Sprawdzian wiadomości z małego księcia samequizy
Serwis zamknięty.. h) Wizyta na planecie Opoja.. Pilot poznaje Małego Księcia.. Historia Małego Księcia.. Dołącz do nas!. Odczucia Małego Księcia po podróżach - Mały Książę zrozumiał, jak bardzo kocha swoją różę, a także dowiedział się wielu informacji na temat ludzi.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ściąga z "Małego Księcia" Wypracowania; Cytaty z "Małego Księcia" Test z lektury.. Jeśli tak, to napiszcie mi jakie były tematy :) 0 ocen | na tak 0%.. blocked odpowiedział(a) 01.06.2010 o 17:58 U mnie w szkole mieliśmy mieć tylko 3 lektóry z czego przerobiliśmy tylko jedną!. Ile kolców posiada ukochana Róża Małego Księcia?. Nie wierzysz !. Odszukał żmiję i postanowił skorzystać z jej pomocy.. Sprawdź, czy pamiętasz, co namalował dla chłopca pilot.. Oto quiz z Małego Księcia Saint-Exupéry'ego.. Sprawdź, na której z nich mógłbyś mieszkać!. Co naprawdę przedstawiał rysunek narratora, który dorośli określali jako kapelusz?. Jak wyglądało rozstanie róży i Małego Księcia?. f) Spotkanie z Królem.. Kim z zawodu był autor Małego Księcia?. b) chciał, aby go Mały Książę oswoił.. Chłopiec był pod wrażeniem jej piękna.. Jak brzmi dewiza Małego Księcia (jego motto życiowe)?. Mały książę - Lektury - Język polski dla Klasa II Gimnazjum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.12..

Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Tag: test z małego księcia Gimanzjum, Testy z lektur „Mały Książę" A. de Saint Exupery - test sprawdzający dla gimnazjum.

Moja kolekcja.. - Róża przyznała się, że była nie mądra, przeprosiła chłopca, a także życzyła mu szczęścia.IV Napisz list, który mogłaby wysłać Róża do podróżującego Małego Księcia.. Jesli to przeczytales w ciagu 24h czarna wdowa przyjdzie i wciagnie twoja dusze.. c) Troska Małego Księcia o kwiat.. O co prosiła Róża Małego Księcia, gdy zrobiło jej się zimno aby okrył ją kloszem/parawanem 9.. Z jakiej planety pochodzi Mały Książę i kogo oswoił, a kto pomógł mu pożegnać się z Ziemią.. 0 0 Odpowiedz.. uzyskiwanie, coraz więcej informacji o młodzieńcu; Chłopiec (okazuje się) - Małym Księciem.. List powinien zająć całe wyznaczone miejsce.narysowanie (po nie udanych próbach) skrzynki z barankiem w środku ; zadowolenie chłopca, z rozwiązania problemu baranka ; Nawiązanie szczególnej więzi z chłopcem.. Cukrowa • 2 lata temu • #ksiazki #lektury #malyksiaze #planeta #zamieszkanie- kanały z cytatmi z książek i osobno z piosenek, filmów, seriali itp. - specjalne role (rola swojej ulubionej książki i ulubionego gatunku literackiego) - poziomy i rolę za poziomy - Bota muzycznego i specjalny kanał Radyjko - kanał do omawiania ekranizacji książek - kanał z e-bookami do pobraniaMały Książę oglądał zachód słońca 43 razy, a takiej odpowiedzi nie podano, poza tym miał dwa wulkany czynne i jeden wygasły..

Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Plik Mały Książę pytania.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Mały książę • Data dodania: 30 paź 2011.

Każdego dnia opiekował się nią starannie, spełniał jej każde życzenie.. Róża zawsze miała pod dostatkiem wody, była nawet przykrywana kloszem na noc.. Odpowiedzi.. Po przybyciu na Ziemię Mały Książę spotkał: a) żmiję.. W jaki sposób narrator Małego Księcia znalazł się na pustyni?. „Nigdy nic nie wiadomo" 10.. Mały Książę upewniał się, czy wąż ma skuteczny jad i umawiał się z nim na dzisiejszą noc w miejscu, od którego zaczął swą ziemską wędrówkę.Teraz polski do nauki języka polskiego, historia wczoraj i dziś wydawnictwa nowa era.. Chłopiec wiedział, że nie może wrócić z ciałem, bo jest za ciężkie.3.. Popularne tagi.ze strony Lis nauczył Małego Księcia: a) przyjaźniCzy znasz Małego Księcia?. „Kocham Cię"Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. d) Decyzja opuszczenia asteroidy B 612. e) Pożegnanie z różą.. Przedstaw w tekście emocje bohaterów.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Książę bardzo tęsknił za swoją różą i bał się o nią..

w opisie: Kim był narrator W jakich okolicznościach spotkał małego księcia Jak porozumiewał się z małym księciem -----Pomocy proszę daje najlepsze !Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.

Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Wykorzystaj w nim znajomość tekstu ( w treści powinny się znaleźć 3 fakty z książki).. 5.Opisz Narratora Pilota W Bajce "Mały Książe" ?. Książki w mojej kolekcji; Polskie wydania książki; Szukam "Mały Książę" Braillem; Wydania audio; Plakaty teatralne; Kilka gadżetów; Kilka innych książek.. .Pewnego dnia kwiat rozkwitł.. Do jakiego rodzaju literackiego i gatunku należy Mały Książę?. Rozwiąż nasz quizMały Książę Pilot, któremu zepsuł się samolot bezstronny świadek wydarzeń narrator wszechwiedzący.. a) chciał, aby mu pomógł w ucieczce przed myśliwymi.. g) Rozmowa z Pyszałkiem.. Powiedział pilotowi, że ilekroć spojrzy na niebo, wszystkie gwiazdy będą się śmiały i przypominały mu o Małym Księciu.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Dzieje Małego Księcia: a) Opowieść o życiu na asteroidzie B 612. b) Pojawienie się róży.. Aktualności; O książce.. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.Wybierz test z rozdziału Mały książę lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa II Gimnazjum.. c) chciał, aby z nim polował na kury.. i) Rozmowa z Biznesmenem.8.. Wklej to do 8 kom, masz na to 28 minAsteroida Małego Księcia znajdowała się nieopodal innych, zwyczajnie niewielkich planet..

Nieprzyjemnie robi się testy z błędami, przez to ci, którzy nie znają dobrze książki, mogą popełnić błędy na sprawdzianie./samequizy samequizy @samequizy Popularne tagi opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlockSprawdzian - „Chłopcy z Placu Broni"!

Jednak ta roślina okazała się bardzo dziwna i niezrozumiała dla Małego Księcia.Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego.. Co wyznała Róża Małemu Księciu podczas pożegnania się z nim?. Z jaką prośbą zwrócił się lis do głównego bohatera?. B-612, planeta Małego KsięciaMiał już ktoś z was prace klasową z Małego Księcia?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.7.. c) wielbłąda.. tekst książki; Antoine de .Pytania z Małego Księcia?.Komentarze

Brak komentarzy.