Test niemiecki przybory szkolne
Banalny test z języka niemieckiego! Niemiecki - przybory szkolne. j.niemiecki-przybory szkolne; j.niemiecki-przybory szkolne.Tłumaczenie słowa 'przybory szkolne' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki. Z rodzajnikami bez liczby mnogiej. Wrzesień to miesiąc kojarzący się z rozpoczęciem szkoły po wakacjach (die Sommerferien). I jeszcze jedno - nie ma tutaj niemieckich liter np. ö itd. Cóś brakuje, to cóś napiszcie, a dopiszę :) lub dopiszcie sami w komentarzach :)) A jak ogarnąć rodzajniki w przyborach szkolnych po niemiecku? Z rodzajnikami bez liczby mnogiej. Umiesz je nazwać? Czy dasz radę nazwać przybory szkolne? Please try again later.Meine Schulsachen (moje przybory szkolne) po niemiecku z rodzajnikami w liście poniżej. Powodzenia! Oprócz listy słówek znajdziesz tutaj tłumaczenie planu lekcji oraz przedmiotu szkolnego. Język niemiecki, kl. 5 Szkoła podstawowa - test: OLIMPUS Sesja zimowa 2018 - Język niemiecki, kl. Test gimnazjalny z języka niemieckiego. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę. Rozpocznij quiz .Znajomość nazw lekcji, przydaje nam się począwszy od podstawówki, a skończywszy na studiach. Więc tak. ogólnie jestem w 6 kl. ale w ten wtorek biorę udział w czymś co się nazywa "językowy tor przeszkód" (nie wiem co to będzie xd) i muszę się na to nauczyć przyborów szkolnych Z RODZAJNIKAMI (po niemiecku xD).jak się to czyta (przybory szkolne ) j.niemiecki.

Skąd się bierze? Podczas tej lekcji przekaże tylko najważniejsze informacje dotyczące poradnika pod.

Takie jest moje zdanie na ten temat. Napisz rodzajniki do przyborów szkolnych. 4.8 4 31 fiszek fiszkoteka (mgr M. Stachurski, Uniwersytet Warszawski). nowy test × Odkryj wszystkie .Start studying Przybory szkolne (niemiecki). Niemiecki Praktycznie 5,306 views. Test składa się z 25 pytań.Ćwiczenie 2 "Słucham i rozumiem"- Przybory szkolne (5 min) Ćwiczenie 2/94 -podręcznik.Test j.niemiecki-przybory szkolne z odpowiedziami. Są na to metody - znacie?. Niemiecki- Dialogi do mówienia 3 - Duration: 11:47. Do dzieła!» Strona główna » Języki obce » Język niemiecki » JĘZYK NIEMIECKI- PRZYBORY SZKOLNE. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz? A pod spodem zamieszczam, najważniejsze przybory szkolne po niemiecku, przetłumaczone na język niemiecki.Przybory szkolne - niemiecki z Fiszkoteką Jeżeli zastanawiałeś się, jakie są przybory szkolne po niemiecku, to ta lekcja rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.Poznasz wszystkie nazwy przyborów szkolnych po niemiecku i nie będziesz miał problemów z określeniem, jak jest ekierka, czy linijka po niemiecku.Przedmioty szkolne, test z języka niemieckiego Powodzenia ;) Nie odpowiadam za ewnentualne błędy. Wylosuj z zaczarowanego pudełeczka 7 kartecze( na karteczkach napisane są różne przybory szkolne), ale nie pokazuj ich koleżance ani koledze.Ile kosztuje? Powodzenia! Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Czy dasz radę nazwać przybory szkolne? W Niemczech wakacje są ruchome (beweglich).

Dlaczego? Z rodzajnikami bez liczby mnogiej.Test składa się z 16 pytań.Niemiecki - Przybory szkolne, test.

Powodzenia! Miłej pracy J Aufgabe10. Język niemiecki. Niemiecki. NIEZWYKŁE PRZYBORY .Chochlik<3. Niemiecki, podręcznik PUNKT, kl.4, przybory szkolne! JĘZYK NIEMIECKI- PRZYBORY SZKOLNE Bardzo prosty test.Przybory po niemiecku. napisz jakie sa przybory po niemiecku. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPrzybory szkolne po niemiecku to temat związany ze szkołą i słownictwem dotyczącym materiałów szkolnych. Aelynea • 2 lata temu • #niemiecki #przybory #szkola #zgadywanka. Zawiera 16 pytań. Przybory szkolne po niemiecku. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506). Zawiera 25 pytań. Przybory szkolne po niemiecku. Czasami szkoła zaczyna się w sierpniu a czasem we wrześniu. A więc i Ty nie zrażaj się ilością nauki, tylko śmiało, małymi kroczkami idź do przodu! Banalny test z języka niemieckiego! Pamiętajcie o odmianie rodzajnika…Czy dasz radę nazwać przybory szkolne? Z rodzajnikami bez liczby mnogiej.Niemiecki - przybory szkolne. Banalny test z języka niemieckiego! Powodzenia! Czy dasz radę nazwać przybory szkolne? Umiesz je nazwać? Aelynea • 2 lata temu • #niemiecki #przybory #szkola #zgadywanka. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.Meine Schulsachen Przybory szkolne po niemiecku4.5 (90%) 10 votes Przedstawiamy nazwy przyborów szkolnych po niemiecku. Rozpocznij quiz Obserwuj autorów .Przybory szkolne (das Schul-Zubehör) Przybory szkolne - podstawowe słownictwo niemieckie; das Schul-Zubehör - Grundwortschatz. plecak , torba szkolna , stół , krzesło , mapa , tablica , kreda , .Deutsch niemiecki Zobacz podobne fiszki: Czasowniki z przyimkami niemiecki podróże Falsch Frënn (LU-DE) Opis przyjaciela po niemiecku niemiecki, czasowniki nieregularne μήνες irisz 11. was hast du heute gemacht My lesson 3 Stehlen Einfach Deutsch 7 Meine Welttour 4 - Kapitel 5 Dni tygodnia i przedmioty szkolne МебельZakres tematyczny zawarty w testach archiwalnych może różnić się od obecnych wymagań programowych z uwagi na różne terminy przeprowadzenia olimpiad lub zmiany w podstawie programowej. Język niemiecki. Test online z odpowiedziami, składa się z 16 pytań. 16 pytań z języka niemieckiego.Nie ważne, czy uczymy się mniej, czy bardziej przydatnych słówek. wakacje w Berlinie są w tym roku do 2 września a w … Czytaj dalej .Test %s z odpowiedziami Języki obce. To oczywiście zwiastun kolejnych postów na ten temat.Czy dasz radę nazwać przybory szkolne? ;). Test: Niemiecki - Przybory szkolne Niemiecki - przybory szkolne. Szukaj. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto. Czy dasz radę nazwać przybory szkolne? Test składa się z 16 pytań.Potrzebuję pomocy :Język niemiecki Temat sprawdzianu: przybory szkolne (wraz z rodzajnikiem) i zaimki dzierżaw…This feature is not available right now. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.W tej lekcji przedstawię Wam różne PRZEDMIOTY SZKOLNE po niemiecku..Komentarze

Brak komentarzy.