Test z szatan z siódmej klasy z odpowiedziami

test z szatan z siódmej klasy z odpowiedziami.pdf

fałszywego malarza.. Pytania i odpowiedzi Śledź Storytel Blog Storytel na Facebooku .. FunTest.pl.. Poznajemy go w momencie, gdy rok szkolny zbliża się ku końcowi.. Quiz w Poczekalni.. Poprawna odpowiedź punkt, niepoprawna brak punktu.. Szukaj.. Tagi dla tego testu: test HapyTest sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY .. garbaty) c.dostał do przetłumaczenia od panny Irenki 12.Dowiedział się z listu, że dalszych wskazówek co do skarbu należy szukać: .. ChBopca nazwano ˚szatanem ˛ , gdy|:Witaj na stronie Quizz.pl.. Z boskiej komedii Dantego 2. profesora Gąsowskiego.„Szatan z siódmej klasy" - recenzja książki Powieść Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" po raz pierwszy ukazała się w 1937 roku i szybko zyskała uznanie młodych czytelników.. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Kornel Makuszyński..

... Szatan z siódmej klasy - test.

Agata_Froncz 2 lata temu.. .Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. 3 Obserwuj autora Zobacz profil .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyZobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kornelia Makuszyńska.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wyślij zgłoszenie.. Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.. Stado mustangów na prerii nie r Ŝy tak rado śnie na widok wody, jak umiała r Ŝeć rozgło śnym śmiechem klasa siódma.. "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie oraz opis Adasia Cisowskiego.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomo[ lektury "Szatan z siódmej klasy" Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Odpowiedz na pytania.. Najwyraźniejszy system punktacji pod słońcem i bark losowości.. Szatan z siódmej klasy - tematy wypracowa .. "Szatan z siódmej klasy" (1960) - Po rekonstrukcji 720p Siedemnastoletni Adaś spędza wakacje w starym pałacu, gdzie wpada na trop napoleońskiego skarbu.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Z zalewanej piwnicy uwięzieni wydostali się dzięki pomocy: answer choices ..

Szatan z siódmej klasy - Test .

franciszka.. ODPOWIEDZI 1.d 2.a 3.d 4.c 5.a 6.a 7.a 8.c 9.b 10. b 11.b 12.a 13.b 14. b 15.a 16.d 17.d Publikacja dodana do Archiwum Internetowego Serwisu Oświatowego Awans.net 9 stycznia 2004 r. Title: TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author: Marian10 pytań z lektury "szatan z siódmej klasy" pliis pomóżcie potrzebuję 10 pytań ale takich z całej ksiązki i nie typu "Ile adaś ma lat" ok a można jeszcze w razie czego odpowiedzi do tych pytańOdpowiedzi: 1.. Około trzydziestu dryblasów umiało wyprz ąść pogod ę z najczarniejszych dni.Test mógłby trwać, powiedzmy 10 minut zamiast 5.. Już na samym wstępie mamy okazję przekonać się, jak.Dzisiaj znowu recenzuję lekturę szkolną, czyli ,,Szatana z siómej klasy" autorstwa Kornela Makuszyńskiego.. 2.Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.. ˚Szatan z siódmej klasy ˛ to: A - nowela B - powie[C - opowiadanie D - sprawozdanie 2. .. (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Nikt nic nie ukradł.. by franciszka.. Tajemnicze i bardzo cenne drzwi z domku w ogrodzie zostały użyte jako nosze w 1863 roku.. Szatan z 7 klasy.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę..

Szatan z siódmej klasy DRAFT.

Bardzo pyskata była ta społeczno ść, bujna, rozbrykana i ponad ludzk ą miar ę wesoła.. Juliusz Słowacki.. Jak ma na imię włóczega-filozof, który zawsze jesienia opuszcza.„Szatan z siódmej klasy" .. Adam Cisowski, uczeń jednej z warszawskich szkół, jest główną postacią książki Kornela Makuszyńskiego pt. "Szatan z siódmej klasy".. Szatan z siódmej .Szatan z siódmej klasy.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Kto tapisał książkę "Szataz z siódmej klasy?". Zawiera nieodpowiednie treści?. Podobnie nauczyciel poświeciłby 5 minut dłużej na ocenę wszystkich prac, bo niepoprawne odpowiedzi w takim systemie także widać z pierwszym rzutem oka.Który z chłopców nie pragnął poczuć się przez moment Sherlockiem Holmesem?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Niezwykle inteligentny i szlachetny siedemnastoletni Adam Cisowski pokazuje, że .. Szatan z siódmej klasy.. Szukaj.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!.

Szatan z siódmej klasy.

Mogą utrzymywać się pod wodą bez zaczerpnięcia powietrza aż przez osiemnaście minut.SZATAN test.doc • Szatan z 7 klasy - test znajomości lektury.. GBównym bohaterem lektury jest: A - Profesor Gsowski B - Adam Cisowski C - Wanda D - harcerze 3.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Rozwiąż quiz!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Do dziś równie chętnie sięgają po nią kolejne pokolenia młodzieży, przenosząc się dzięki niej w świat przygody, by wraz z głównym bohaterem utworu rozwiązywać tajemnicę .Pingwiny potrafią nurkować na głębokość 265 metrów.. To zależy też od testu.. 4.07 1140 5 Autor: Kornel Makuszyński Czyta: .. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. Jak nazywa się dolina, w której mieszkają Muminki?.Komentarze

Brak komentarzy.