Akademia pana kleksa test z odpowiedziami doc
Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .W szkole jednak okazuje się niezwykle zdolny i w krótkim czasie zostaje ulubieńcem profesora - uczestniczy w przygotowaniu potraw z kolorowych szkiełek, przygląda się leczeniu chorych sprzętów, udaje mu się nawet, wzorem pana Kleksa, unieść się w powietrze i dolecieć do psiego raju.W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem. Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8 .test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Test sprawdzający znajomość lektury „Akademia Pana Kleksa" 1. Plik : Test Z Akademii Pana Kleksa Z Odpowiedziami.zip Akademia pana Kleksa - Wikipedia, wolna encyklopedia. Serwis zamknięty. Mateusz odrabia z nami lekcje i często zastępuje pana Kleksa w szkole, gdy pan Kleks idzie łapać motyle na drugie śniadanie.Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.

Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię. Materiały powiązane z testem: Test: Ania z Zielonego Wzgórza Test: Nad Niemnem Sprawdzian znajomości lektury "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy. PRAWDA FAŁSZ • Filip był serdecznym przyjacielem pana Ambrożego. 17 pytań. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!• Do Akademii mogli należeć wyłącznie chłopcy o imionach na literę A. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraMyślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"? Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.Zobacz quiz: Akademia Pana Kleksa. Przekonaj się sam!Akademia Pana Kleksa streszczenie; Akademia pana Kleksa treść; Bohaterowie Akademia pana Kleksa; Charakterystyka pan Kleks; Jak wyglądał pan Kleks i jakim był profesorem ? Powodzenia testomaniak.pl. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania. Oczywiście, że obcy nie mogą go wcale zrozumieć, ale pan Kleks i jego uczniowie porozumiewają się z nim doskonale. Ile lat ma Adam Niezgódka? Akademia pana kleksa test sprawdzajacy znajomosc. Od niej zaczyna się cała historia Pana Kleksa7.

8 Obserwuj.

Test z lektury „Akademia Pana Kleksa" Jana Brzechwy. Wymyśl ciekawy przedmiot, który mógłby być wykładany w Akademii.- Proszę, tu Akademia pana Kleksa. Usunąć ten komentarz? Bardzo polecam! FABRYKA DZIUR I DZIUREK Miałem zamiar opisać dokładnie przebieg jednego dnia w Akademii pana Kleksa. PRAWDA FAŁSZ • Mateusz został kupiony przez pana Kleksa na targu w Salamance. doggyster 2 lata temu. Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa? W szkole jednak okazuje się niezwykle zdolny i w krótkim czasie zostaje ulubieńcem profesora - uczestniczy w przygotowaniu potraw z kolorowych .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Akademia Pana Kleksa to bardzo ciekawa książka. Opis Akademii pana Kleksa; Opowiedz o zajęciach w niezwykłej Akademii pana Kleksa. Akademia mieści się w samym końcu ulicy Czekola-dowej i zajmuje duży trzypiętrowy gmach, zbudowany z kolorowych cegiełek.Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.

Pan Kleks zbiera ciekawe przepisy do swojej książki kucharskiej.Akademia pana Kleksa - test z lektury.

PRAWDA FAŁSZ 5. Opowiedziałem więc wszystko, co się dzieje od chwili naszego przebudzenia aż do południa. hasło. Test: Akademia Pana Kleksa. Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań Akademia Pana Kleksa .1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam. Narratorem w „Akademii Pana Kleksa" jest: a) Jan Brzechwa b) szpak Mateusz c) Pan Kleks d) Adaś Niezgódka 2. Jest o panu Kleksie i jego uczniach. Akademia pana kleksa test • Szukaj z eFakty. Wyślij zgłoszenie. Opisałem lekcję kleksografii, przędzenia liter, odmalowałem kuchnię pana Kleksa, opowiedziałem o poszukiwaniu skarbów i o moich przygodach w psim raju. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.AAkademia pana Kleksakademia pana Kleksa Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa? ZapraszamyKartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy „Akademia pana Kleksa". 8 Obserwuj autora Dodaj do. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Zawiera nieodpowiednie treści? :) albo : Do niezwykłej szkoły - Akademii pana Kleksa - mieszczącej się przy ulicy Czekoladowej, trafia Adaś Niezgódka, chłopiec którego prześladuje pech. Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009. Quiz w Poczekalni. Do akademii są przyjmowani: a) chłopcy i dziewczynki b) wszyscy chłopcy c) chłopcy, których imiona rozpoczynają się na A d) chłopcy, których imiona .Akademia Pana Kleksa; Akademia Pana Kleksa, test z lektury. Inne tryby nauki. Od.Test Z Akademii Pana Kleksa Z Odpowiedziami. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt