Test znajomości lektury ania z zielonego wzgórza
Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Literatura Którą bohaterką powieści Lucy Maud Montgomery jesteś?. Ania doroślała i musiał zacząć poważnie myśleć o przyszłości.. Test Ania z Zielonego Wzgórza.doc.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Ania z Zielonego Wzgórza - test ogólny.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przecie Ŝ nigdy o tej porze roku nie je ździ do miasta i nigdy nie udaje si ę z wizyt ą, i to jeszcze w dzie ń powszedni.. Liczba pytań: 10 Próg zaliczenia: 8/10 Ocena testu: Jeszcze nie oceniono Data dodania: 2011-12-05 Uwaga jesteś niezalogowany - rozwiązujesz test bez rankingu!. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.. Zaloguj się lub .„Ania z Zielonego Wzgórza" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -ania-z-zielonego-wzgorza-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!.

Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".

Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy si .. Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Kto jest autorem serii opowieści o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza?. ania z zielonego wzgórza dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lektury.. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Lektury szkolne .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Miłego rozwiązywania!. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Podaj swoje imię: .. gdzie ania znajdowała się wcześniej za nim przyjechała na zielone .Jak miała na nazwisko Ania?, Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?, Jak mieli na nazwisko właściciele Zielonego Wzgórza?, Kto nazwał Anię "marchewką"?, Jaką karę dostała Ania za rozbicie tabliczki na głowie Gillberta?, Jak miał na nazwisko Gillbert?, Jak miała na imię przyjaciółka Ani?, Jak Ania nazywała osoby, z którymi czuła nić porozumienia?, Dlaczego Maryla była .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Kto ma odpowiedzi do tego testu bardo proszę aby mi napisał^^ Nie muszą być wszystkie, a te na które znacie odpowiedź :D GRUPA A 1..

Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.

Lucy Maud MontgomeryAnia z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Podobne działy.. Rozpocznij test.. Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie drukuj.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. Zaloguj się.. .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Szukaj.. Jeżeli chcesz otrzymać bezpłatnego e-book'a - "Techniki skutecznego uczenia się", zapisz się na newsletter .si ę na Zielone Wzgórze i wybadam Maryl ę, dok ąd to Mateusz pojechał i w jakiej spranie..

..."Ania z Zielonego Wzgórza" - test znajomości lektury.

Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Załóż konto Zaloguj się.. !Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają .. lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytania z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytanie dotyczące Ani z Zielonego Wzgórza Test ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani Shirley Na jaki kolor Ania Shirley .dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera .. reklama.. Dorota 4 lata temu.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Kim była Małgorzata Linde - test.docx.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto.. 9034 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

... Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" ...Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.

ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaAnia z Zielonego Wzgórza - test - Ania z zielonego wzgórza - Ania z Zielonego Wzgórza- krzyżówka - Ania z Zielonego Wzgórza znajomość lektury.. ZapraszamyTwoją lekturą szkolną jest ta książka?. Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Skomentuj.. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Podgląd załącznika .. Kartkowka_-_znajomosc_tresci_lektury_-_ANIA_Z_ZIELONEGO_WZGORZA.pdf Podziel się: Katarzyna Autorka bloga Newsletter.. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. "Ania z Zielonego Wzgórza" - test znajomości lektury .. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - poziom trudny.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.z sercem .. Jak nazywają się opiekunowie Ani?test ze znajomoŚci lektury pt. „ania z zielonego wzgÓrza" l. m. montgomery Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Udostępnij.. Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. Urodziła trzech synów, z których średni umarł w niemowlęctwie, prowadziła szkółkę niedzielną, a jednocześnie co dwa lata, aż do 1939 r., wydawała kolejną powieść.. z kręgosłupem .. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Literatura Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Literatura Którym bohaterem z serii o Ani z Zielonego Wzgórza jesteś?. ze wzrokiem .. Życzę wam powodzenia!. poleca 83 % .. „Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnymPlik test 2.pdf na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012 .. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza.doc.. Test Ania Z Zielonego Wzgórza.txt.. Dziewczyna bardzo chciała zostać nauczycielką,.. Załóż konto .Lektury / Ania z Zielonego Wzgórza..Komentarze

Brak komentarzy.