Kartkówka ze znajomości pana kleksa
Objaśnij pełen tytuł eposu ,, Pan Tadeusz ".. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Przedstaw, jak jest, a jak być powinno.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera14.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. 17. Podaj 3 przykłady czarodziejskich sztuczek Pana Kleksa.. Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.1.. Życzę powodzenia!. // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Jak wyglądał dzień w Akademii .Kartkówka ze znajomości treści lektury Stefan Żeromski „SYZYFOWE PRACE" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Katarynka - test wiedzy.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Test ze znajomości fabuły książki Juliusza Słowackiego pt. Kordian.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Quiz w Poczekalni.. Rozpocznij test.. "Pan Tadeusz" - test z rozumienia czytanych treści Ireneusz Babilec "Piętnastoletni kapitan" - sprawdzian znajomości powieści dla klasy VI Urszula Sobecka-Szuszkiewicz "Przywileje szlacheckie" - test humanistyczny dla klasy VI szkoły podstawowej Ewa Szypen, Jolanta Jedlińska "Siłaczka" - sprawdzian ze znajomości lektury Zofia RatkiewiczAKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.doc ..

"Akademia pana Kleksa" - test znajomości lektury.

jakie mogą być pytania ?. Opowieść wigilijna.. Autorem książki jest Jan Brzechwa.. Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury.. Początkowo najbardziej dziwiła mnie okoliczność, że piegi te codziennie zmieniały swoje położenie: jednego dnia zdobiły nos pana Kleksa, nazajutrz znów przenosiły .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. 17 pytań.. Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Od niej zaczyna się cała historia Pana KleksaOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Utwór jest polemiką z niehonorową walką o niepodległość.. Ile lat ma Adam Niezgódka?Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. doggyster 2 lata temu.. Test ze znajomości lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów.Pan Kleks na jego upór ma specjalne lekarstwo, a mianowicie - piegi.. Sprawdźcie czy uważnie ją przeczytaliście.. 8 .Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci..

Przekonaj się sam!Sprawdzian ze znajomości lektury.....'Skąpiec' Moliera.

Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Akademia Pana Kleksa, test z lektury Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" .. Przygotuj się do sprawdzianu i kartkówki z lektury.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Bardzo polecam!. Wymień 3 elementy ubioru Pana Kleksa.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćJaką wartość Pana Tadeusza podkreśla Anna Witkowska, porównując świat przedstawiony poematu do arki Noego ?. Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.Zobacz quiz: Akademia Pana Kleksa.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. ZapraszamyAkademia pana Kleksa.. NigdyMegatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. miał ktoś może już coś takiego?. Grupa I Imię i nazwisko: Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź..

Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II.

Zawiera nieodpowiednie treści?. Na podstawie fragmentów Pana Tadeusza wyjaśnij genezę utworu.. Wyślij zgłoszenie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Poradzisz sobie z każdym pytaniem dotyczącym tej klasycznej pozycji literatury dziecięcej?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. W jakim dniu tygodnia uczniowie w akademii mogli robić, co im się podobało?. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Udostępnij.. Podobne działy .. "Akademia Pana Kleksa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Serwis zamknięty.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Test ze znajomości książki Opium w rosole; Zwróć uwagę na atmosferę panującą w domu Jedwabińskich.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Skomentuj.. Pan Kleks bał się golarza Filipa i dlatego: a) schował się na strych b) zmniejszał się c) głośno krzyczał d) uciekł z akademii 15.. Czy należy czynić dobro i uszczęśliwiać ludzi na podstawie ,, Opowieści wigilijnej" oraz własnych doświadczeń- rozprawka;Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Przed Wami test ze znajomości lektury.

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Historia Mateusza // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Niecodzienne zwyczaje pana Kleksa.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Nie pamiętam, czy wspomniałem już o tym, że twarz pana Kleksa po prostu upstrzona jest piegami..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt