Test ze znajomości lektury narnia lew czarownica i stara szafa
Po przegranej z Piotrem Narnia wróciła pod panowanie zwierząt i króla Aslana a rodzeństwo wróciło do domu.. Łucja,Zuzanna,Piotr,Edmund.Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.Test z lektury: „Opowieści z Narnii: Zaloguj się lub .Opracowanie Lektury "Opowieści z Narnii,Lew Czarownica i Stara Szafa" Jaguar350.. między domem fauna Tumnusa a zamkiem Białej Czarownicy W Londynie .. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Sprawdź się!. Posągi jakich zwierząt Edmund zobaczył na dziedzińcu Zamku?. ZapraszamyChcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Użytkownik.. FunTest.pl.. Pozdrawiam!Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opowieści z Narnii - Lew, czarownica i stara szafa - test ogólny.. merken in "Meine Apps"Gdzie znajdowała się kraina Narnia ?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Z POWIEŚCI C.. Punkty rankingowe: 0.. Liczba pytań: 10 Próg zaliczenia: 8/10 Ocena testu: Jeszcze nie oceniono Data dodania: 2011-01-15 Uwaga jesteś niezalogowany - rozwiązujesz test bez rankingu!.

Literatura Jak dobrze znasz książkę "Lew, czarownica i stara szafa"?

Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Oto jest test wiedzy z książki " Opowieści z Narnii " Lew , czarownica i stara szafa.. Tę lekturę piszę się w IV klasie.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Lew, czarownica i stara szafa" C. Rozwiąż test i sprawdź!Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Czy wiesz, gdzie znajduje się to miejsce ze zdj.. Good morning, czyli test z Angielskiego na pora.. Skipper, Kowalski, Szeregowy, Rico - o którym p.. Z której książki z serii "Wojownicy" pochodzi t.Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr.. Stara szafa - to przejście do innego świata.. Kim był Aslan?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest znajomości "Opowieści z Narnii" C.. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.. Dla mnie pfff.. PESTKA!. Lew, czarownica i stara szafa" .. "dziwna postać od pasa w górę przypominająca człowieka, z nogami kozła, z kopytkami i prawdziwym ogonem..

Władca Lewawu test ze znajomości lektury; Zbrodnia i kara.

Czego zapomniał ze sobą zabrać Edmund uciekając z domu państwa Bobrów?. Wątek główny Tematem utworu jest walka Aslana, który jest dobry, i jego zwolenników z Białą Czarownicą i jej sługami, którzy są okrutni.. Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. L. LEWISA „ OPOWIEŚCI Z NARNI - LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA" .. Kto jako pierwszy trafił do tajemniczej krainy zwanej Narnia .Lew, czarownica i stara szafa (ang. The Lion, the Witch and the Wardrobe) - powieść fantasy autorstwa C.S. Lewisa, wydana w 1950 roku.. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, .. Dokąd popędził lew z dziewczynkami?. Czy uda Ci się uzupełnić tytuły lektur szkolnyc.Opowieści z Narni.. Opracowanie Lektury "Opowieści z Narnii,Lew Czarownica i Stara Szafa"Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Tagi dla tego testu: humorekLew - uosabia dobro, ale też siłę, czarownica - uosabia zło.. Przedstaw motywy, którymi kierował się główny bohater Zbrodni i kary .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. a) wilkiem b) Władcą Zza-morza c) Królem sąsiedniej krainy 9.. Twarz miał miłą, nosił krótką, ostro zakończoną bródkę, na głowie miał kręcone włosy i dwa małe różki"Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni..

Widget ... Test z lektury "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara ...

Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!. Książka, umiejscowiona w latach 40. ubiegłego wieku, jest pierwszą opublikowaną i zarazem najbardziej znaną częścią cyklu.. S. Lewisa drukuj.. do starej szafy b) do pałacu Czarownicy c) do domu Bobrów 8.. Lew, czarownica i stara szafa; Test z treści Lew czarownica i stara szafa; Ludzie bezdomni.. - Felix, Net i Nika oraz Gang N. a) do ich rodzeństwa, b) do domku Bobrów, c) do zamku czarownicy.Witaj na stronie Quizz.pl.. "Opowieści z Narnii.. Czy odgadniemy o której byłeś w kościele ze świ.. Który bohater filmu "Sing" jest Twoją bratnią d.. "Kevin sam w domu" - którą postacią jesteś?. Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?. Zdobyte odznaki: 0.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Załóż konto Zaloguj .. Plastyka Spotkania ze sztuką ZP.Q..

Oto jest test wiedzy z książki " Opowieści z Narnii " Lew , czarownica i stara szafa.

Jak nazywali się główni bohaterowie lektury?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Gdzie leży Narnia?Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „OPOWIEŚCI Z NARNII" .. Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. Świat Narnii jest podzielony między dobro i zło.Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Podczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu ekscentrycznego profesora..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt