Sprawdzian z lektury tajemniczy ogród odpowiedzi
Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąTen test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD .. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. Gdzie Mary urodziła się?SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Z jakiego powodu Mary Lenox zamieszkała u wuja ?. Tajemniczy dom i ogród„Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -tajemniczy-ogrod-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Jadwiga Włodarkiewiczowa Rozdział I.. .Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Ma formę pytań otwartych.Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. „Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury - NOWE Słowa na start!. Dlaczego zdrowy już Colin udawał przed służbą, że nie potrafi chodzić?. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. - dlanauczyciela.pl*** Test o lekturze : Tajemniczy Ogród !.

... Test z lektury Tajemniczy ogród.

Rozwiąż quiz!Mary zdołała przekonać Colina, że nie jest chory.. Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Dobrze trafiłeś!. Strona główna .. - bohater powieści pt. "Tajemniczy ogród", - 12 lat,Frances Hodgson Burnett Tajemniczy ogród Powieść dla młodzieży tłum.. Serwis zamknięty.. Co robili Mary i Colin gdy padał deszcz i nie mogli przebywać w ogrodzie?. Postanowiłem napisać do Ciebie list , ponieważ ostatnio w szkole mieliśmy zadane przeczytać lekturę pt. " Tajemniczy Ogród "i chciałem Ci powiedzieć , że ta lektura jest świetna !. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaZobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Co to są wrzosowiska?Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. jej rodzice zginęli w pożarze.. Wspólne z Dickiem spacery, a potem i praca w ogrodzie pozwoliły, by Colin zaczął chodzić.. Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.1 odpowiedź.. Wyślij zgłoszenie .Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?.

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Rozwiąż test!Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. W jaki sposób Mary zapoznała się z Colinem?. FunTest.pl.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl.. Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania .Witaj na stronie Quizz.pl.. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie..

Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.

0 głosów.. Materiały powiązane z testem: Test: Tajemniczy Ogród Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. W chwili gdy Mary Lennox została wysłana do Misselthwaite Manor dla zamieszkania tam przy wuju, twierdzono ogólnie, że było to najniesympatyczniejsze dziecko, jakie kiedykolwiek widziano.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test ze znajomości lektury „Tajemniczy ogród .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasa.. Chciał się poskarżyć b. Chciał wyjechać z nim w daleką podr .Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Good morning, czyli test z Angielskiego na poranne rozgrzanie umysłu!. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Quiz w Poczekalni.. Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Jesteś bardziej jak Raquel Murillo czy Alicia Sierra z „Domu z Papieru"?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Deszczowe głosowanie!. Przyjechała do Anglii do wuja 4. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Ogród był żony pana Cravena ( imię żony pana Cravena Lilias ).Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. powodzenia !. Spotkania z przyjaciółmi wyleczyły chłopca, nie tylko z urojonej choroby, ale i z wielu wad.. Jeżeli myślisz , że uważnie przeczytałeś tą książkę to sprawdź się !. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. rodzice dziewczynki umarli z powodu starości.Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia.. Społeczność .. Zawiera 16 pytań.. ZAPRASZAM !. Beata z Łodzi.. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Kto towarzyszył Mary i Dickowi podczas pracy w ogrodzie?. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.. Polecam Ci ją do przeczytania.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.. Nikt się nie ostał 1. .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?Ponieważ: Nie rosły tam róże; Zgineła tam jego żona .. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku .Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1. .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" .. pomogło mi to przed sprawdzianem dzięki :)<3 .. może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań .Witaj na stronie Quizz.pl.. Test wiedzy online z lektury szkolnej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt