Test ze znajomości lektury felix net i nika

test ze znajomości lektury felix net i nika.pdf

Udostępnij.. Ciekawy, relaksujący teścik o książce "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Felix net nika; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. czyli test z Angielskiego na pora.. Masz świetny pomysł na quiz?. Cykl rozpoczynamy od tego, że uczniowie rysują na całej kartce w swoim A4 zeszycie plakat.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. "Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?. Sprawdź się!Wypełnij quiz: Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka.. Odpowiedz na pytania i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kto opowiada o przygodach bohaterów?. Spk teraz wiem ze wiem o lektóże.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3, 02.. Postanowili dać nauczkę winowajcom.. Skomentuj.. Net obawia się, że sprawcą zamieszania jest jego program.. Przed ostatecznym połączeniem snu z jawą uchronili Felix, Net i Nika, którzy odłączyli maszyny ze strony Pałacu Snów a które zostały ostatecznie zniszczone za pośrednictwem agenta Mamrota.Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Super test z lektury.

Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. a) Konstancja Konstantynopolska b) Stefan Jamnik c) Juliusz Stokrotka d) Michalina Małolepsza 4) Jak Felix, Net i Nika nazywali szkielet, który znaleźli na strychu?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik • Lektury • pliki użytkownika tatsel88 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 01.. Gnom mówi, że ten do kogo należy ten skarb jeszcze się nie narodził oraz że znajdą swój własny skarb.. Więc tak : Potrzebny mi : Autor ( Rafał Kosik, wiem to ) Tytuł ( znam ) typ powieści, narracja, narrator ( czy należy do świata przedstawionego ? ). Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Quiz Felix net i…Czytaj więcej ›Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. fabuła, akcja( kiedy się zaczyna, kończy co zawiera ) czas akcji ( wiem, 2004 rok ) wątek ( główny, poboczne i epizodyczne ) bohaterowie, język powieści?. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.. pan.M • 2 miesiące temu.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz..

... Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Z chęciom sprawdzę twoją wiedze na temat tej superpaczki i ich przygód!. Dostęp dla zalogowanych; Prezentowane materiały są objęte ochroną prawno-autorską.Podobne zadania i testy Felix, .. Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Rozwiąż test!Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Czy .Idąc za cichym oddechem, natrafiają na gnoma, pilnującego skrzyni ze skarbem księcia Świętopełka.. Opowiadania 12 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodya) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Wypełnij quiz!. tytuł książki to felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi a nie .. oraz teoretycznie możliwa katastrofa taki tytuł jest w filmie a nie w książce.. Społeczność .. Skarb babci Lusi Felix, Net i Nika uważają, że ich skarbem może być ten, o którym opowiadała babcia Lusia (babcia Felixa .Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. Streszczenie - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ..

Podczas omawiania lektury nigdy nie zapisujemy poszczególnych tematów lekcji.

a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.TEST O KSIĄŻCE FELIX NET I NIKA Jesteś fanem przygód Felixa Neta i Niki?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Sprawdź ten test i poziom swojej wiedzy.. Test ze znajomości lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Szukaj.. Autorem książki jest Rafał Kosik.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Przez nie ludzki umysł był bardziej podatny na urządzenia, które miały na celu wprowadzenie ich w stan śpiączki.. , karty pracy, karta ze szkicem postaci .a) Polonez b) Alfa Romeo c) Fiat 126p d) Fiat 125p 3) Jak nazywał się dyrektor gimnazjum, do którego uczęszczali Felix, Net i Nika?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Załóż ..

Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziWitaj na stronie Quizz.pl.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn .Witaj na stronie Quizz.pl.. :) Tagi dla tego testu: test, wiedza, ciekawość"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. Test z części 1-2, czyli .. Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi, pomożesz?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Krol_Quizow 8 miesięcy temu.. I jak na następny dzień jesteście na plaży to na ziemi ze swoją przyjaciółką znajdujecie Naszyjniki z pereł to i dziecię do Felix Neta i Niki to mówią wam że to .Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzii .. Wykorzystałam proozycje i materiały znalezione w sieci.. Super!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Wyjaśnia, że to bardzo możliwe ze względu na „rodzeństwo .Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Spotkali się w domu Felixa.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - tak właśnie zaczęła się wielotomowa przygoda młodzieżowa w klimatach science fiction!.Komentarze

Brak komentarzy.