Szatan z siódmej klasy test z odpowiedziami samequizy
Zawiera nieodpowiednie treści?. 45 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. "Szatan z siódmej klasy":) Sprawdźcie się to naprawdę się opłaca.Geneza utworu i gatunek.. „Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.„Szatan z siódmej klasy" .. Quiz w Poczekalni.. Ogólna wiedza literacka .. "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury.. Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.. Jan Brzechwa.. Quiz w Poczekalni.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Nikt nic nie ukradł.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wyślij zgłoszenie.. Rozwiąż test !. 5 Obserwuj autora Zobacz .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Dołącz do nas!Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Kto napisał "Szatana z siódmej klasy" Julian Tuwim.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać10 pytań z lektury "szatan z siódmej klasy" pliis pomóżcie potrzebuję 10 pytań ale takich z całej ksiązki i nie typu "Ile adaś ma lat" ok a można jeszcze w razie czego odpowiedzi do tych pytańOdpowiedzi: 1.. Agata_Froncz 2 lata temu.. proszę o odpowiedzi W którym roku rozgrywa się akcja powieści ?. Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .Pingwiny potrafią nurkować na głębokość 265 metrów..

Szatan z siódmej klasy - Test .

Mogą utrzymywać się pod wodą bez zaczerpnięcia powietrza aż przez osiemnaście minut.. proszę podajcie kilka!. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.„Szatan z siódmej klasy" - recenzja książki Powieść Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" po raz pierwszy ukazała się w 1937 roku i szybko zyskała uznanie młodych czytelników.. (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Wyślij zgłoszenie.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza .Jak dobrze znasz lekturę " Szatan z siódmej klasy „?. Kornel Makuszyński.. Podobne działy.. Kornelia Makuszyńska.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Odpowiedzi na pytania zawarte są w książce.. Literatura Jak dobrze znasz książkę ,,Szatan z siódmej klasy"?. 45 .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Lektury szkolne.. Zabawne Jaką .Quiz ma na celu sprawdzenie wiedzy z lektury "Szatan z siódmej klasy" Quiz ma na celu sprawdzenie wiedzy z lektury "Szatan z siódmej klasy" Szukaj.. PowodzeniaWitaj na stronie Quizz.pl.. Około trzydziestu dryblasów umiało wyprz ąść pogod ę z najczarniejszych dni.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY ..

"Szatan z siódmej klasy " test .

1 i odp itp. !. Peliji 4 lata temu.. Google Play .Szatan z siódmej klasy - test.. Juliusz Słowacki.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.. Życzę miłego rozwiązywania testu!Witaj na stronie Quizz.pl.. ODPOWIEDZI 1.d 2.a 3.d 4.c 5.a 6.a 7.a 8.c 9.b 10. b 11.b 12.a 13.b 14. b 15.a 16.d 17.d Publikacja dodana do Archiwum Internetowego Serwisu Oświatowego Awans.net 9 stycznia 2004 r. Title: TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author: MarianKornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Pytania dotyczące lektury .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Rozpocznij quiz.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Szatan z siódmej klasy.. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo.. Do dziś równie chętnie sięgają po nią kolejne pokolenia młodzieży, przenosząc się dzięki niej w świat przygody, by wraz z głównym bohaterem utworu rozwiązywać tajemnicę .Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury..

Szatan z siódmej klasy.

Jakiś inny autor książka została przetłumaczona.Test zawiera pytania na temat lektury "Szatan z siódmej klasy".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.krótki test z lektury "szatan z siódmej klasy" pomożecie?. To zależy też od testu.. Ile lat miał Adaś Cisowski: dwanaście, piętnaście, siedemnaście, osiemnaście.Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. FunTest.pl.. Quiz w Poczekalni.. Wspaniała i pełna przygód powieść Kornela Makuszyńskiego .. Test, który zda tylko prawdziwy fan serialu "Do .Szatan z siódmej klasy.. Quiz w Poczekalni.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test..

Szatan z siódmej ...Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.

sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. 3 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Szukaj.. Szatan z siódmej klasy.. Kornel Makuszyński.. Wyślij zgłoszenie.. I sprawdź czy dobrze czytałeś książke !. 2.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyOdpowiedz na pytania.. 5 Obserwuj .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. :) Pooowodzenia.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.mam jutro sprawdzian z lektury szatan z siódmej klasy jakie mogą być pytania?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Bardzo pyskata była ta społeczno ść, bujna, rozbrykana i ponad ludzk ą miar ę wesoła.. podajcie w odp .. Jak nazywa się dolina, w której mieszkają Muminki?. Jak ma na imię włóczega-filozof, który zawsze jesienia opuszcza.Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. Stado mustangów na prerii nie r Ŝy tak rado śnie na widok wody, jak umiała r Ŝeć rozgło śnym śmiechem klasa siódma.. Julka181818 3 lata temu.. 3 Obserwuj autora Zobacz profil .. Wypróbuj aplikację sameQuizy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt