Test ze znajomości lektury robinson crusoe
a)dokładne streszczenie do momentu rozbicia statku, b)wątek Piętaszka. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę. SPrawdzian ze znajomości lektury Rok 1984 Georga Orwella.Witaj na stronie Quizz.pl. Boże wielki, cóż za widok uderzył meStreszczenie wydarzeń w lekturze „Przypadki Robinsona Cruzoe" 1. Plik Test z lektury Robinson Crusoe.doc na koncie użytkownika damian53412 • folder testy z lektur • Data dodania: 5 sty 2011Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź. Przypadki Robinsona Crusoe Zawiera 15 pytań. Ile lat ma Adam Niezgódka? U góry znajdziesz quiz Przypadki Robinsona Cruzoe.Przypadki Robinsona Cruzoe - przetestuj swoją wiedzę. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko. Test ze znajomości lektury kl IV Lew, czarownica, star.doc. Test z lektury Robinson Crusoe.doc. PDF Materiały do wydruku.Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Pinokio" C. Collodiego; grupa I, grupa II. Urodził się w 1632 r. w mieście York, w Anglii.Jego ojciec był z pochodzenia Niemcem i nosił nazwisko Kreutznaer, matka była Angielką i wywodziła się ze znanej rodziny Robinson. Drukuj test.Dziś brałam udział w teście i zaznaczyłam dobre odpowiedzi cały czas a oni mi dają cały czas 13/20 a ja czytałam 20 min temu tą książkę i streszczenieSprawdzian znajomości lektury Danela Defoe pt.

A - dostaB spadek po ojcu B - kapitan Smith przepisaB mu wszystkie dobra materialne C - pracowaB jako.

testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date:. test z lektury "Robinson Crusoe" Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu. Jak miała na imię mama Harrego Pottera? Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Edytuj elementy. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraNajciekawsza przygoda robinsona Crusoe Według mnie najciekawszą przygodą Robinsona Crusoe była wyprawa na wrak „Diany". Z tego powodu rodzice Robinsona nie pozwalali mu na wiązanie swojej kariery z morzem.testy z lektury robinson cruzoe chomikuj. Sądziłem, żem przetrwał co na gorsze, a tu słowa kapitana prze ęły mnie strachem śmiertelnym. Rozdział. Przedstawienie postaci. Poznajemy historię Robinsona Crusoe, który urodził się w 1632 roku w Yorku w Anglii. Robinson miał dwóch starszych braci, którzy zginęli na morzu. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik Test z lektury Robinson Crusoe.doc na koncie użytkownika malgosia765 • folder lektury • Data dodania: 21 lis 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Charakterystyka bohaterów.

Test z odpowiedziami ! Małego chłopca nazywano więc po prostu Robinson, a nazwisko ojca tak.

Jak dobrze znasz lekturę pt.,,Robinson crusoe". opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.Sprawdzian z wiadomości lektury "Przypadki Robinsona Crusoe ".pomożecie ? a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''. Testy \ Lektury szkolne \ Przypadki Robinsona Crusoe; Przypadki Robinsona Crusoe, test z lekturyTest Zbrodnia i kara Fiodor Dostojewski Test Wybrane opowiadania i nowele Stefana Żeromskiego Test Tango Sławomir Mrożek Test Teatr gracki Test Król Edyp Sofoklesa Test Mistrz i Małgorzata M. Bułhakow Test Cierpienia młodego Wertera J.W. Goethe Test Kordian Juliusz Słowacki Test Witold Gombrowicz Ferdydurke Test Jądro ciemności Joseph .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Test z lektury Daniela Defoe pt. Robinson Crusoe, dzięki któremu sprawdzisz swą wiedzę i z pewnością zabłyśniesz na lekcji!Zobacz quiz: Przypadki Robinsona Crusoe.

Udostępnij Udostępnij wg Otaratajcio.

Test z lektury Marcin Kozera kl.doc.Kartkówka ze znajomości treści lektury Daniel Defoe „PRZYPADKI ROBINSONA KRUZOE" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury. Gdy skończyły potyczkę, było ciemno i Crusoe rozsadzany przez ciekawość poszedł spać.Opowieść o Robinsonie składa się z dwóch części: pierwsza - The Life and Strange Surprizing Adventures of Robinson Crusoe opowiada o losach marynarza Robinsona Crusoe, który trafia na bezludną wyspę. Pewnego wieczoru rozbitek zauważył walkę dwóch statków. Klasa 5 Klasa 6 Polski. W jakim mie[cie przyszedB na [wiat gBówny bohater ? Motyw. Więcej. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz - 1 punkt. Charakterystyka Robinsona Crusoe, głównego bohatera powieści Przypadki Robinsona Crusoe, Daniela Defoe. Podobne ćwiczenia ze społeczności. Znalazłem się prawdopodobnie na bezludnej wyspie".Robinson Crusoe ! 2010-01-13 20:44:23; Jakie są najczęstsze pytania na kartkówce ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy"? Sprawdzian ze znajomości lektury- Pinokio Carlo Collodi Imię i nazwisko: Grupa I Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź. Osadź. Opowiada ona historię młodego mężczyzny, który ucieka z domu, bo nie chce wieść nudnego żywota, takiego, jakie wiedzie jego ojciec.Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis. Powiadom znajomego. c) " wynalazki " Robinsona Crusoe. 2015-10-24 14:21:56;. Jakie pytania mogą być na kartkówce ze znajomości lektury Robinson Cruzoe?Serwis zamknięty. NigdyRobinson Crusoe to powieść podróżniczo-przygodowa, najsłynniejsza w dorobku autora, Daniela Defoe. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt. Przetestuj swoją wiedzę. Po chwili wyszedłem na pokład i roze rzałem się. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi. Majstra Antonia nazywano Wisienką , boRobinson Crusoe Znajomo[ lektury Poziom trudno[ci: Zredni 1. Szukaj. BŁAGAM POMÓŻCIE TO OGROMNIE WAŻNE !Plik Test z lektury Robinson Crusoe.doc na koncie użytkownika damian53412 • folder testy z lektur • Data dodania: 5 sty 2011. Gdzie Hagrid z książki "Harry Potter" miał ukrytą złamaną różdżkę?TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii. Polub. Napiszcie mi poszczególne streszczenia do poszczególnych wątków -to straaasznie ważne. Charakterystyka postaci: Robinson Crusoe, streszczenie. d)charakterystyka bohatera. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa? Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Sprawdź swoją wiedzę o tej lekturze. Robinson Cruzoe Jeśli przeczytałeś/aś tę książkę to odpowiedz na te pytania!Jakie pytania mogą pojawić się na teście ze znajomości lektury? Nie sposób opisać, co się ze mną działo. Jak Robinson zyskaB majtek ?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt