary, popełniając .SPRAWDZIANY I TESTY (LITERATURA) J. Kochanowski "Czego chcesz od nas Panie" .. BFT (BARDZO FAJNY TEST) XD🤔 😀🤗🤗🤗 .Pan Tadeusz - test wiedzy.. Dorota 4 lata temu.. Jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju?. U góry znajdziesz quiz "Zemsta".. "Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę.. Zapraszam do rozwiązywania testu.30 pytań i odpowiedzi do tekstu"zemsta" (naj plisss) 30 jakich kolwiek pytań do zemsty i odpowiedzi na nie :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPlik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Witaj na stronie Quizz.pl.. Dostałam ostatnio 1 ze sprawdzianu 😄😄😄 .ze zrozumieniem i macie ubogi zasób słownictwa nie jest moją winą.. Henryk Sienkiewicz, "Latarnik" - test z lektury.. Sprawdzian.. I proszę nie obrażać mojej powieści, bo sami byście lepiej nie napisali..

Sprawdzian ze znajomości lektury "Zemsta".

I tak (ja nie żyje, ale wstałem z grobu aby to napisać bo się oburzyłem).. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. W serwisie m.in.: katalog, baza korepetycji, ćwiczenia, testy, egzamin, matura, wypracowania, forum, konspekty, scenariusze.. Strona serwisu Gimnazjum w Radziłowie.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Profesor.pl - serwis edukacyjny dla uczniów i nauczycieli.. :( błagam.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Szukaj.. Test: Zemsta Aleksander Fredro .. Test: Zemsta Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.. 9035 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. #lektury #zemsta #zemsta-lektura .. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Wolne Lektury są za darmo i bez reklam, bo utrzymują się z dobrowolnych darowizn i dotacji.. Udostępnij.. Test: Małżonka Fredry wniosła mu w posagu połowę zamku w Odrzykoniu pod: a) Kaliszem ..

"Zemsta" - test znajomości lektury.

Z kim Rejent chce ożenić syna?. Gatunek: komedia.. Potrzebujemy Twojej pomocy!Zemsta to komedia Aleksandra Fredry, która została wystawiona po raz pierwszy w teatrze w roku 1834, natomiast pierwsze wydanie książkowe ukazało się cztery lata później.. Historia oparta jest na autentycznych wydarzeniach, które autor znalazł opisane w dokumentach swojej żony.. Bohaterowie Władca Lewawu; Charakterystyka Bartka; Plan wydarzeń Władca Lewawu; Test z lektury Władca Lewawu; Władca Lewawu streszczenie; Władca Lewawu test ze znajomości lektury; Zbrodnia i kara.. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".Sprawdzian znajomości treści lektury „ZEMSTA" A. FREDRY Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Sprawdzian ze znajomości lektury Aleksander Fredro "Zemsta" .. poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji .Zemsta - Aleksander Fredro, test z lektury .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury „Zemsta".. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Czy szczegóły słynnej przewrotnej komedii wciąż są żywe w Twojej pamięci?. Kto prowadzi spór o mur?. Możesz zdobyć 17 pkt.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Zemsta Test ze znajomości lektury pt. '' Zemsta'' A. Fredry..

Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. .Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie .. Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Niestety, minimalną stabilność działania uzyskamy dopiero przy 1000 regularnych darczyńców.. Zemsta no jakoś nikt nie pomyslał o założeniu funtesta z lektury, więc ja wam pomogę.Kartkówka ze znajomości treści lektury Juliusz Słowacki „BALLADYNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Głównymi bohaterami są Cześnik Raptusiewicz i Rejent Milczek.Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Zemsta" Aleksandra Fredry.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Wojna futbolowa test z treści; Władca Lewawu.. Gatunek: komedia.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 17 pytań.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Katarynka - test wiedzy..

#zemsta #fredro #gimnazjum .

Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Podobne quizy .Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Na stałe wspiera nas 339 czytelników i czytelniczek.. A. Fredro "Zemsta" Sprawdzian ze znajomości lektury składający się z pytań otwartych (wśród nich zadania związane z cytatami).TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI "BALLADYNY" J. SŁOWACKIEGO.. Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. Dlaczego doszło do bójki przy murze?. Szkoła podstawowa.. Widget .. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu .Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry (wersja A i B) Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry - klasa I .. poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPytania z lektury " zemsta " POMÓŻ!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt