Sprawdzian z lektury oto jest kasia
"Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę.. Jej bohaterką jest Kasia - dotychczas wzorowa uczennica i ulubienica rodziców i dziadka - której rodzi się siostrzyczka.. Rozwiąż test!Poniższy test ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury „Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.. "Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3.. Zapraszamy do obejrzenia.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 4.Młodsza siostra Kasi i Jurka.. Dorastanie nie jest łatwe, zwłaszcza gdy cały świat znienacka staje na głowie!. Efektem końcowym są lapbooki.. Społeczność .. Martynka, Weronika, Ania.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Quiz Oto jest Kasia - quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian, ankieta darmowy quiz, test wiedzy, sprawdzian: pin.. a. Klementynka b. Małgosia c. Ewcia 7) Antolka, która pojawia się pewnego dnia w klasie Kasi, jest: a. uczennicą, która wróciła do klasy po długiej chorobie b. nową uczennicą c. najlepszą koleżanką Kasi z podwórka 8) W co bawiły się dziewczynki podczas wizyty u Kasi?. // odp; Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa..

Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian do lektury oto jest kasia?

Zazdrosna dziewczynka przeżywa bunt: staje się agresywna, popada w konflikty z kolegami i domownikami, przestaje się … Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. 2.Wygląd i cechy głownej bohaterki książki.. U góry znajdziesz quiz Oto jest Kasia.. pewnego dnia Kasia budzi się starszą siostrą Agnieszki .. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Co chciałbyś w sobie zmienić?Zobacz quiz: Oto jest Kasia.. Oto jest Kasia - streszczenie, plan wydarzeń .. Nowy członek rodziny - niezadowolenie Kasi z tego, że będzie miała siostrzyczkę.. Cele: dydaktyczny - umiejętne dostrzeganie przyczyn i skutków wyróżnianych wydarzeń, - samodzielne uzupełnianie tekstu z lukami,Lektury.. Książka ta została wydana w 1959 r. a jej autorką jest Mira Jaworczakowa, polska pisarka i autorka książek dla dzieci i młodzieży.Test wiedzy na temat lektury "Oto jest Kasia" „Oto jest Kasia" - test wiedzy po zapoznaniu się z lekturą.. Gdzie pracował tata Kasi?. Powtórz najważniejsze wiadomości, przygotuj się do sprawdzianu lub kartkówki, rozwiąż test zbudowany z 17 pytań i sprawdź Swoją wiedzę.Pytania do lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej..

Mam parę pytań dotyczączych tej lektury: 1.Imię koleżanki Kasi.

roundsipvine42Posted in Dla dzieci, Książki, Literatura, Strona główna, Wiek 6-12 Tagged Oto jest Kasia do pobrania, Oto jest Kasia download, Oto jest Kasia ebook, Oto jest Kasia mobi, Oto jest Kasia online, Oto jest Kasia pobierz, Oto jest Kasia w pdf, Oto jest Kasia za darmo Najnowsze wpisy.. „Oto jest Kasia" to opowieść o małej dziewczynce, która zyskuje małą siostrzyczkę.. pewnego dnia Kasia musi zostać sama z siostrą ,nagle mama wraca a tam spełnił się cud Kasia lubi Agnieszkę!. MrsSarach 4 lata temu.. jak dobrze znasz książkę ,, oto jest Kasia" .Oto jest Kasia to opowieść o małej dziewczynce, która niespodziewanie z najmłodszego dziecka w rodzinie staje się starszą siostrą.. Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"?. Czas trwania: 15 minut Zaznacz x właściwą odpowiedź.. Rozwiązując poniższy test, zawierający 17 pytań, sprawdzisz, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść książki.6) Jak miała na imię ulubiona lalka Kasi?. Ustalenie kolejności zdarzeń w powieści "Oto jest Kasia".. Opowiadania autora Wielkiego Gatsby'ego z angielskim [PDF]Nasi rówieśnicy w lekturach.. a. w chowanego b .Mira Jaworczakowa, "Oto jest Kasia" - test z lektury.. Frustracja, złość i smutek dziewczynki - narodziny buntu.Sprawdzian do lektury oto jest kasia to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.

Trzy imioa koleżanek Kasi?. Który złoczyńca z „Harry'ego Pottera" Cię porwie, a który bohater uratuje?. Podobne wpisy .. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 63 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. ?Hej kochani - odpowiadajcie na pytaniaSeriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, że młodsza dziewczynka wymaga opieki i uwagi.. jak dobrze znasz lekturę ,,Oto jest Kasia'' rodzice Kasi to: pin.Lapbooki - "Oto jest Kasia" Zakończyliśmy pracę z lekturą "Oto jest Kasia".. Sądzi, że jeśli zmusi wszystkich, by się nią zainteresowali, to wszystko będzie tak, jak dawniej.Jak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. Zazdrość Kasi - to Agnieszka jest w centrum uwagi rodziców.. Udostępnij.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Ile rodzeństwa ma główny bohater z bajki "Dynastia Miziołków"?Plik Oto jest Kasia Test z lektury kl. III.doc na koncie użytkownika ziutka999 • folder do sprawdzenia i przeglądu - dla dzieci • Data dodania: 13 lip 2012Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu lub kartkówki z języka polskiego, z materiału dotyczącego lektury „Oto jest Kasia" autorstwa M. Jaworczakowej..

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toQuizy na temat oto-jest-kasia.

Proszę o szybkie odpowiedziNie możesz dodać komentarza.. Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika.. Kto jest autorem "Dynastii Miziołków"?. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. [AUDIOBOOK] Mira Jaworczakowa Oto jest KasiaStreszczenie lektury „Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Witaj na stronie Quizz.pl.. 6.Jak nazywana była cioci Krysia.. Konspekt zajęć dla klasy III - praca z lekturą pt. "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Autorem książki jest Mira Jaworczakowa.. Opowiadania 9 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Skomentuj.. 5.Dziadek Kasi i Jurka.. 3.Imię ulubionej lalki Kasi.. Postawy i emocje - Wczuwamy się w położenie Kasi.. Załóż własny blog!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt