Testy ze znajomości lektury lew czarownica i stara szafa

testy ze znajomości lektury lew czarownica i stara szafa.pdf

DO LUCY BARFIELD Moja Droga Lucy, Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie .. głuchy, ze nie będę nic słyszał, i tak stary, ze nie będę niczego rozumiał, ale na pewno będę wciąż twoim kochającym cię ojcem chrzestnym .Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!. Lektura przedstawia losy nieuleczalnie chorego chłopca.. Sprawdź się!. TEST Z ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. a) do ich rodzeństwa, b) do domku Bobrów, c) do zamku czarownicy.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Posągi jakich zwierząt Edmund zobaczył na dziedzińcu Zamku?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. Czy uda Ci się uzupełnić tytuły lektur szkolnyc.Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. S. Lewisa drukuj..

Literatura Jak dobrze znasz książkę "Lew, czarownica i stara szafa"?

1p .Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, .. Dokąd popędził lew z dziewczynkami?. A trzeciej osoby jusz nie było bo czarownica narni kazała dla Edmunda przyprowadzi rodzeństwo doniej.. Kim był Aslan?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLektury technikum; Lew, czarownica i stara szafa.. Rozwiąż test i sprawdź!Lew, czarownica i stara szafa" .. Ten test sprawdza znajomość fabuły lektury Oskar i .Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni.. - Felix, Net i Nika oraz Gang N. 7) Po przejściu przez szafę Edmund spotkał: a) fauna Tumnusa.. Lew, czarownica i stara szafa".Opowieści z Narnii - Lew, czarownica i stara szafa - test ogólny.. Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?. Co domalował Edmund posągowi lwa, który stał w pałacu królowej?. d) wypełnił swoje zobowiązanie wobec Białej Czarownicy.. .TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „OPOWIEŚCI Z NARNII" ..

Lew, czarownica i stara szafa" C.

Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Co .. Czego zapomniał ze sobą zabrać Edmund uciekając z domu państwa Bobrów?. do starej szafy b) do pałacu Czarownicy c) do domu Bobrów 8.. Liczba pytań: 10 Próg zaliczenia: 8/10 Ocena testu: Jeszcze nie oceniono Data dodania: 2011-01-15 Uwaga jesteś niezalogowany - rozwiązujesz test bez rankingu!. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Test Wiedzy " Opowieści z Narnii" Lew, Czarownica i stara szafa Oto jest test wiedzy z książki " Opowieści z Narnii " Lew , czarownica i stara szafa.Witaj na stronie Quizz.pl.. a) wilkiem b) Władcą Zza-morza c) Królem sąsiedniej krainy 9.. Zaloguj się lub .Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. Czy odgadniemy o której byłeś w kościele ze świ.. Który bohater filmu "Sing" jest Twoją bratnią d.. "Kevin sam w domu" - którą postacią jesteś?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Załóż konto Zaloguj ..

Widget ... Test z lektury "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara ...

Tagi dla tego testu: humorekc) nie miał pojęcia o istnieniu Białej Czarownicy.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Opowiadania 7 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. ZapraszamyChcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa .Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Podczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu ekscentrycznego profesora.. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr.. Charakterystyka fauna Tumnusa; Charakterystyka Łucji Pevensie; Lew czarownica i stara szafa bohaterowie; Lew, czarownica i stara szafa streszczenie; Lew, czarownica i stara szafa streszczenie krótkie; Opis domu Profesora - Lew, czarownica i stara szafa; Test z treści Lew czarownica i stara .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury..

Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" Oskar i Pani Róża.

Sprawdź, ile pamiętasz!. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.Łucja pierwsza znalazła szafę drugi Edmund.. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1.. Widget .. Test z lektury "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara .. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" .. Oskar i Pani Róża to książka autorstwa Érica-Emmanuela Schmitta, wydana w 2002 roku.. Literatura C.S. Lewis - Lew .Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury .. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.Lew, czarownica i stara szafa" Opowieść wigilijna.. Opowieści z Narni.. Literatura Kim z serii ,,Opowieści z Narnii" jesteś?. "Opowieści z Narnii..Komentarze

Brak komentarzy.