Test ze znajomości opowieści z narnii lew czarownica stara szafa
d) opowiedział o niej rodzeństwu.. Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.. Lew, czarownica i stara szafa" .. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Kim zostały dzieci w Narnii?. a) służącymi Aslana, b) królami, c) zostały zamienione w zwierzęta.Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa.. Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. poleca 80 % .. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. a) do ich rodzeństwa, b) do domku Bobrów, c) do zamku czarownicy.. Sprawdź się!. Nie było tu2014-02-15 11:40:28 NaKusia1 Bardzo fajny test, ale naprawdę, jedno pytanie jest długie, i zanim je przeczytałam, to całe te 10 sekund minęło.. Polecane teksty:Opowieści z Narni.. Fabuła książki "Opowieści z Narnii.. 4.Polowało na niego królewskie rodzeństwo 5.Wskazał dzieciom drogę do Pana Bobra 6.Efekt złości czarownicy 7.Tumnus tak nazywał kraj,z którego ..

Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.

70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.. Czy to żart?. Ja mialam ze nie weszli do narni przez szafe i zeOpowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Podczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu ekscentrycznego profesora.. Czego zapomniał ze sobą zabrać Edmund uciekając z domu państwa Bobrów?. - Felix, Net i Nika oraz Gang N.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Rozwiąż test i sprawdź!TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. Rozwiąż quiz!Test z treści Lew czarownica i stara szafa Dlaczego dzieci zostały wysłane do domu Profesora ?. w okresie bombowych nalotów na Londyn dzieci nie były tam bezpieczneJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test Wiedzy " Opowieści z Narnii" Lew, Czarownica i stara szafa Oto jest test wiedzy z książki " Opowieści z Narnii " Lew , czarownica i stara szafa.Witaj na stronie Quizz.pl.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Czym jest Narnia?. W filmie "Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica i stara szafa" twórcy filmowi zasugerowali, że była to wina złych kontaktów z Piotrem i tego, że Piotr był ulubieńcem pani Pevensie.Zobacz quiz: Opowieści z Narnii..

Lew, czarownica i stara szafa".

Czyje nogi miała postać, która przyszła do Łucji w lesie?. Dokąd popędził lew z dziewczynkami?. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Czy odgadniemy o której byłeś w kościele ze świ.. Który bohater filmu "Sing" jest Twoją bratnią d.. "Kevin sam w domu" - którą postacią jesteś?. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.Podczas spotkania ze Świętym Mikołajem otrzymał tarczę i miecz, którym dzielnie walczył i pokonał wilka, ratując życie swej siostrze Zuzannie.. 1p .c) królową Narnii.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" drukuj.. S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa .Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. S. Lewisa drukuj.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.połączonych ze sobą pomieszczeń z półkami pełnymi książek, przeważnie bardzo starych, niektóre z nich były z pewnością większe od Biblii w kościele..

"Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.

Lew, czarownica i stara szafa"Test znajomości "Opowieści z Narnii" C.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Powinno być chociaż 20 czy jakoś tak.Sam autor sugeruje tylko w jednym zdaniu, że spowodowała to zła szkoła, do której został zapisany.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.REKOLEKCJE Z NARNII: odc.1 "Stara Szafa" SYNAJ.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Proszę o odpowiedzi na pytania: 1.Zamek nad wschodnim morzem 2.Pani Bobrowa dostała ją od św.Mikołaja 3.Olbrzym,któremu Łucja pożyczyła chusteczkę.. W rekolekcjach wykorzystano fragmenty filmu "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" w reżyserii Andrew Adamson'a z 2005 roku .Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. Wkrótce potem dotarli do prawie pustego pokoju, w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1. opowieści z narnii test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" Tagi dla tego testu: opowieści z narnii test 4free..

Rozwiąż test!Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".

Lew, Czarownica i Stara Szafa" „Krzyżacy" - opracowanie lektury; Mały Książę - opracowanie lektury .. Opracowanie Lektury "Opowieści z .Krzyżówka "Opowieści z narnii" Chodzi mi o czesć "Lew,czarownica i stara szafa".. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. Komponenty za darmo; Pomoc; Załóż konto; reklama.. Lew, czarownica i stara szafa" C. ZapraszamyChcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt