Test sprawdzający ania z zielonego wzgórza

test sprawdzający ania z zielonego wzgórza.pdf

Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. „Ach jak to cudnie, że będę z wami mieszkała i do was należała.. Skomentuj.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. !Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. 9034 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Plik test 2.pdf na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Preview this quiz on Quizizz.. .Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają .. wiadomości z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytania z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytanie dotyczące Ani z Zielonego Wzgórza Test ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani Shirley Na jaki kolor .Play this game to review Polish..

Gdzie toczy się akcja powieści?Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.

Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. „ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Życzę wam powodzenia!. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Liczba pytań: 10 Próg zaliczenia: 8/10 Ocena testu: Jeszcze nie oceniono Data dodania: 2011-12-05 Uwaga jesteś niezalogowany - rozwiązujesz test bez rankingu!. Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. Miłego rozwiązywania!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Dorota 4 lata temu.. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. z kręgosłupem .. Lekki, figlarny wietrzyk, przepojony żywicznym zapachem lasu, wionął na ich spotkanie.. Szukaj.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Wybrane cytaty z powieści Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza 1. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaAnia z Zielonego Wzgórza Ciekawy test..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Diana nie wiedziała co ma robić i pobiegła na Zielone Wzgórze.. Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Ania przytuliła się nagle do Maryli i wcisnęła piąstkę w spracowaną dłoń swej .. (refleksja: obowiązki ma każdy członek rodziny i wcale nie trzeba ogromnego wysiłku, żeby się z nich wywiązywać, potrzebne są do tego przede wszystkim chęci!). Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Ogólna wiedza literacka .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Ania z Zielonego Wzgórza - test ogólny..

bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".

Podobne działy.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.z sercem .. Udostępnij.. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .Ania zamilkła aż do chwili, gdy weszły w aleję, prowadzącą do domu.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zaloguj się lub .Minnie dostała ataku choroby akurat wtedy, gdy w domu nie było rodziców.. Okazało się, że i tam nie ma nikogo z dorosłych.. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. Spoza drzew, w dali, witało je wesołe światło, płynące z kuchni na Zielonym Wzgórzu.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Lektury szkolne.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieTest ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Jak nazywają się opiekunowie Ani?Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. ZapraszamyLucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. ze wzrokiem .. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza - test.. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie ..

Ania z Zielonego Wzgórza test sprawdzający Test dobry do sprawdzianów klasowych pytania dotyczące książki Ania z Zielonego Wzgórza.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.

Co chciała dostać Ania?Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie szczegółowe, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Kto ma odpowiedzi do tego testu bardo proszę aby mi napisał^^ Nie muszą być wszystkie, a te na które znacie odpowiedź :D GRUPA A 1.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?.Komentarze

Brak komentarzy.