Test francuski dni tygodnia
sciaga.pl menu profil. Skąd się bierze? Poniżej zamieszczam linki do archiwalnych wpisów: dni tygodnia, miesiące + daty, pory roku, pogody. Dni Tygodnia - Les Jours De La Semaine, test z języka francuskiego Test ze znajomości siedmiu dni tygodnia w j. francuskim.Nazwy dni tygodnia podane po polsku. kocham francuski 🇫🇷. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.Nauka słówek angielskich z kategorii Dni Tygodnia metodą zapamiętywania Qwerty. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie. Przygotowana przez nas lekcja przedstawia dni tygodnia, miesiące i pory roku po francusku w wyjątkowo atrakcyjny sposób. Dni tygodnia po francusku. Chcąc powiedzieć w poniedziałek, wtorek itd. Autor Sylwia. Pory roku po francusku. Język francuski. Słownictwo, gramatyka, tłumaczenia, wymowa, cytaty, teksty, zadania domowe, podróże po Francji i wiele więcej. e-francuski.pl - Nauka języka francuskiego, słówka, gramatyka, informacje o Francji - Dni tygodnia, miesiące oraz pory rokuA więc przyjrzymy się teraz pochodzeniu każdego z dni tygodnia, co pozwoli nam lepiej je zapamiętać. Test dla początkujących z francuskiego quizy gazeta.pl. Pory roku po francusku. Pamiętaj, że dni tygodnia nie pisze się wielką literą.Dni tygodnia po francusku.

Francuski przy kawie o 11:07.Quel sont les jours de la semaine Jakie są dni tygodnia Les jours de la.

Nauka francuskiego od podstaw.Źródło: „ francuski - sklep i pieniąze.Dni tygodnia po francusku. Dni tygodnia to niezbędny element języka francuskiego, jeśli planujemy wyjechać na wakacje, weekend, czy do pracy. Zobacz podobne fiszki: MIESIĄCE (Les mois de l'année) i PORY ROKU (Les saisons). nowy test × Odkryj wszystkie .Poproszę o dni tygodnia wraz z ich wymową po.j Francuskim .Dni tygodnia i miesiące po francusku. Co noszą gwiazdy?. francuski dni po francusku francuski dni tygodnia wymowa dni tygodnia francuski dni tygodnia. W którymś momencie mogą Ci się również przydać pory roku. Dni tygodnia i miesiące po francusku. Zapraszam do krótkiej nauki!Dni tygodnia po francusku - słówka z wymową, słowniczek obrazkowy dla dzieci, ćwiczenia online i do wydruku. francuski - sklep/pieniądze. Język francuski. rozne slowka. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.Dni tygodnia po włosku z wymową Przychodzi taki moment w którym podejmiesz decyzję wyjazdu do Włoszech na dłuższy okres czasu. francuski - różne słówka. Przechodząc przez proces rekrutacyjny do nowej pracy, rozmawiając z obcokrajowcem okaże się, że znajomość słownictwa dni tygodnia w języku włoskim jest niezbędna.Miesiące po francusku - słówka z wymową, słowniczek obrazkowy dla dzieci, ćwiczenia online i do wydruku.

Poniżej znajdziesz wykaz 7 dni kalendarzowych razem z przydatnymi informacjami! Za pomocą fiszek, które.

Pod nagraniem tego odcinka, na stronie francuskarnia.pl, znajdziesz linki do ciekawych francuskojęzycznych artykułów na ten temat. Nauka francuskiego od podstaw.Testy z języka francuskiego. Test ze znajomości siedmiu dni tygodnia w j. francuskim. Jeśli chodzi o odpowiedzi na powyższe pytania, to żeby podać datę po francusku (la date en français) najpierw trzeba opanować dni tygodnia (les jours de la semaine) i nazwy miesięcy w ciągu roku (les mois de l'année). Test dla początkujących z francuskiego 1 / 23 Grudzień po francusku to: décembre .Dni tygodnia po francusku - ucz się z Fiszkoteką! Zacznij .Ile kosztuje? - W czwartek idę do Guillaume'a. Wpisuj znaczenie i ucz się nowych słówek Nauka słówek Podstawy Dni Tygodnia e-ANG.plNazwy dni tygodnia w języku francuskim, podobnie jak w polskim, piszemy małą literą. 5 1 7 fiszek mirelkaO7. w języku francuskim używamy samego dnia tygodnia, np.: Jeudi, je vais chez Guillaume. Test dla początkujących z francuskiego - Gazeta.pl; Miesiące po francusku. Zapisz się do newslettera i otrzymaj dostęp do lekcji: winne etykiety, owocowe idiomy, czasowniki posiłkowe w czasie passé composé. Jeśli przed dniem tygodnia stoi rodzajnik określony le, znaczy to w każdy, w każdą: le samedi - w każdą sobotę.test: Francuski - pory roku i dni tygodnia; Test: Francuski - pory roku i dni tygodnia Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 30 Poziom: Łatwy Rozwiązany: 137 razy Średnia ocena: Test nie został jeszcze oceniony Średni wynik: 59% Autor: Janek#frenchwithvincent French4me.net / Simply the best place to learn French Nauka francuskiego z zmotywowanej, wykwalifikowanej, miłej i rodzi.Dni tygodnia w języku francuskim. 1.Start studying Francuski dni tygodnia. Acha, przy okazji nauczysz się też kilku francuskich zwrotów, które zawierają w sobie dzień tygodnia.DNI TYGODNIA po francusku. Przetłumacz na angielski.Strona poświęcona nauce języka francuskiego i nie tylko. Dni tygodnia i miesiące po francuskuNaucz się nazywać dni tygodnia po francusku. Dlaczego? Najlepsze triki na poprawę zdrowia. Pory roku po francusku. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę. Skąd pochodzą nazwy dni tygodnia w języku francuskim?DNI TYGODNIA I MIESIĄCE PO FRANCUSKU ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt