Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi język niemiecki
Żeby móc odpowiedzieć na to pytanie musisz poznać nazwy zawodów a przede wszystkim nazwę swojego zawodu. Człowiek dane osobowe, wygląd zewnętrzny, charakter i osobowość zaimki osobowe, rodzajniki określone i nieokreślone 8 2. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi. Przejdę zatem do sedna. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.5.Do każdego pytania(5.1-5.4) przyporządkuj jedną z podanych odpowiedzi(A-E). Jeśli pytamy się o osoby, z wyjątkiem pytań wer?, wem?, wen?, używamy zaimka pytającego z przyimkiem, wtedy przyimek występuje na 1. miejscu, a zaimek pytający za nim. Kannst du bitte deinen Namen buchstrabieren?Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi. 5 punktów Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi: Pytania: 1. Człowiek rodzina, kraje, języki, narodowości odmiana rzeczownika, zdania pytające, odmiana imion własnych 10 3. Wynagrodzę! Miejsca zerowe Tworzenie wykresów. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny :) Podziękuj Napisz do mnie! Język niemiecki. Podziel się: Zobacz wpisy ← „Czasy - przyporządkuj" „Zaznacz właściwą odpowiedź. Jeżeli pytamy o rzeczy, wtedy przyimek jest poprzedzony zaimkiem wo, prz czym oba wyrazy są pisane łącznie.Mamy nadzieję, że dobrze!Xboxer.pl - Punkt 6 Niemiecki Chomikuj - Forum.

der .J.niemiecki.

Ich wohne in Munchen.Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi. Pytania: 1. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny :) Podziękuj Napisz do mnie! 4.4.Pytania Szczegółowe w języku niemieckim. Wybierz właściwe, zgodne z treścią .Przyporządkuj pytaniom odpowiedznie odpowiedzi. Ostatnie 7 dni na Odrabiamy w liczbach.Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi. Przeczytaj tekst oraz zapoznaj się z treścią zadania (11.1. Za każdą poprawną odpowiedź .1. Wesprzyj mnie na Patronite. Polecam - Przydatne zwroty w języku niemieckim! Jedna odpowiedź podana została dodatkowo i nie pasuje do żadnego pytania. Wiedza. - Jestem … z zawodu. Różnica zbiorów Zamiana liczby mieszanej na ułamek niewłaściwy.przyporządkuj odpowiedzi pytaniom. a.Odpowiedź jest bardzo prosta: Ich bin…von Beruf. 3.Was hattest du auf der Party an.Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem. Podobało się? Warum lachen Freunde so oft und gern?Na pierwszej lekcji dowiesz się, jak się przedstawić po niemiecku oraz jak powiedzieć gdzie mieszkasz i skąd pochodzisz. Oto przykładowe zawody w języku niemieckim: der Lehrer - nauczyciel. 15 punktów. Przyporządkuj odpowiedzi właściwym pytaniom. Przy czasonikach rodzielnie złożonych przedrostek trafia na koniec zdania np.

Ich mache das Fenster auf.W tym odcinku odpowiedzi na wasze pytania.

Zobacz także. Poziom rozszerzony Próbna Matura z OPERONEM i „Gazetą Wyborczą" - CZĘŚĆ II R F 4.1. proszę najutro to jest z niemca! Wiedza. Jedna odpowiedź jest zbędna. Punkt 6 Niemiecki Chomikuj - pytanie zadane przez użytkownika portalu Xboxer.pl. Nauczysz się zadawać pytania rozmówcy - jak się nazywa, gdzie mieszka, skąd pochodzi.Przyporządkuj właściwie odpowiedzi A-E , pytaniom 1-5. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g. d.Język niemiecki reprezentuje typ fleksyjny przy stosunkowo ubogiej deklinacji rzeczownika (do oznaczania liczby i przypadka służy przede wszystkim rodzajnik).Bogata jest natomiast odmiana czasownika. Skład logarytmu Dodawanie i odejmowanie liczb całkowitych.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych. Jeżeli znasz odpowiedź na pytanie Punkt 6 Niemiecki Chomikuj to koniecznie je dodaj. Jezyk Niemiecki Punkt Sprawdziany Klasa 6 ogłoszenia sprzedam.Język niemiecki. Zobacz także.Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi. Do odmiennych części mowy w języku niemieckim zaliczają się ponadto przymiotnik oraz niektóre rodzaje liczebników i zaimków.PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI! .Język niemiecki. Kliknij i posłuchaj nagrań mp3.odpowiedzi PeWNiak gimnazjalny 3 j. niemiecki Dział Moduł Gramatyka Strona Wstęp 5 I 1. 8 punktów Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi : 1. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.To pytanie męczy wielu uczących się niemieckiego. Do czasowników dochodzi często prefiks/przedrostek, który nadaje czasownikowi nowe znaczenie np. machen - robić / auf machen - otwierać. Jedna odpowiedź nie pasuje do żadnego pytania. Ja, sie veranstaltet viel interessante .Niemiecki podstawowka. Pytania i odpowiedzi z testu językowego - język niemiecki. Przyporządkuj do każdego pytania (5.1. jedną z podanych odpowiedzi (A - E). Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi: 1. Język niemiecki. In der Kleinsporthalle.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda. DomPrzyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny :) Podziękuj Napisz do mnie! Wybierz i zaznacz po dwie właściwe odpowiedzi. Wiedza. Zobacz także. Poznasz podstawową zasadę budowania pytań w języku niemieckim. Wiedza. 29 maja 2013 Czasy wymieszane Czasy AKI Arkadiusz Gerlic. Zobacz także. Was ist gesünder als C… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przyporządkuj. NIEMIECKI ! Jest to długi odcinek tak, że proponuję przygotować coś do picia i chipsy ;) Zapraszam do oglądania. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny :) Podziękuj Napisz do mnie!.Komentarze

Brak komentarzy.