Test z niemieckiego choroby
Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę. Pobierz plik:. choroba Alzheimera - die Alzheimer-Krankheit choroba morska - die Seekrankheit choroba Parkinsona - die ParkinsonkrankheitWypełnij test online z języka niemieckiego. 26 lutego 2014 Choroby i dolegliwości,. Zobacz wpisy ← „Test 5 na podstawie Direkt neu 1a. Zdrowie i choroby - słówka cz. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie.W naszej wirtualnej akademii języka niemieckiego jest już 10 lekcji! Dlatego istnieje teoria, iż chorobę przywieziono do Barcelony po drugiej wyprawie Kolumba (1493-1494), podczas której masowo gwałcono kobiety indiańskie (choroba istniała w łagodnej formie w Ameryce przed przybyciem Kolumba).Test ze słówek języka niemieckiego z zakresu części ciała z rozdziału 6. Przetłumacz podane słowa związane z chorobami na język angielski. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową. Publikacje nauczycieli Mirosława Czerwińska Test z języka niemieckiego dla klasy V szkoły podstawowej Praca opublikowana w Internetowym Serwisie Oświatowym Awans.netUżywamy plików cookies, by ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu i w celach statystycznych. W każdym zdaniu możliwa jest tylko jedna poprawna odpowiedź.

TESTY POZIOMUJĄCE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO.

Testy \ Język niemiecki \ Godziny; Godziny, test z języka niemieckiego Bez .Język niemiecki pojawia się także często w szkołach podstawowych jako język obcy, zaraz obok języka angielskiego. Ten test nie może .Części ciała i choroby - połącz. Plikami cookies możesz zarządzać samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Test z języka niemieckiego. Polecam - Przydatne zwroty w języku niemieckim! Mają Państwo do wyboru zawsze 3 odpowiedzi, z czego tylko jedna jest poprawna. W związku z tym istnieje duże zapotrzebowanie na pomoce dydaktyczne do nauki niemieckiego. Jednak przygotowanie papierowych .Język niemiecki. Znasz język niemiecki? Pamiętaj, że przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych do czasu cofnięcia zgody jest zgodne z prawem.Zakres tematyczny zawarty w testach archiwalnych może różnić się od obecnych wymagań programowych z uwagi na różne terminy przeprowadzenia olimpiad lub zmiany w podstawie programowej. Twoja przeglądarka nie wspiera odtwarzacza. Średni wynik: 48,12 %.Bez niemieckich znaków! Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto. Zachęcamy do rozwiązania przygotowanego przez nasz zespół testu językowego, który pomoże odpowiedzieć na te pytania! Mimo, iż owczarki niemieckie zwykle są okazami zdrowia, to jednak mają tendencję do zapadania na niektóre niebezpieczne schorzenia.Wystarczy, że zajrzysz na Fiszkotekę.

Nie ma już potrzeby sięgania po rozmówki niemieckie, podręczniki czy słowniki.Test diagnostyczny z języka.

Dobrym pomysłem jest korzystanie z fiszek, by poznać słownictwo, np. choroby po niemiecku. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Katalog testów Słownictwo Słówka Choroby - słówka cz. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was z Basią krótki test podsumowujący, dzięki któremu możecie sprawdzić, ile udało Wam się zapamiętać.CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą. Ten nowoczesny portal udostępnia całe zbiory fiszek o konkretnej tematyce. Dzięki nim możesz nauczyć się np. jak jest na zdrowie po niemiecku czy inne określenia i zwroty związane z wizytą u lekarza i chorobami. Polecam - Niemiecki od podstaw do sprawnej komunikacji - część I. Sprawdźmy, czy dasz radę nazwać te zwierzęta! Blasenschwäche (die) - problemy z pęcherzemMożesz w każdym czasie wycofać powyższe zgody, kontaktując się poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected] lub korzystając z ustawień Twojego konta w serwisie. Każda prawidłowa odpowiedź to 1 punkt.Możesz w każdym czasie wycofać powyższe zgody, kontaktując się poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected] lub korzystając z ustawień Twojego konta w serwisie.

Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.

Aby sprawdzić swoją znajomość języka, prosimy wykonać poniższy test językowy. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5650 razy. Nie blokując tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Części ciała i słówka związane z chorobą drukuj. Czy dasz radę nazwać przybory szkolne? Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem. Poziom: Pre-intermediate.Test rozwiązano 4372 razy. Gypsy_Ginger • 3 lata temu • #niemiecki #test #zwierzeta .Interesuje Cię nauka języka niemieckiego? ä = a ü = u ß = b ö = o Zawiera 7 pytań. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych. Po raz pierwszy epidemia pojawiła się w Europie podczas wojny o Neapol w 1494 i szybko rozprzestrzeniła się na inne kraje. Alfabetyczna lista nazw chorób i dolegliwości w języku niemieckim. Zawiera 25 pytań. Jego wypełnienie zajmie tylko 15 minut.Nazwy chorób w języku niemieckim. Rozpocznij quiz. poleca 83 % 837 głosów. Treść .Choroby owczarka niemieckiego długowłosego zasadniczo pokrywają się z dolegliwościami, na jakie może zapaść jego krótkowłosy kuzyn. Zalecane jest uzupełnienie maksymalnej ilości zdań niezależnie od poziomu osoby testowanej.Na podstawie tej klasyfikacji zdaje się uznawane na całym świecie testy językowe z każdego możliwego języka, testy tego typu są dostępne w internecie i naprawdę nie jest problemem sobie lub komuś je zrobić.Test językowy. Chcesz sprawdzić swój poziom językowy i upewnić się, który kurs języka niemieckiego wybrać? Czy potrafisz nazwać zwierzęta po niemiecku? Załączniki: Plik; OLIMPUS Sesja zimowa 2020 - Język niemiecki, kl. 6 Szkoła podstawowa - test: OLIMPUS Sesja zimowa 2020 - Język niemiecki, kl. 6 .Dołącz do Klubu Nauczyciela Uzyskaj dostęp do wysokiej jakości materiałów dydaktycznych pomocnych w Twojej pracy.Katalog testów Słownictwo Słówka Zdrowie i choroby - słówka cz. Pamiętaj, że przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych do czasu cofnięcia zgody jest zgodne z prawem.Nauka języka niemieckiego dla poczatkujących, szczególnie dla polskich opiekunek w Niemczech. die Krankheit - di krankjaht - choroba. Tę chorobę po raz pierwszy opisał niemiecki lekarz Alois Alzheimer - stąd nazwa. Poziom: Pre-intermediate.Test rozwiązano 7704 razy. Choroby - słówka cz. Proszę nie używać słownika i odpowiadać spontanicznie. Średni wynik: 70,62 %.Banalny test z języka niemieckiego! Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką? - Jestem chory. Kliknij i posłuchaj nagrań mp3.Pochodzenie tej choroby jest nieznane. Przetłumacz podane słowa związane ze zdrowiem i chorobami na język angielski. Nasz test pokaże obecny poziom języka niemieckiego według Common European Framework for Languages (skala poziomów Rady Europy): początkujący (A1 lub A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany (C1 i C2) ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt