Test historia poczatki sredniowiecza
Odpowiedzi są zrobione poprawnie.. Wiedza o społeczeństwie W centrum uwagi ZP W centrum uwagi ZR.. Udostępnij.. Po upadku Cesarstwa Zachodniego na wschodzie udało się zachować ciągłość władzy cesarskiej i instytucji oraz obronić granice przed najazdami plemion barbarzyńców.. Zawiera 40 pytań.. Napisz, kim były wymienione postacie.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. 0-1 p.Historia- początki średniowiecza- test.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Połącz imiona władców z odpowiednimi nazwami państw.. Okres ten obejmuje wieki od V do XI.. Skomentuj.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian z historii klasa 5 dział 4 - Początki średniowiecza - Wczoraj i dziś skupia się na rozdziale podręcznika poświęconym pierwszemu okresowi wieków średnich.. Fajnequizy2.. test > Początki średniowiecza.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.Quizowy Maniak.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tę podróż uczniowie rozpoczynają od spotkania z Bizancjum i z osobą cesarza Justyniana, potem dowiadują się nieco o Arabach i początkach islamu, aż wreszcie .Zakłada ona, że robienie/przygotowywanie testu czy sprawdzianu pomaga nie tylko w zweryfikowaniu wiedzy, ale jest to również świetną metodą nauki..

Jeśli więc chcemy się czegoś nauczyć, a przy tym zapamiętać na dłuższy czas to róbmy testy, sprawdziany, kartkówki!Test z działu Początki średniowiecza z przedmiotu historia.

0-5 p.Przydatność 65% Trochę historii.. Podziel się!Sprawdzian 4.. Quiz składa się z 10 pytań związanych z początkami średniowiecza.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Quiz w Poczekalni.. Matematyka MATeMAtyka ZP MATeMAtyka ZPiR Prosto do matury ZP Prosto do matury ZPiR To się liczy!. Macie tutaj testy, a ja potrzebuję odpowiedzi.. Z czasem Cesarstwo Wschodnie zaczęto nazywać .. [Reforma] "Początki średniowiecza" Test podsumowujący rozdział IV - klucze odpowiedzi Grafiki sprawdzianów na stronie są zamazane w celu zabezpieczenia przed kopiowaniem.. Powodzenia!Test Początki średniowiecza zawiera pytania z historii dotyczące dat i wydarzeń wczesnego średniowiecza.. Potrzebuję odpowiedzi do obu grup.. 0-4 p. Pepin Mały - władca państwa Franków z dynastii Karolingów Samon - twórca państwa słowiańskiego na terenie Czech i Moraw Otton I - cesarz niemiecki z dynastii saskiej Mahomet - prorok islamu 2.. Testy \ Historia \ Początki średniowiecza - daty; Początki średniowiecza - daty, test z historii Jest to sprawdzian z dat , z zakresu początków średniowiecza .. Napisz, kim były wymienione postacie.. 5 .Historia; Śladami przeszłości Rozdział IV / Początki średniowiecza.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę..

Czytaj uważnie tekst i zadania.Sprawdziany, testy, kartkówki, odpowiedzi, prace domowe, wypracowania, lektury,HISTORIA SPRAWDZIAN POCZĄTKI ŚREDNIOWIECZA.doc na koncie użytkownika hubert12345asd • folder sprawdziany historia • Data dodania: 14 kwi 2013.

Fajnequizy2 12 miesięcy temu.. Zaznacz, które z poniższych zdań jest prawdziwe (P), a które fałszywe (F).. TAK NIE a) Bizancjum to nazwa wschodniego Cesarstwa Rzymskiego.. TROCHĘ HISTORII… Dawno, dawno temu po drogach szusowały dorożki, powozy i bryczki.. Potem Leonardo da Vinci wyprzedził swoją epokę, projektując i konstruując pojazd napędzany sprężyną, a matematyk Simon Stevin 1600 roku prowadził żaglówkę, tyle że na kołach i po drogach, a nie wodach.Test Początki średniowiecza, Rozdział IV podręcznika Śladami przeszłości dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.IV.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Początki średniowiecza , Klasa 5 , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , dlanauczyciela.plTest Załóż konto Zaloguj się.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Początki średniowiecza na Uczę.pl.. Oryginalne materiały nie posiadają zabezpieczenia - znaku wodnego.Test B 1.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!HISTORIA TEST ze średniowiecza Cesarstwo bizantyjskie 1.. Zaloguj się .. Historia Poznać przeszłość ZP Zrozumieć przeszłość ZR.. Książka "śladami przeszłości" klasa 1 gimnazjum.Sprawdzian z historii klasa 5 dział 4 - Początki średniowiecza - Wczoraj i dziś pixabay.com Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Początki średniowiecza".czesc mysle ze to jest to :) mam tez jutro ten test - A iB Zamieszczam odpowiedzi do Śladami Historii I - Sprawdzian z odpowiedziami - Początki Średniowiecza - A i B Wystarczy kliknąć "czytaj więcej" Test a Początki średniowiecza Test podsumowujący rozdział IV Za rozwiązanie całego testu możesz otrzymać maksymalnie 45 punktów..

Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.Sprawdziany, testy, kartkówki, odpowiedzi, prace domowe, wypracowania, lektury,średniowiecze poziom podstawowy kalendarium średniowiecznej historii polski od 960 do 1466 Europa w średniowieczu i wojna światowa matura w ktorym roku w polsce byly pierwsze wybory po drugiej wojnie swiatowej Rabacja Galicyjska DATY ;/ władcy polski 960-1138 1138 historia czyim synem był bolesław śmiały Królowie Polski- daty ...Notatki z lekcji to narzędzie edukacyjne składające się wszechstronnego generatora testów, bloga, prezentacji, wykładów, ćwiczeń i gier, panelu statystyk wejść, dziennika on-line ze statystykami wyników.

Na pewno się komuś przyda.. Dorzucam daty które były wazne w tamtych zacsach i trzeba je umieć.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Bardziej do a , ale b też się może przydać ;) Przy okazji podaję wam test, który możliwe, że będziecie mogli mieć : To jest grupa b. Początki średniowiecza Test podsumowujący rozdział IV 1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt