Sprawdzian z treści lektury w 80 dni dookoła świata
Prawda Fałsz : 1.. Napisz opowiadanie w imieniu Odyseusza.Dzień, w którym Pan Fogg przyjmuje nowego służącego.. Tagi dla tego testu: Lektura, Szkoła, Przygody, Koleja, Parostatki, Fileas Fogg, Obieżyświat, Fix, Auda, W 89 dni dookoła świataw Marianowie „W OSIEMDZIESIĄT DNI DOOKOŁA ŚWIATA" TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Drogi Uczniu!. Ale Fogg był uparty i twierdził, że wszystko można przewidzieć, a będąc spokojnym, punktualnym i zdyscyplinowanym z łatwością można odbyć taką podróż dookoła świata w 80 dni.Ćwiczenia: W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA "W 80 dni dookoła świata" to lektura sugerowana dla klasy 5.. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2.. 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Co wiesz o lekturze " W 80 dni dookoła świata"?. Test z odpowiedziami !. Totalnie źle napisałam wyniki więc się nie przejmujcie co tam napisałam.Sprawdzian ze znajomości lektury "W 80 dni dookoła świata".Plik w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 4 gru 2011.. Opis obieżyświata!. mam to na jutro.z lektury w 80 dni dookoła świata!TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" 1.. Skomentuj.. Robiłam test na szybko..

Test z lektury „W 80 dni dookoła świata"!

Jedno z miast znajdujących się w Japonii, odwiedził je pan Fogg w .W 80 dni dookoła świata - streszczenie szczegółowe, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .. U góry znajdziesz quiz Test z lektury "W 80 dni dookoła świata".Powodzenia.. Co zginęło z Banku Anglii?. ze sprzedawcą sklepu mięsnego.. A ja już miałam i pomogę Ci dostać 5.. Pan Fogg pokłócił się z Proctorem.Witaj na stronie Quizz.pl.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".. Ile czasu miał Fogg na .Trwa złoty wiek wielkiej globalizacji.. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2.. Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?Zestaw: "216 W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 1" 0.. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. - Sprawdzenie znajomości treści lektury.. 25 tysięcy; 55 tysięcy; 65 tysięcy; Sprawdź się w poniższych tematach: Harry Potter.. Sprawdzian wiedzy na pewno Ci się przyda :) Widget ..

Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''.

Co wiesz o małym-wielkim czarodzieju?W 80 dni dookoła świata - test ze znajomości lektury .. Fileas Fogg założył się, że objedzie świat w 80 dni o: a) 500 000 funtów b) 20 000 funtów c) .. Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. Pan Fix był: kamerdynerem bezdomnym detektywem lekarzem : 2.. A. Chińczyk B. Szkot C. Anglik D. Francuz 3. .. że okrąży świat w 80 dni?. Do ilu bibliotek klubowych należał pan Fogg?. // odp; Goście ze świata i strefy czasowe - Obliczenia zegarowe.Charakterystyka Fileasa Fogga („W 80 dni dookoła świata" Juliusza Verne'a) Dlaczego J. Iwaszkiewicz zatytułował swoje opowiadanie „Ikar"?. Udostępnij.. Położył się na miejscu jej zmarłego męża na stosie ofiarnym i wyniósł ją z płomieni.. Książka opowiada o pewnym, niezwykle tajemniczym angielskim dżentelmenie, który zakłada się z członkami klubu „Reforma" o to, że opłynie kulę ziemską w zaledwie 80 dni.W 80 dni dookoła świata w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku!. W roku 1872 dom pod numerem 7 przy Saville Row, Burlington Gardens, w którym w roku 1814 zmarł Sheridan, był zamieszkany przez Phileasa Fogga, członka londyńskiego klubu „Reforma", osobistość wybitną i wielce oryginalną.KARTKÓWKA ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA"( za każdą prawidłową odpowiedź 1 punkt) 1..

z barmanem z baru "Hild" 9.W 80 dni dookoła świata.

Pierwszy wyraz tytułu gazety, która uważała, że pan Fogg jest dżentelmenem.. Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka.Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.Ile pamiętasz z książki "W 80 dni dookoła świata"?. Czy może to jest Twoja szkolna lektura?. Stworzenie świata w Biblii „Grażyna"- charakterystyka tytułowej bohaterki powieści poetyckiej Adama Mickiewicza.. 55 tys. funtów szterlingów B. złoto C. diamenty D. milion dolarów 2.. Z jakiego miasta pochodził Jean?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jules Gabriel Verne W osiemdziesiąt dni dookoła świata tłum.. W tej sytuacji stanął zakład - jeśli Fogg objedzie świat w 80 dni otrzyma cztery tysiące funtów, jeśli natomiast zamiar ten się nie powiedzie .Witaj na stronie Quizz.pl..

Ile funtów zostało skradzione z banku w lekturze "W 80 dni dookoła świata"?

Jak miała na imię współtowarzyszka Fogga?. .Test z lektury "w 80 dni dookoła świata" Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=) 1. nieznany Rozdział I. Phileas Fogg, zachwycony Obieżyświatem, przyjmuje go do służby 1.. Jeju przepraszam za wszystkie pomyłki.. Wyłącz reklamy na klp.pl na 30 dni - wyślij sms o treści ad.klp na numer 71480 Całkowity koszt - 1,23 zł.. c) W nocy ukradł strażakom klucz do jej celi.Odpowiedz na pytania z lektury ''W 80 dni dookoła świata'' 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. Czytałeś książkę i zastanawiasz się, ile z niej pamiętasz?. Quiz wiedzy o Harrym Potterze.. 175 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Na zadanie otwarte odpowiadaj całymi zdaniami Powodzenia!. Co nie pasuje?. 5. Podaj nazwisko osoby, która śledziła Fogga i starała się utrudnić mu podróż?. Pan Fogg założył się o: 100 funtów 3 tys. dolarów 20 tys.futów 30 tys.dolarów : 3.. Phileas Fogg, tajemniczy dżentelmen londyński, znany ze spokojnego, regularnego trybu życia, pewnego dnia rozmawia ze znajomymi przy kartach, jak bardzo skurczył się świat.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Autorem książki jest Juliusz Verne.. Pan Foog wygrał zakład.. pytanie 1 z 10.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. szybko pomużcie.. Tagi dla tego testu: Lektury, "W 80 dni dookoła świata", szkołaKartkówki i Sprawdziany (19841) Matura (9002) Nauczanie (34334 .. Mieliście już test sprawdzający znajomość treści lektury pt. "W 80 dni dookoła świata " 2011-12-13 19:47:56; .. U góry znajdziesz quiz W 80 dni dookoła świata.W 80 dni dookoła świata - przetestuj swoją wiedzę.. Potwierdź kod >>>W 80 dni dookoła świata audiobook MP3 - w tym nagraniu video na YouTube wysłuchasz pierwszych trzech rozdziałów książki audio MP3, która jest obowiązkową lekturą w szkole podstawowej .Wypracowanie z języka polskiego jest charakterystyką Fileasa Fogga, głównego bohatera książki J. Verne pt.: „W 80 dni dookoła świata".. Co zginęło z Banku Anglii?. Klub, do którego należał pan Fogg.. KawaiiNightmare 3 lata temu.. 90 dni B. 80 dni C .Test sprawdzający wiedzę o lekturze pt. "W 80 dni dookoła świata.. Bo na pewno będziesz mieć test z tej lektury..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt