Sprawdzian z treści lektury akademia pana kleksa
Przekonaj się sam!Lektura ,, Akademia Pana Kleksa" W imieniu Adasia Niezgódki napisz opowiadanie o jego przyjaźni z Reksem, gdy mieszkali z rodzicami chłopca.Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa kl. IV.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. 17 pytań.. Akademia Pana Kleksa to ponadczasowa opowieść o pokonywaniu własnych słabości, sile przyjaźni, ale przede wszystkim jest to wyprawa w świat fantazji, w którym wszystko jest możliwe.Co ciekawe, utwór „Akademia pana Kleksa" jest złożony z kilku baśni.. Uzasadnij swoją opinię.Z czasem Adaś zaczął tęsknić za Akademią Pana Kleksa.. Mimo że czas akcji nie jest określony, możemy z łatwością wyobrazić sobie, że to baśń współczesna.. Później jeszcze wiele razy chodził do różnych bajek na prośbę pana Kleksa, przynosząc z nich różne przedmioty..

"Akademia pana Kleksa" - sprawdzian z lektury.

Czy pan Kleks potrafił .AKADEMIA PANA KLEKSA - NOTATKI Z LEKTURY o sierpnia 20, 2017.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Po kilku godzinach lotu dotarł z Mateuszem do Akademii.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Kim był Mateusz, zanim został szpakiem?. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Jedna z najwspanialszych książek dla dzieci kochających magię!. Opis Akademii pana Kleksa; Opowiedz o zajęciach w niezwykłej Akademii pana Kleksa.. Wtedy pojawił się szpak Mateusz z listem od pana Kleksa, w którym objaśniał, jak Adaś ma sterować, by wrócić do domu.. 1. Podaj imię i nazwisko autora książki pt. "Akademia pana Kleksa".. Skomentuj.. Prowadzi pamiętnik, z którego dowiadujemy się o jego przygodach w Akademii.. FABRYKA DZIUR I DZIUREK Miałem zamiar opisać dokładnie przebieg jednego dnia w Akademii pana Kleksa.. Obiecał wtedy panu Kleksowi, że już nigdy nie będzie latał.. W czwartym trzeba zredagować zaproszenie o określonej tematyce.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Wymyśl ciekawy przedmiot, który mógłby być wykładany w .Życzymy miłej lektury..

Zawiera nieodpowiednie treści?

Wyślij zgłoszenie.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i .7.. Innego dnia w Akademii zjawił się jakiś obcy mężczyzna i kazał zaprowadzić się do pana Kleksa.Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Etykiety: Akademia Pana Kleksa, Klasa IV, Lektura, Przedstawienie postaci, Streszczenie, Ubiór, Wygląd.Akademia Pana Kleksa - Adaś Niezgódka - charakterystyka.. Udostępnij.. 8 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz ..

Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury.

8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Charakterystyka zewnętrzna Rudowłosy.Test z lektury "Akademia pana Kleksa" - poziom trudny.. Galeria główna szkoły; .. Bardzo polecam!. Serwis zamknięty.. Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry .Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Jeszcze jedna cecha różni książkę J. Brzechwy od pozostałych baśni - przewaga pogodnego, radosnego nastroju, spora dawka humoru.Ciężko uwierzyć w to, że pierwsze wydanie Akademii Pana Kleksa datuje się na rok 1946!. Wspaniały nauczyciel - Pan Kleks - nie uczy nudnej matematyki, lecz .. Lektury.. Sprawdzian w .Akademia Pana Kleksa - książka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwę.. Do dzisiaj bowiem jest to jedna z najchętniej czytanych powieści dla dzieci, nie tylko z tego powodu, że jest omawiana w szkole jako lektura.To wspaniała, pełna przygód opowieść o Adasiu Niezgódce i niezwykłej Akademii.. Z czego pan Kleks przygotowywał potrawy?. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka, który wymawia .Akademia pana Kleksa.. Narratorem w „Akademii Pana Kleksa" jest: a) Jan Brzechwa b) szpak Mateusz c) Pan Kleks d) Adaś Niezgódka 2..

Literatura "Katarynka" - test znajomości lektury.

Podstawowe informacje o bohaterze Adam Niezgódka ma dwanaście lat i od pół roku jest w Akademii pana Ambrożego Kleksa.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Sprawdzian dotyczy lektury „Akademia pana Kleksa" i składa się z pięciu pytań, a właściwie zadań, z którymi uczniowie muszą się zmierzyć.. Dlatego prosimy - wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych .AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test sprawdzający znajomość lektury „Akademia Pana Kleksa" 1.. Ostatnie zdanie polega na skonstruowaniu wypowiedzi o określonej tematyce.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma trzema innymi chłopcami - wszyscy o imionach zaczynających się na literę A. Opisałem lekcję kleksografii, przędzenia liter, odmalowałem kuchnię pana Kleksa, opowiedziałem o poszukiwaniu skarbów i o moich przygodach w psim raju.. Zależy nam, byś znajdował/a u nas treści wysokiej jakości zgodne z Twoimi zainteresowaniami.. Opowiedziałem więc wszystko, co się dzieje od chwili naszego przebudzenia aż do południa.. W co przemienia się pan Kleks na końcu książki?. Akademia Pana Kleksa streszczenie; Akademia pana Kleksa treść; Bohaterowie Akademia pana Kleksa; Charakterystyka pan Kleks; Jak wyglądał pan Kleks i jakim był profesorem ?. Oczywiście, że obcy nie mogą go wcale zrozumieć, ale pan Kleks i jego uczniowie porozumiewają się z nim doskonale.. Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. W zadaniu drugim należy uzupełnić zgromadzonymi w ramce zwrotami tekst z lukami.. doggyster 2 lata temu.. Czy podoba Ci się „Akademia pana Kleksa" ?. Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury.. Szkoła latania" - test znajomości lektury .. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu na stronach.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!. Kto opowiada o wydarzeniach i w której osobie?. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. START; Wieści z MEN i KO; Nasza galeria..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt