Test z niemieckiego z liczb do 100
Poniżej znajdziecie liczby od 1 do 100, od 100 do 1000 i jeszcze dalej. Specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń pozwoli początkującym adeptom języka niemieckiego poznać zasady pisowni cyfr od 1 do 20 oraz podstawowe zasad .Liczby po niemiecku to bez wątpienia jedno z podstawowych zagadnień, które trzeba się opanować podczas nauki języka niemieckiego. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDo kluczowych umiejętności w języku niemieckim zaliczamy posługiwanie się liczebnikami, liczbami. bo jutro mam kartkówkę To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNiemieckie numery od 1 do 100. Wybierz zagadnienie i przetestuj się: Wskazówka Zaloguj się, aby zapisywać historię i wyniki Twojej nauki.Jak szybko nauczyć się liczb do 50 z niemieckiego? Zawiera 5 pytań. Ich znajomość przyda się podczas wizyty w sklepie, w rozmowach ze znajomymi oraz w pracy. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto. Sprawdź w ćwiczeniach swoją znajomość niemieckich liczebników. Gypsy_Ginger • 3 lata temu • #niemiecki #test #zwierzeta .O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat. Sprawdźmy, czy dasz radę nazwać te zwierzęta! Niemiecki - Gry i testy online. Zadania polecane dla Ciebie:Znajomość liczb po angielsku jest bardzo przydatna, chociażby do podawania daty po angielsku lub godziny po angielsku.

Liczba sto jeden w języku niemieckim to:.

testy do lekcji; Liceum - lekcje; Liceum - testy do .Jak znasz liczebniki w j. niemieckim? Za ich pomocą określa się bardzo wiele rzeczy w języku angielskim, dlatego nauczenie się ich jest absolutną podstawą. Numery od 1 do 100 są podawane jako cyfry lub liczby i muszą być zapisywane słownie po niemiecku. Cyfry, liczby - a więc liczebniki to w porównaniu do poprzednich ćwiczeń sprawa dość prosta, ale i tu mogą pojawić się pewne niespodzianki i problemy. Czy dasz radę nazwać przybory szkolne? Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Liczby w języku niemieckim czytane są: od początku do końca od końca do początku. 9070: 10. Uważaj na małe i duże litery, WPISUJ TAKŻE RODZAJNIKI. Zapraszam Cię do korzystania z udostępnionej tu wiedzy. Opublikowano 6th February 2014, autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasj. Czy potrafisz nazwać zwierzęta po niemiecku? Liczby - Zahlen - Test pisowni. Angielskie liczby do 12zadania z matematyki, zadania matematyczne dla klasy 3 szkoły podstawowej, gry matematyczne dla szkoły podstawowej, testy dla klasy iii szkoły podstawowej, gry po szkole, testy Mnożenie i dzielenie w zakresie 100Tabliczka mnożenia do 100 - test wyboru - Nie czujesz się jeszcze pewnie z tabliczką mnożenia? Opinie naszych użytkowników.

Znajomość liczb w języku niemieckim jest niezbędną podstawą zrozumienia kwantytatywnych określeń w języku.

Liczby z j. niemieckiego Brak opisu testuBanalny test z języka niemieckiego! Znajomość liczb po niemiecku przydaje się na co dzień, np. przy podawaniu wieku, ceny, ułamków, procentów lub liczby sztuk.Nauka języka niemieckiego dla początkujących. Jak tworzymy wraz z ćwiczeniami.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Dla przedszkolaka. Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi.Test sprawdzający twoją wiedzę z liczb języka niemieckiego. niemiecki dla dzieci - Liczby do 100. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyJ. Pytanie: osiem (8)Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy. Niemiecki - Testy pisowni słówek. Liczb od 0 do 12 trzeba nauczyć się na pamięć - tutaj wyjątkowo nie ma „systemu" 🙂 :Liczebniki - ćwiczenia online z niemieckiego.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.

W razie problemów, zapraszamy do naszego opisu liczebników w niemieckim. Łamigłówki dla dzieci;. Test przepyta Cię z 12 słówek i na końcu pokaże Twój wynik. Mamy ponad 160.000 użytkowników. Testy \ Język niemiecki \ Liczebniki 3; Liczebniki 3, test z języka niemieckiego Jak znasz liczebniki w j. niemieckim?Dodawanie i odejmowanie liczb: Dodawanie i odejmowanie liczb do 10: Dodawanie i odejmowanie liczb do 20: Dodawanie i odejmowanie liczb do 50: Dodawanie i odejmowanie liczb do 100: Dodawanie i odejmowanie liczb do 1000: Dodawanie i odejmowanie liczb całkowitych: Dodawanie i odejmowanie wielu liczb: Mnożenie i dzielenie: Wszystkie rodzaje .Liczby od 1 do 100 po angielsku i większe. Liczba sto w języku niemieckim to: tausend million hundert: 11. Przed Tobą ćwiczenia z trzema wariantami odpowiedzi, dzięki którym łatwiej przyswoisz tabliczkę mnożenia. Obecnie pracuję zawodowo, udzielam korepetycji z języka niemieckiego w toku indywidualnym oraz prowadzę tę stronę. Która z podanych liczb to liczba trzysta: dreihundert einhundert zweihundert: 12. Nauka liczb to jeden z podstawowych etapów nauki języka angielskiego. Znasz język niemiecki? Monika Łączna - Niemiecki z Pasj .Test: Dodawanie liczb do 100-Menu-Dodawanie: Dodawanie liczb: Dodawanie liczb do 10: Dodawanie liczb do 20: Dodawanie liczb do 50: Dodawanie liczb do 100: Dodawanie liczb trzycyfrowych: Dodawanie liczb całkowitych: Uzupełnianie dodawania do 10: Uzupełnianie dodawania do 20: Uzupełnianie dodawania do 50:Zadania tekstowe z dodawania i odejmowania w zakresie 50; Dodawanie dziesiątek do różnych liczb; Odejmowanie dziesiątek od różnych liczb; Dodawanie w zakresie 100; Odejmowanie od 100; Odejmowanie w zakresie 100; Odejmowanie w zakresie 100 - TEST; Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100; Zadania tekstowe z dodawania i odejmowania w zakresie 100Liczby po niemiecku z wymową: 1 - eins 2 - zwei 3 - drei 4 - vier 5 - fünf 6 - sechs. do 100 i 1000. Liczebniki główne pomogą nam m.in. w określeniu kolejności, podaniu wieku, daty, godziny oraz cen. Rozpocznij quiz. PozdrawiamZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: napiszcie mi cyfry od 1-100 po angielskutagi: liczby po niemiecku od 0 do 100, liczby po niemiecku, liczyć po niemiecku, jak liczyć po niemiecku, liczebniki główne po niemiecku. Liczby przydadzą nam się częściej, niż kolory, czy dni tygodnia, zastosowań jest wiele, w sklepie, w pracy itp. Jest to ważny element, dlatego poniżej znajdziesz pisownię oraz tłumaczenie na język polski - liczebniki po niemiecku .Widząc w statystykach, że często szukacie listy liczebników od 0 do 100 w języku niemieckim, postanowiłem taką listę przygotować, mimo że na blogu jest już wpis o liczebnikach.Tamto wytłumaczenie jest moim zdaniem jasno sformułowane, jednak dla pewności warto jest mieć nie tylko teoretyczne wytłumaczenie, ale także dokładną listę słów.Według tego systemu stworzysz liczby od 1 do 1.000.000 - tabela z wszystkimi liczbami Liczby niemieckie do 12 z wymową..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt