Sprawdzian z lektury felix net i nika samequizy

sprawdzian z lektury felix net i nika samequizy.pdf

Tego etapu nie mo na by o pomin Â, odwiedzaj c dom paÍstwa Polonów.. Strony w kategorii „Wynalazki Felixa" .Felix, Net i Nika z ulg odstawili ci Æ kie torby z zakupami i wyg askali rozradowanego Cabana.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. Szukaj.. Sprawdź ten test i poziom swojej wiedzy.. Ciekawy, relaksujący teścik o książce "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Serwis zamknięty.. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?. Lektura: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi;"Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. .Wychodząc z klasy młodzież przyznała, że tak to właśnie powinno wyglądać.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Dołącz do nas!Test z części 1-2, czyli .. Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. Rozdział 3.. Wypełnij quiz!. Odpowiedzia a mu cisza.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik • Lektury • pliki użytkownika tatsel88 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 01..

Sprawdź swoją znajomość tej lektury .

Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. pytanie 1 z 15.. Krol_Quizow .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. pytanie 1 z 20CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; napisz spotkanie pani róży z Mały ksieńciem opowiadanie z dialogiem; napisz spotkanie pani róży z Mały ksieńciem opowiadanie z dialogiem; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludziQuizy na temat felix.. Szkoła, w której straszy.. Skocz do: nawigacji, wyszukiwania.. Gimnazjum, do którego uczęszczają bohaterowie książki nosi imię.. Stefana Żeromskiego; Stefana Kuszmińskiego; Stefana Kutlińskiego; .. Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.. PixMati 6 miesięcy temu.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Lista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci, występujących w serii Felix, Net i Nika polskiego pisarza Rafała Kosika Ważniejsze postacie Felix Polon..

Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !

Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Felix, Net i Nika umówili się, że w sobotę po wycieczce rowerowej zrobią sobie wieczór filmowy, kupią chipsy i colę i obejrzą film o Ameryce Południowej.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Na stronie używamy cookies.. Quizy » Literatura , Język PolskiZ WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Odpowiedz na pytania i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. Quiz Felix net i…Czytaj więcej ›Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Postaci z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi Sprawdź, ile wiesz o postaciach z książki "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"!. Rafał Kosik; Bolesław Prus; René Goscinny; Sprawdź się w poniższych tematach: "Romeo i Julia" William Szekspir.Witaj na stronie Quizz.pl.. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet..

... Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Dołącz do nas!. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Sprawdź swoją wiedzę o bohaterach z lektury Felix, Net i Nika!. Ogłoszono iż budynek szkoły będzie remontowany.Wypełnij quiz: Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3, 02.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - tak właśnie zaczęła się wielotomowa przygoda młodzieżowa w klimatach science fiction!. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019. pytanie 1 z 20.. Rozwiąż test!Jedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.Quizy na temat felix znajdują się powyżej na liście..

Dołącz do nas!Sprawdź swoją znajomość tej lektury .

Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Szukaj.. Ta kategoria zawiera wynalazki Felixa.. Sprawdź się!. 3.Witaj na stronie Quizz.pl.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. heylisa .. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. tytuł książki to felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi a nie .. oraz teoretycznie możliwa katastrofa taki tytuł jest w filmie a nie w książceFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. 2 CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ:Postaci z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi Sprawdź, ile wiesz o postaciach z książki "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"!. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie..Komentarze

Brak komentarzy.