Test sprawdzający wiedzę o lekturze ten obcy

test sprawdzający wiedzę o lekturze ten obcy.pdf

Pytanie 1 /16. pytanie 1 z 10. U góry znajdziesz quiz Ten obcy. Olszyny 3.Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki? Obcego pierwszy poznał: Marian Julek Ula PestkaWitaj na stronie Quizz.pl. Chłopcy, jak zawsze, obejrzeli ją ze wszystkich stron, dzieląc sięKatarynka - test wiedzy. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię. ZapraszamyTen obcy - odpowiedzi na pytania ? Masz świetny pomysł na quiz? Komentarze sameQuizy: 10Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności! Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"? Udostępnij. wow zrobiłam ten test i mam 20/20 a jak zobaczyłam librus to patrze że dostałam 5.test sprawdzajĄcy umiejĘtnoŚci z lektury"ten obcy" ! 11lipca,we wtorek 2. Jak zrobiłam ten test to za dwie błędne odpowiedzi(pyt.4 i 11) zabrakło mi 55 punktów do 150. Gdzie toczy się akcja utworu? Powodzenia! Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki! Ile pieni ędzy Zenek ukradł przekupce na targu? Przerwij test.

w Aspinwall, niedaleko Panamy na północnym cyplu King Island niedaleko Tasmanii w Porto Antico w Genui u.

Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy". Wymień głównych bohaterów(imiona,nazwiska) Ula Zalewska Zenek Wójcik Pestka Ubyszówna Julek Miler Marian Pietrzyk 3. Podaj miejsca wydarzeń mała wyspa nad rzeką młynówką Olszyny 4.Dlaczego obcy (czyli Zenek) szukał wójka?TEN OBCY, Irena Jurgielewiczowa 4 Rozmowa o urodzie Pestki trwałaby może jeszcze dłużej, gdyby nie to, że dotarli właśnie do domku, w którym mieszkała Ula. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Test ze znajomo ści lektury - „Ten obcy". Kradzież jabłek była pomysłem? .Pytania jakie mogą być na sprawdzianie z lektury (jeżeli ktoś ma) 1.Kiedy rozpoczęła się akcja książki? Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj si. Test wiedzy online. Testy \ Lektury szkolne \ Kamienie na szaniec; Kamienie na szaniec, test z lektury Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze `Kamienie na szaniec` Aleksandra Kamińskiego.Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu! Rozwiąż test!Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot? Skomentuj. Szukaj. !Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.

Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.

Udostępnij. Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury Ten obcy" I. Jurgielewiczowej (podstawówka). Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia B. Olsztyn D. 2537 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Bartusra 5 lat temu. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę. Sprawdź się » test sprawdzający wiedze z lektóry ten obcy Test sprawdzający wiedzę o lektóże "Ten Obcy" autor: NesQuikT popularnosc: 10975 zdawalność: 93.69 % kategoria: Język .test na inteligencje quiz quiz o polskim kinie test wiedzy ogólnej suite english skala test ze zmierzchu crarlisle dragon ball z fajny kopacz test z baroku test o serialu test z historii polski 2 klasa quiz z rodzajów makaronów test o historii polski one tree hill polityka mitologia. test sprawdzający z lektury ten obcy .0. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji. Tagi dla tego testu: test Irena Obcy zenek. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.Język polski, Sprawdziany i testy Kartkówka z wiedzy o lekturze "Ten obcy" Sprawdzian wiadomości z lektury Ten obcy I.

Jurgielewiczowej.

40 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. • 150 zł • 50 zł • 15 zł • 40 zł 2. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej. Król Maciuś I. Quiz wiedzy o powieści "Król Maciuś I". Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Test z wiedzy o lekturze ,, Ten obcy " na tej stronie sprawdzisz swoje umiejętności z lektury pt.: ,, Ten obcy ".Ten Obcy - test Co zapamiętałeś z lektury "Ten Obcy"? Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem. Rozwiąż test!Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 1 Test Średniowiecze 5 Test Ten Obcy - Irena Jurgielewiczowa 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 1 Test Kordian - Juliusz Słowacki 3 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 2 Test Kresy Adama Mickiewicza Test ˝Wesele˝ Stanisława Wyspiańskiego jako dramat symboliczny Test Język reklamy Test .test z lektury ten obcy. Znaleziono 3 wyników. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą. Okazało si ę, że wujek Zenka mieszkał? koń .Zobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeśJak dobrze znasz lekturę „Ten obcy"? Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury? Kto mi odpowie na wszystko dostanie n*a*j Ten obcy - test ze znajomości lektury 1. Mam na imię Jasmina i postanowiłam zrobić test o wiedzy na temat tej lektury.Życzę szczęścia:) Pamiętajcie tylko jedna dobra odpowiedź! W jakim mieście toczy się akcja powieści? Podaj swoje imię: Co się stało Zenkowi w nogę? Kto może to wyjaśnić?Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Przed domem stała rozklekotana dekawka doktora Zalewskiego. w Olsztynie w Warszawie w Olszynach w Gdański : 1. 1.Quo vadis - test wiedzy. W jakiej miejscowości rozgrywają się wydarzenia zaprezentowane w utworze?Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Ten Obcy • Data dodania: 14 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lektury Latarnik / Latarnik. stich 5 lat temu. Autor: Lektury_Szkolne .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę..Komentarze

Brak komentarzy.