Test ze znajomości opowieści z narnii

test ze znajomości opowieści z narnii.pdf

Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!. Opowieść wigilijna test z treści; Oskar i pani Róża.. Ja mialam ze nie weszli do narni przez szafe i ze prawdziwy krol narni to nie Aslan.. Co wypadło z szafy, gdy ją .. Czego zapomniał ze sobą zabrać Edmund uciekając z domu państwa Bobrów?. 80% Dlaczego opium, dlaczego w rosole?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. Rozwiąż test i sprawdź!Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. - na podstawie powieści Erica Emmanuela Schmitta pt. Oskar i pani Róża ?. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Podaj swoje imię: Jak nazywa się najmłodszy osobnik z rodzeństwa?. Wyjaśnienie tytułu utworu Musierowicz "Opium w rosole".Opowieści z Narni.. Postacie i gatunki filmowe.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Kto 2 wszedł do krainy Narnii.. Ogólna wiedza filmowa.. PS Proszę, pisazcie komentarze, a jeśli macie i chcecie, to w komentażach podawajcie też swojego funtest,a.10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zobacz quiz: Opowieści z Narnii..

Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.

Sprawdź, ile pamiętasz!. Powinno być chociaż 20 czy jakoś tak.Test ze znajomości lektury Tristan i Izolda.. S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa .. "Opowieści z Narnii.. Podobne działy.. Z kim dzieci walczyBy ?. Lew, czarownica i stara szafa" .. 2010-01-13 20:44:23Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Streszczenie lektury opowieści z narnii.cz 1.. Streszczenie lektury opowieści z narnii.cz 1. streszczenie lektury opowieści z narnii cz 1(stara szafa, biała czarowinica, aslan cos takiego)Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni.. Sprawdź się!. 2012-11-03 11:33:18; Jakie pytania mogą pojawić się na teście ze znajomości lektury?. Opowieści z Narnii.. Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa.. TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY PT. „OPOWIEŚCI Z NARNII" .Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa".Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Tristan i Izolda - bohaterowie legendy celtyckiej, związanej z opowieściami z cyklu arturiańskiego.Jakie są imiona bohaterów opowieści z Narni 2015-09-03 17:36:45; Jakie pytania mogą być na teście z lektury '' Opowieści z Narnii'' ''Lew ,Czarownica i Stara Szafa'' ?.

2011-01-24 17:54:37; Jakie są części opowieści z narni?

- Felix, Net i Nika oraz Gang N. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.„Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa" C. Żal.Test sprawdzający znajomość treści lektury pt. "Opowieści z Narnii".. Pobierz (doc, 29,0 KB) Komentarze.. Czy uda Ci się uzupełnić tytuły lektur szkolnyc.Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Powodzenia!. Czym jest Narnia?. Rozwiąż test!Przejście przez szafę do krainy Narnii Biała Czarownica nazwała : Wrotami Czasu Drzwiami do Świata Ludzi .. Czy odgadniemy o której byłeś w kościele ze świ.. Który bohater filmu "Sing" jest Twoją bratnią d.. "Kevin sam w domu" - którą postacią jesteś?. Opublikowano: 25 luty 2010 .. Anime .Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" .. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Rozpocznij quiz.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1.. .Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.Może znacie "Opowieści z Narni" (autor: C.S. Lewis)?.

Władca Lewawu test ze znajomości ...Test wiedzy o Opowieściach z Narnii.

Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.8.. A - sBodycze B - Buk i róg C - zestaw kosmetyków 10.. Czego dowiaduję się o miłości, cierpieniu i śmierci?. Zapraszam do rozwiązywania.. A - z Tumnusem B - z BiaB Czarownic C - z wojskiem ASLANA 11.. Jeśli chcecie sprawdzic, na ile, rozwiążcie mój test o pierwszej części + dwa pytania ze wszystkich części.. Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Czy to żart?. 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. S. Lewisa .. 70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.. Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.. Co robiła ze swoimi wrogami Czarownica ?. Które z dzieci pierwsze trafiło do Narnii _____ Kim był pan Tumnus ?. danuta 03, 2011-09-21, ocena: BARDZO CIEKAWY TEŚCIK.NA PEWNO SKORZYSTAM - DZIĘKUJĘ:) Podgląd treści.. Co zobaczył Edmund przy bramie .Witaj na stronie Quizz.pl.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" Tagi dla tego testu: opowieści z narnii test 4free..Komentarze

Brak komentarzy.