Sprawdzian test akademia pana kleksa
Wiecie, że od premiery filmu "Akademia Pana Kleksa" minęło 30 stycznia 31 lat?Zobacz quiz: Akademia Pana Kleksa.. 17 pytań.. ZapraszamyMegatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. POWODZENIA!. 10-10 jutro mam test więc to dobrze.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Akademia Pana Kleksa - książka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwę.. Narratorem w „Akademii Pana Kleksa" jest: a) Jan Brzechwa b) szpak Mateusz c) Pan Kleks d) Adaś Niezgódka 2.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. W zadaniu drugim należy uzupełnić zgromadzonymi w ramce zwrotami tekst z lukami.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma trzema innymi chłopcami - wszyscy o imionach zaczynających się na literę A.. 4.Katalog Justyna Jędrzejak, 2015-09-04 Środa Wielkopolska Język polski, Sprawdziany i testy Akademia pana Kleksa- praca klasowa podsumowująca.test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Lista pytań Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /..

Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.

Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Dziękuje za taki fajny .Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Udostępnij.. Skomentuj.. Ostatnie zdanie polega na skonstruowaniu wypowiedzi o określonej tematyce.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .TEST WIEDZY: Co wiesz o Akademii Pana Kleksa?. Przekonaj się sam!. Bardzo polecam!. Do akademii są przyjmowani: a) chłopcy i dziewczynki b) wszyscy chłopcy c) chłopcy, których imiona rozpoczynają się na A d) chłopcy, których imiona .1.. Przekonaj się sam!. Serwis zamknięty.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Wydarzenia opowiada?. Oczywiście, że obcy nie mogą go wcale zrozumieć, ale pan Kleks i jego uczniowie porozumiewają się z nim doskonale.. Następnie podczas słuchania uzupełniaj schemat odpowiednimi informacjami.. Mateusz odrabia z nami lekcje i często zastępuje pana Kleksa w szkole, gdy pan Kleks idzie łapać motyle na drugie śniadanie.Witaj na stronie Quizz.pl.. Kinga Czernichowska 31.01.2015. za: youtube.pl.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa..

Quizy na temat akademia-pana-kleksa znajdują się powyżej na liście.

Adam NiezgódkaZgłoś błąd; Jak miał na imię szpak, przyjaciel Pana Kleksa?Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Opis Akademii pana Kleksa; Opowiedz o zajęciach w niezwykłej Akademii pana Kleksa.. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka, który wymawia .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Zadanie 3 Wskaż zgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa.. Akademia mieściła się przy ulicy .Sprawdzian dotyczy lektury „Akademia pana Kleksa" i składa się z pięciu pytań, a właściwie zadań, z którymi uczniowie muszą się zmierzyć.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Imię i nazwisko ucznia: Czy uważnie przeczytaliście lekturę „AKADEMIA PANA KLEKSA"?.

Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.

Od niej zaczyna się cała historia Pana KleksaAkademia Pana Kleksa streszczenie; Akademia pana Kleksa treść; Bohaterowie Akademia pana Kleksa; Charakterystyka pan Kleks; Jak wyglądał pan Kleks i jakim był profesorem ?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Zadanie 4 Przyjrzyj się schematowi przedstawiającemu Akademię pana Kleksa.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodySprawdzian Akademia Pana Kleksa.. Wymyśl ciekawy przedmiot, który mógłby być wykładany w Akademii.- Proszę, tu Akademia pana Kleksa.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak miał na imię chłopiec uczęszczający do Akademii Pana Kleksa ( główny bohater )?. doggyster 2 lata temu.. Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Bardzo fajny quiz może też zrobię taki quiz .AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.docPlik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test sprawdzający znajomość lektury „Akademia Pana Kleksa" 1..

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Streszczenie krótkie.

Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAkademia pana Kleksa - test z lektury.. Szukaj.. W czwartym trzeba zredagować zaproszenie o określonej tematyce.. a) pan Kleks b) Alojzy c) Adaś i szpak Mateusz 3..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt