Test sprawdzający znajomość hobbita
1.Z jakiej rodziny pochodził tytułowy hobbit? 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Archiwum publikacji w serwisie Publikacje edukacyjne. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.Katarynka - test wiedzy. Tolkien'a.Grupa B JAK DOKŁADNIE CZYTAŁEŚ „HOBBITA"? Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne. W tej witrynie .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Jeśli będziesz miała jakieś pytania co do odpowiedzi na dane zagadnienie, to wtedy pytaj nas tutaj.Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem .Zapamiętuj szybciej rozwiązując testy online. Dla fanów Hobbita.J.R.R. Rozwiąż test składający się z 15 pytań. Załóż własny blog!Internetowe wydawnictwo edukacyjne. A) miejsce, czas, narrator ,bopoprosił Ogniojada, aby jego , zamiast Arlekina, wrzucił do ognia jako opał do upieczenia barana, co wzruszyło dyrektora i darował im życie Są rzeczy, które też możesz otagować Hobbit czyli tam i z powrotem test z lektury? 3.Dokąd i po co zmierzał hobbit? Ucz się rozwiązując testy lub za pomocą powtórek materiału.Test ze znajomości lektury Hobbit czyli tam i z powrotem. 8.Co było dla nich największą przeszkodą ? Hobbit, czyli tam i z powrotem Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

.Test zawiera 30 pytań.

Napisz do nas. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem! Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena. Udostępnij. Jaką moc posiadał pierścień znaleziony przez Bilba? Rozwiąż test!Radzę Ci wpisać w google "test sprawdzający Balladyna", albo "test sprawdzający znajomość lektury balladyna". wyskoczy Ci tego mnóstwo. "Grób Agamemnona" - test dla klasy II Jadwiga Szreter "Kleks" - test z czytania ze zrozumieniem Maria Jasionowska "Krzyżacy" Henryka Sienkiewicza - test sprawdzający znajomość przeczytanej lektury szkolnej Ola Bednarska "Kultura masowa" - Rozumienie czytanego tekstu. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego. dziedzina, przedmiot: język polski, nauka o językuTest sprawdzający Twoją znajomość lektury „Opowieści o Pilocie Pirxie" Stanisława Lema (podstawówka). Bohaterom groziła śmierć w płomieniach. Zaloguj się .Hobbit czyli tam i z powrotem test z lektury to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl. Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury „Karolcia" Marii Krüger. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Uwaga: Test your English jest poglądowym testem językowym podającym ogólną ocenę poziomu angielskiego na podstawie 25-pytaniowego testu - nie jest więc egzaminem Cambridge English i nie może służyć jako formalne potwierdzenie znajomości języka na danym poziomie.

9.Za kogo był .J.R.R.

Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R. Google Chrome 15 września 2019Test jest króciutki i prosty. 4.Z kim wędrował ? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit Test Sprawdzający Znajomość Lektury Lesson description: "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III Hobbit test sprawdzający znajomość lektury. Tolkiena.Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit". Quiz w Poczekalni. W jakim rodzaju domu mieszkał Bilbo? Dlaczego? Udostępnij. Załóż konto Zaloguj się. Które elementy należą do świata przedstawionego w powieści? Skomentuj. Jaką funkcję miał pełnić Bilbo w drużynie? Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Pomysł na zajęcia narodził się zupełnie przypadkiem. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Bardzo tego nie lubię, bo jako namiętny czytelnik wiem, jak łatwo w ,, pierwszym czytaniu" nie zapamiętać istotnego (dla nauczyciela) fragmentu lub szczegółu.Test na podstawie lektury „Karolcia" Marii Krüger. 6.Co stracił podczas wyprawy? Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? 6.Plik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.pdf na koncie użytkownika phebechen221 • Data dodania: 27 mar 2016.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze.

"Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 285221 razy. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund. Test dla uczniów liceum z modelem odpowiedzi Alicja DaneckaTEST SPRAWDZAJĄCY KOMPETENCJE CZYTELNICZE Z ZAKRESU LEKTURY „QUO VADIS H. SIENKIWICZA 1. FunTest.pl. .Odpowiedzi na pytania z lektury Hobbit,czyli tam i z powrotem? 7.Czy droga którą pokonali się opłaciła w końcowym efekcie? Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Skomentuj. Memorizer, nowoczesne narzędzie elearngowe do nauki poprzez quizy,testy i fiszki. Lektury 4 lata temu. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .„Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Z reguły to nauczyciel testy sprawdzające znajomość treści wymyśla (lub korzysta z gotowców). 2.Kto namówił go do wyprawy? Wymień 2 sytuacje, w których magia uratowała uczestników wyprawy. Rozwiąż quiz!test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R. 21-17 punktów - Wspaniale znasz treść lektury.„Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera. hobbit kurna królowi eflów daj arcyklejnot a nie jakiś naszyjnik. Tolkiena. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - czy zdołasz sobie poradzić nawet z najtrudniejszymi pytaniami dotyczącymi klasycznej Tolkienowskiej przygody fantasy? Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. 5.Co nowego doznał podczas wyprayw? Serwis zamknięty. 177 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt