Test z historii klasa 1 liceum świat po i wojnie światowej
Sprawdziany i testy z liceum Język polski.Historia - Nowa podstawa programowa.. Będę wdzięczna za konkretne odpowiedzi :)Bez względu jednak na to, czy ktoś znajduje się w klasie humanistycznej czy nie, musi zdobyć podstawową wiedzę historyczną, przykładowo umieć opisać świat po 1 wojnie światowej.. Historia r2 A II Rzeczpospolita.doc.. Wiek 20" (w tym testy i sprawdziany oraz klucze odpowiedzi): Klasa 1 ŚWIAT PO I WOJNIE ŚWIATOWEJ System.6.. Sprawdzian z historii klasa 8 dział 3 - Świat po II wojnie światowej - Wczoraj i dzi .. Test Świat po I wojnie światowej, Rozdział I podręcznika Poznać przeszłość.. Wiek XX dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. Test: II wojna światowa ;d. ZSRR w dwudziestoleciu międzywojennym 6.. Historia powszechna .. macie jakiś link czy coś ,?. Odbudowa powojenna i wielki kryzys 3.. Świat z latach 1918 - 1939 Test Sprawdzian 02.. 11.11.1918 r.Wypatrujesz w internecie kartkówek, sprawdzianów, rozwiązanych ćwiczeń, odpowiedzi do sprawdzianów lub książki nauczyciela do "Poznać przeszłość wiek XX", "Historia po prostu 1 - ", "Poznać przeszłość Wojna i wojskowość - Nowa Era", to trafiłeś w idealne miejsce!Klasa 1; ŚWIAT PO I WOJNIE ŚWIATOWEJ System wersalski; .. POLSKA I ŚWIAT PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ Nowy podział świata; .. Sytuację opanował Józef Piłsudski, który 10 listopada 1918 roku przybył do Warszawy z niemieckiego więzienia w Magdeburgu.10 sierpnia 1920 r. - w Sèvres podpisano pokój z Turcją, ale liczne ograniczenia wywołały bunt Turków i ponowną wojnę z państwami ententy pod wodzą Mustafy Kemala Atatürka, zakończoną pokojem w Lozannie w 1923 r. 1927 r. - pierwszy film dźwiękowy wyprodukowany w NiemczechSprawdź swoją wiedzę na temat I Wojny Światowej!Katalog ściąg i opracowań z zakresu Historia..

Polska i świat po II wojnie światowej .

Kultura okresu międzywojennego 6.. Co mniej więcej na nim było?. I- Komunikacja .Test „Świat po I wojnie światowej" - grupa B, klucz odpowiedzi, plik: test-swiat-po-i-wojnie-swiatowej-grupa-b-klucz-odpowiedzi.doc (application/msword) Poznać przeszłość.. W 1918 r. na ziemiach polskich zaczęły powstawać konkurencyjne ośrodki władzy.. Kryzys demokracji w Europie 5.. Pytania z wojny obronnej Polski i działaniach ZSRR.. Europa po I Wojnie Światowej Test Charakterystyka polityki państw totalitarnych Test Kultura, nauka i sztuka okresu międzywojennego Test Sprawdzian 01.. Świat na drodze ku wojnie Daty - najważniejsze wydarzenia Data Wydarzenie Temat 1.. Ład wersalski 1.. Sprawdzian z historii nikogo nie ominie, a posiadanie podstawowej wiedzy historycznej jest obowiązkiem każdego ucznia i obywatela!Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: kto miał sprawdzianz histrii 1 Lo ?. Najstarsze dzieje człowieka .. Popularne sprawdziany, testy i książki nauczyciela "Słowa na start" 4,5,6 (Język Polski) Przyroda z pomysłem 4,5,6Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. a. po zakończeniu I wojny światowej w Paryżu odbyła się konferencja pokojowa, która trwała od stycznia 1919 do stycznia 1920 r. b. na konferencji czołową rolę odgrywała tzw.wiat po I wojnie wiatowej.. I LO Poziom Podstawowy - Nowa Era..

Lektury - testy maturalne ... świat po i wojnie światowej test ?

Wiek XX "Świat po 1 wojnie światowej"Świat po I wojnie światowej - lekcja powtórzeniowa _____ Tematy: 1.. Czytaj uwanie tekst i zadania.. Testy po angielsku; Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji; .. Historia: Liceum - lekcje; Liceum - testy do lekcji; Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji;Test System wersalski.. itp ?. Poznać przeszłość Wiek 20 .. Test podsumowujcy rozdzia I. Przejdź na stronę główną Interia.pl.. Test dotyczy II Wojny Światowej.. Pp r2 Test a II Rzeczpospolita Odp.. Polska w latach 1945-1999 .Sprawdziany Testy Gimnazjum Liceum Podstawówka Technikum czwartek, 14 marca 2013 .. co było wcześniej, świat po I wojnie światowej, rzeczpospolita, II wojna światowa, policy podczas II wojny światowej, polska i świat po II wojnie światowej, polska i świat po II połowie XX wieku .Test Europa w I wojnie światowej Test Rosja w roku 1917 Test Traktat wersalski ..

Zakończenie I wojny światowej.

1939 Test Polska podczas I wojny światowej.Sprawdzian z historii klasa 7 dział 1 - Europa po kongresie wiedeńskim .. pomoźcie :Plik pp r1 test b swiat po i wojnie swiatowej.doc na koncie użytkownika kochana97 • Data dodania: 27 paź 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Nazwa sprawdzianu : Liceum Poznać Przeszłość.. Sprawdzian z historii klasa 8 dział 3 - Świat po II wojnie światowej - Wczoraj i dziś .II Wojna Światowa, test z historii II wojna światowa.. 1939 Test Sprawdzian 03. miłoszTAK: NIE I.. #zsrr #stalin #polska #iiws.. Ich podpięcie pod spis treści danego podręcznika polega jedynie na tematycznym dopasowaniu i ma ułatwić Wam poruszanie się po serwisie.. Test Świat po I wojnie światowej - podręcznik Poznać przeszłość.Świat po I wojnie światowej ; Świat po I wojnie światowej , test z historii System wersalski Odbudowa powojenna i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w okresie między wojennym Kultura okresu międzywojennego Świat na drodze ku wojnie.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Pisaliście już sprawdzian z historii I klasa liceum Poznać przeszłość wiek XX, dział: świat po I wojnie światowej?. Świat po I wojnie światowej I. Dotarłeś/aś na idealną stronę z dużą bazą książek!Książka nauczyciela do klasy pierwszej dołączana do podręcznika „Poznać przeszłość..

Stwórz test; ... II wojna światowa .

Polacy podczas II wojny światowej V - Polska i świat po II wojnie światowej VI - Polska i świat w II połowie XX wieku VII - Upadek komunizmu - świat w nowej epoce.. Zamieszczam materiały do podręcznika Wydawnictwa Nowa Era "Poznać przeszłość.Wiek XX" - autorzy Stanisław Roszak, Jarosław Kłaczkow.Pamiętajcie, że materiały dostarczone przez serwis Opracowania.pl nie pochodzą z podręczników.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Sprawdziany i testy z liceum i szkoły średniej Język polski.. Wybrane zagadnienia historii najnowszej po 1945 roku .. Świetne testy.. Świat w latach 1918 ?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt