Sprawdzian umiejętności posługiwania się edytorem tekstu microsoft word
Dorota Kowalewska .Edytor tekstu Microsoft Word jest jednym z programów należących do pakietu biurowego Microsoft Office .. Przekazanie słuchaczom wiedzy na temat podstaw obsługi komputera w zakresie system Windows, Internetu, poczty elektronicznej oraz edytora tekstu Microsoft Word i arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel.Edytory tekstów to programy ułatwiające pisanie pracy szkolnej, dokumentów, książek i innych publikacji z tekstem.. Rozwiąż test w każdym pytaniu zaznaczając jedną, prawidłową odpowiedź.Modernistyczne metody nauczania wykorzystywane w dydaktyce Raport z badania ewaluacyjnego Opracowanie: Instytut Badań w Oświacie Osoba odpowiedzialna: Szymon WięsławŚMIGIEL 2000 ĆWICZENIA Z WORDA Pragnę zaprezentować kilka ćwiczeń, jakie wykorzystywałem na lekcjach informatyki w gimnazjum w klasie I i II.. W zadaniu 1 dopisz poprawną odpowiedź, a w pozostałych zakreśl prawidłową odpowiedź.Aby wyłączyć sprawdzanie pisowni w programie Word, kliknij pozycje Plik > Opcje > Sprawdzanie i usuń zaznaczenie pola Sprawdź pisownię w trakcie pisania.. Edytuj pliki .Wystarczy kilka godzin ćwiczeń, aby w łatwy sposób posługiwać się narzędziami, które są udostępnione przez takie aplikacje jak Microsoft Word.. Szkolenie adresowane jest do osób, które chcą rozpocząć pracę z programem MS Word lub rozwinąć swoje umiejętności posługiwania się edytorem tekstu..

Sprawdzian umiejętności posługiwania się edytorem tekstu.

Loading.Microsoft Word - poziom podstawowy; Czas trwania: 16 godz.. Zapisane przez.. Znajomość Microsoft Word wpisz w CV, jeśli starasz się o pracę w: administracji, marketingu, dziennikarstwie oraz o każde inne stanowisko, jeśli w zakresie obowiązków jest wpisana praca z tekstem.. 404-Błąd: 404.. Uczestnicy szkolenia nauczą się tworzenia i formatowania dokumentów.Uruchom edytor tekstu Microsoft Word i wpisz podany tekst odpowiednio go formatując: Edytor tekstu to program umożliwiający tworzenie, formatowanie, drukowanie i zapisywanie tekstu w postaci pliku, późniejsze odtwarzanie i ewentualne modyfikowanie.. Więcej informacji.. Ten krótki (25 pytań) test podpowie Ci, co już wiesz o MS Word i jak dobrze to znasz, a także wskaże obszary, w których należałoby tę wiedzę poszerzyć.. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na ich temat.Rozwój umiejętności i możliwości zastosowania komputera w pracy i życiu codziennym.. Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu - zgłoś naruszenie-- Regulamin i Politka prywatnościUmiejętności / Podstawy MS Word (21 pytań) Podstawy MS Word (21 pytań) Zapraszamy do wypełnienia krótkiego testu ze znajomości MS Word, dzięki któremu nauczysz się sprawnie rozwiązywać zadania, które są obecnie elementem profesjonalnej rekrutacji w międzynarodowych firmach..

Mar 27, 2015 - Sprawdzian umiejętności posługiwania się edytorem tekstu.

Jak w każdym innym programie do pisania należy najpierw zaznaczyć tekst (za pomocą myszy lub po przytrzymaniu klawisza Shift), a następnie możemy wybrać odpowiadające nam .praca znajduje sie w zalaczniku.. Microsoft ExcelWord dla Microsoft 365 Word dla sieci Web Word 2019 Word 2016 Word 2013 Word 2010 Word 2007 Word Starter 2010 Więcej.. Szczególny nacisk położyłem na opracowanie podstawowych ćwiczeń dla wyrobienia umiejętności edycji tekstu, jego formatowania, osadzania obiektów typu tabela, rysunek i zdjęcie Myślę, iż będą one pomocne w realizacji treści .Na stronie sklepu internetowego merlin.pl są stosowane pliki cookies.. Cena szkolenia: 480zł netto.. Na rozwiązanie I części masz 20 min.. Przepisz cały, podany pomiędzy liniami tekst (zachowując formatowanie tekstu podane w nim samym): a) Ten fragment tekstu (punkt a) piszemy czcionką Arial o rozmiarze 20, kolorem czerwonym, linie powinny być wyrównane do lewej.2.. Uczestnik szkolenia dowie się jak sprawnie posługiwać się programem, aby tworzyć przejrzyste dokumenty.Scribd es el sitio social de lectura y editoriales más grande del mundo.W filmie omówione zostały wszystkie funkcje programu za wyjątkiem Interlinii(odległości pomiędzy wierszami) o którym w trakcie zapomniałem.MS Word jest edytorem tekstu wchodzącym w skład pakietu biurowego Microsoft Office..

Test obejmuje materiałem dział informatyki dotyczący umiejętności posługiwania się edytorem tekstu pakietu Microsoft Works.

Test składa się z dwóch części: I teoretyczna i II praktyczna.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. Ostatnie zdanie H. CH.. Test obejmuje materiał z programu nauczania informatyki „ Informatyka 2000" nr 4014-56/99.. biegła znajomość - np. tworzenie skomplikowanych dokumentów, efektów graficznych i makr .. .Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które posługują się komputerem, jednak nie korzystały z programu MS Word 2010/2013/2016/365, bądź wykorzystywały go w małym zakresie i chcą poznać jego możliwości i nauczyć się aktywnie wykorzystywać go w pracy.Test sprawdzający wiadomości i umiejętności z edytora tekstu WORD Instrukcja wykonania testu.. Na nim to uczniowie nauczą się posługiwać myszką, właściwie wykorzystywać przyciski narzędziowe i wykonywać proste operacje na blokach.3) przygotowuje i prezentuje rozwiązania problemów, posługując się podstawowymi aplikacjami (edytor tekstu i grafiki […]) na swoim komputerze […], wykazując się przy tym umiejętnościami: b) tworzenia dokumentów tekstowych […] Wiedza i umiejętności Treści, pytania, ćwiczenia i zadania z podręcznika Uwagi o realizacji,Kurs Microsoft Word Podstawowy przeznaczone jest dla osób chcących nauczyć się sprawnego tworzenia pism, tabel, a także schematów graficznych..

Andersen „Słowik" pogrub czcionkę i przenieś na początek tekstu - wyśrodkuj 6.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.. Zaznaczenie tego pola wyboru spowoduje włączenie tej funkcji.1 Ćwiczenie Temat: Wykonaj poniższe przykłady ćwiczeń na lekcje informatyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej, a następnie zaprojektuj (na ten wzór) 5 swoich ćwiczeń.. Pierwszy edytor tekstu z graficznym interfejsem użytkownika był Bravo, opracowany został przez firmę Xerox PARC.. Mniej Aby wstawić podstawową tabelę, kliknij pozycję Wstawianie > Tabela , a następnie przesuń kursor nad siatką, aby wyróżnić odpowiednią liczbę wierszy i kolumn.Microsoft Word - Sprawdzian Krzysztof Bochenek.. SPRAWDZIAN UMIEJĘTNOŚCI POSŁUGIWANIA SIĘ EDYTOREM TEKSTU (MICROSOFT WORD) 1.. Wpisując tekst można stosować różne rodzaje i wielkości czcionki np.:2 EDYCJA TEKSTU - MS WORD ilu.1 Program Word 2007 Zaawansowanym edytorem tekstu jest Microsoft Word 2007 (ang. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do swojego tekstu dodać tabele, rysunki, zdjęcia, zmienić rozmiar i kolor czcionki o różnym kroju.. Bardziej zaawansowane funkcje edytora umożliwiają generowanie listów i raportów oraz tworzenie formularzy, stron WWW oraz .Microsoft Word .. Word znaczy słowo).. Uczniowie dość szybko i sprawnie przyswoili sobie podstawy prostego edytora.. Zapisano z modm.bialystok.pl.. 5.Sprawdzian ma na celu na celu sprawdzenie umiejętności uczniów posługiwania się edytorem tekstu (w naszym wypadku jest to Microsoft Word) w zakresie najważniejszych możliwości takiego programu i najczęściej wykonywanych przy jego pomocy elementów dokumentu.. Mar 27, 2015 - Sprawdzian umiejętności posługiwania się edytorem tekstu.. Zapisz tekst w pliku „Słowik" w Folderze klasa IV Po cyklu lekcji z prostym edytorem tekstu jakim jest WordPad zaczęłam cykl lekcji z Microsoft Word.. A są to narzędzia naprawdę różnorodne.. Zaczynamy pracę od poznania prostego edytora grafiki, jakim jest Paint.. Służy do tworzenia dokumentów tekstowych, które mogą zawierać tabele, wykresy, rysunki, równania, oraz inne obiekty występujące w środowisku Windows..Komentarze

Brak komentarzy.