Test z odpowiedziami w pustyni i puszczy
W pustyni i w puszczy. „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jako0. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.'' GAZETA.PL Zamknij quiz eDziecko.pl; quizy; Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: .Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1. Sprawdź, ile pamiętasz! „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ? Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Pytanie 2: Jak Nel .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Podaj swoje imię: 1.Przed porwaniem Staś i Nel mieszkali w ? W teście W pustyni i w puszczy znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Jak na nazwisko miała Nel? "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pustyni i w puszczy - test wiedzy.

Rozwiąż test!Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy".

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel? Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab). Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ? W jaki mieście mieszkali bohaterowie? Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę? remington» Strona główna » Język polski » Pozytywizm » W pustyni i w puszczy. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali .Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. W każdym zadaniu TYLKO jedna odpowiedź jest prawidłowa. 13 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury #pustynia #puszcza #szkola. Oczekiwane odpowiedzi: 1. Wyślij zgłoszenie Blues12. W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych. Inne tryby testu. a) Londynie;. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308).

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

Quiz w Poczekalni. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę. 2.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza. Nie było w powieści Kalego. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Materiały powiązane z testem: Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza. Strona główna;Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki? ZAMKNIJ X. Streszczenia. Dependienta #13 .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Czy rozumieją ją tak samo czy odmiennie? Serwis zamknięty. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.

Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.

Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny. Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy". Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy • pliki użytkownika megi122 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, KRÓTKI SPRAWDZIAN Z TEREŚCI w pustyni i w puszczy.doc-podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży. W pustyni i w puszczy Test dotyczący lektury piątoklasisty W Pustyni i w Puszczy.W pustyni i w puszczy - mapa by Z. Wyszukaj streszczenia. Dlaczego warto przeczytać powieść H.Sienkiewicza pt. ,,W pustyni i w puszczy''?Witaj na stronie Quizz.pl. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel! nie nazywał Jej. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury. Klasa 5 Lektury Polski. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Napisz do nas. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści? Pojęcia z lektury "W pustyni i w puszczy" Wisielec.W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Życzę miłego rozwiązywania. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy". Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Test z lektury w pustyni i w puszczy,. Test: W Port-Saidzie panią Olivier ukąsił: a) wąż .Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań Test z lektury W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ? W pustyni i w puszczy .W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test. Krótki - W pustyni i w puszczy - mapa - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy. w pustyni i w puszczy - test z humorem Labirynt. Pytania zawarte w teście. 1270 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:. Dzk to był jedyny quiz który znalazłam o pustyni .Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Na stronie używamy cookies. 2020-04-23 22:52:49; Na podstawie planu opisu postaci literackiej (na dole) napisz charakterystykę Ani Shirley. Po wodę chodzili nocą do Nilu. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy". W odpowiedzi wykorzystaj fragmnty powieści. Staś zabił lwa, później porywaczy. Zawiera nieodpowiednie treści? Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel? Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza..Komentarze

Brak komentarzy.