Test znajomości opowieści z narni
Każdy uważa co innego, pisz to co ty o niej myślisz, a nie pierwsza lepsza osoba z internetu.Ponieważ w krainie zwierząt Narni pełni rolę króla, który z pomocą czwórki rodzeństwa miał zapobiec odbiciu Narni przez złą czarownicę.. Kim był Tumnus?. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1. opowieści z narnii test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" Tagi dla tego testu: opowieści z narnii test 4free.. Profesor.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. a) gil b) jemiołuszka c) drozd 6.Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Opowieści z Narni.. Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury DRAFT.. wg Kingaronij65.. danuta 03, 2011-09-21, ocena: BARDZO CIEKAWY TEŚCIK.NA PEWNO SKORZYSTAM - DZIĘKUJĘ:) Podgląd treści.. punktów np. z kąt weszli do narni no to oczywiste z szafy a mi niezaliczyło.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test sprawdzający znajomość treści lektury pt. "Opowieści z Narnii"..

Rozwiąż quiz!Co wiesz o opowieściach z Narnii?

Czym jest Narnia?. Nie zaciekawiła mnie ani trochę, po prostu nie mogłam jej przetrawić.. S. Lewisa .. Kto z rodzeństwa pierwszy spotkał Białą Czarownicę?. Nowszy post Starszy post Strona główna.. Sprawdź się!. 6.Zdrada, której dopuścił się Edmund polegała ma tym, że miał przyprowadzić trójkę rodzeństwa do Narni, w zamian za to czarownica obiecała posadzić Edmunda na tronie.Jakie pytania mogą pojawić się na teście ze znajomości lektury?. Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury DRAFT.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Czyje nogi miała postać, która przyszła do Łucji w lesie?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Kto 2 wszedł do krainy Narnii.. To jest moja opinia.. Klasa 5 Polski.. TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY PT. „OPOWIEŚCI Z NARNII" .. "Opowieści z Narnii.. Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.. 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. Zapraszamy .. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury.

Do zeszytu z polskiego napisz swoją.. Sprawdź się!. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Wszystko się wlekło i nudził mnie ten dziecinnie bajkowy świat.. Pobierz (doc, 29,0 KB) Komentarze.. by annamisztal.„Opowieści z Narnii.. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" .. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa.. Czy to żart?. Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom) - kanały z cytatmi z książek i osobno z piosenek, filmów, seriali itp. - specjalne role (rola swojej ulubionej książki i ulubionego gatunku literackiego) - poziomy i rolę za poziomy - Bota muzycznego i specjalny kanał Radyjko - kanał do omawiania ekranizacji książek - kanał z e-bookami do pobraniaTest ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. Jaki ptak wskazał rodzeństwu drogę do Bobrów?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii..

Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.

Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!Sprawdź pisownię w słowniku ortograficznym, zanim wyślesz komentarz.. Lew, czarownica i stara szafa" C. Rozwiąż test i sprawdź!Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. buteleczkę z diamentu i mały sztylet b. lalk .Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni.. Rozpoznaj lekturę po wymienionej postaci .Które z dzieci uległo wpływowi Białej Czarownicy?. Serwis zamknięty.. a) Piotr b) Łucja c) Edmund 4.. Opublikowano: 25 luty 2010 .10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"w czasie walki z Białą Czarownicą zniszczył jej różdżkę, dzięki temu nie mogła zamieniać swoich przeciwników w kamienne posągiZobacz quiz: Opowieści z Narnii.. wg Agniksiazak.. S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa .czytałam kiedy była moją lekturą..

2010-01-13 20:44:23; ... jakie mogą być pytania z lektury opowieści z narni?Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt