Test z niemieckiego liczby do stu
Link do .Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. Music for body and spirit - Meditation music Recommended for youLiczby dziesiątki, setki, tysiące.. Polecana strona do uczenia się podstawowych niemieckich słów z wymową.. Najważniejsze niemieckie słówka w PDF do druku.. 26.11.2011 (10:14) thx Za dodanie bo ucze sie do testu mojego 1 w klasie 4 z niemca xDD doładuj komentarze.. !Liczebniki porządkowe - język niemiecki.. Tak samo liczebniki powyżej 20.. Sprawdź, czy uda Ci się rozpoznać 12 słówek z języka niemieckiego!. Zarówno te dzieci, które uczą się niemieckiego w szkole, jak i te, które nie miały z nim jeszcze styczności, znajdą tutaj wiele ciekawych materiałów, które pozwolą się z tym językiem oswoić i zaprzyjaźnić.. Liczby przydadzą nam się częściej, niż kolory, czy dni tygodnia, zastosowań jest wiele, w sklepie, w pracy itp. Jest to ważny element, dlatego poniżej znajdziesz pisownię oraz tłumaczenie na język polski - liczebniki po niemiecku .Liczby od 0 do 100 po niemiecku wraz z wymową ?. 1.1 Liczby niemieckie do 12 z wymową; 1.2 Liczby po niemiecku do 100 - szczegółowe wyjaśnienie jak się tworzy; 1.3 Liczby po niemiecku do 1000 (i więcej)- szczegółowe wyjaśnienie jak się tworzy; 2 Liczby po niemiecku w praktyce.. Liczby po niemiecku i ich wymowa drukuj.. Ćwiczenia do lekcji znajdziesz na gerlic.pl.Liczby po niemiecku - do 1000 i powyżej Któż nie zna tej wyliczanki "eins, zwei, drei, vier."..

Liczebniki niemieckie powyżej liczby 12 czytamy od tyłu.

Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyDo kluczowych umiejętności w języku niemieckim zaliczamy posługiwanie się liczebnikami, liczbami.. Najważniejsze słówka niemieckie (lista 91-100).. Typ pracy.. Liczebniki dziesiętne tworzymy poprzez dodanie do cyfry końcówki „-zig" (małym wyjątkiem od tej reguły są liczby 20 i 30, ale to będzie opisane poniżej).Liczebniki niemieckie.. Test przepyta Cię z 12 słówek i na końcu pokaże Twój wynik.. poleca 83 % .. thx Za dodanie bo ucze sie do testu mojego 1 w klasie 4 z niemca xDD.. Sprawdź w ćwiczeniach swoją znajomość niemieckich liczebników.. Dodatkowo poniższy formularz pozwala na zamianę liczby całkowitej na jej zapis słowny w języku niemieckim.TESTY POZIOMUJĄCE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO.. Ameliag • 3 miesiące temu .. Przedstawiamy zapis słowny oraz wymowę głównych liczb po niemiecku.. Znasz się na języku niemieckim?. Czy umiesz policzyć do dziesięciu po niemiecku?Słówka z niemieckiego (lista 71-80) Podstawowe słówka niemiecki (lista 81-90).. Zachęcamy do rozwiązania przygotowanego przez nasz zespół testu językowego, który pomoże odpowiedzieć na te pytania!. Liczby od 20 do 99 po niemiecku tworzymy poprzez połączenie cyfry z liczebnikiem dziesiętnym za pomocą spójnika „und" (np Einundzwanzig).. Liczebniki porządkowe występują z rodzajnikiem określonym (tak jak w powyższym przykładzie), wskazującym oraz zaimkiem dzierżawczym i odmieniają się jak przymiotniki..

Podziel wybrane liczby i sprawdź swój wynik!

pomożesz?. Czy umiesz policzyć do dziesięciu po francusku?Wylosuj określoną liczbę pytań.. Liczebniki główne.. - Jak to jest po niemiecku?. Jego wypełnienie zajmie tylko 15 minut.Liczby po niemiecku to bez wątpienia jedno z podstawowych zagadnień, które trzeba się opanować podczas nauki języka niemieckiego.. Wybierz konkretne pytania Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań rodzina po niemiecku :)Liczba.pl - internetowa encyklopedia liczb - liczby po niemiecku.. Ważne .. niemiecki dla dzieci - Liczby do 100.. Znajomość liczb po niemiecku przydaje się na co dzień, np. przy podawaniu wieku, ceny, ułamków, procentów lub liczby sztuk.A kto był już z Was na fejsbookowym @niemieckizpasja.blog ?. Spróbuj zdobyć najwyższy wynik w tym teście z g. Uważaj na małe i duże litery, WPISUJ TAKŻE RODZAJNIKI.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNauka języka niemieckiego dla początkujących.. Do jakiego z tych typów trójkątów można Cię porównać?. Szukaj.. Oto test z najłatwiejszymi pytaniami z matematyki!. 2.1 Daty; 2.2 .Liczby od 20 do 99.. Umiesz wymówić poszczególne części ciała?. Znając formę pisemną liczby, wiesz w jaki sposób te liczby wymawiać i jesteś w stanie je zrozumieć po niemiecku.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Liczby, cyfry rzymskie do 100 ..

SłowniczekCzy zdasz test z niemieckiego?

Numery od 1 do 100 są podawane jako cyfry lub liczby i muszą być zapisywane słownie po niemiecku.. Chcesz sprawdzić swój poziom językowy i upewnić się, który kurs języka niemieckiego wybrać?. W razie problemów, zapraszamy do naszego opisu liczebników w niemieckim.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej nauki j.niemieckiego.. Jednak uważaj: masz tylko kilka sekund .1 Według tego systemu stworzysz liczby od 1 do 1.000.000 - tabela z wszystkimi liczbami.. Wybierz zagadnienie i przetestuj się: Wskazówka Zaloguj się, aby zapisywać historię i wyniki Twojej nauki.J.. 21 czytamy dosłownie 1 i 20 (ein_und_zwanzig).Język niemiecki.. :D Zobaczcie, ile tam pomocy naukowych :D tagi: liczby po niemiecku od 0 do 100, liczby po niemiecku, liczyć po niemiecku, jak liczyć po niemiecku, liczebniki główne po niemieckuTest sprawdzający twoją wiedzę z liczb języka niemieckiego.. Problem jest wtedy, gdy musimy podać jakieś większe liczby po niemiecku, np. 12'496.. Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi.Destroy Unconscious Blockages and Negativity, 396hz Solfeggio, Binaural Beats - Duration: 3:13:46..

Sprawdź, czy uda Ci się rozpoznać 12 słówek z języka niemieckiego!

Liczby po niemiecku.. Słówka po niemiecku - jak szybko się ich nauczyć i na stałe zapamiętać?. Opinie naszych użytkowników.. Zobacz również: Niemiecki - Liczby do 12 - Słówka i ćwiczenia; Niemiecki dla dzieci - spis materiałówW tym filmie przedstawię Wam niemieckie Liczby ( 1- 100), w którym możecie usłyszeć ich wymowę oraz zobaczyć zasady pisowni.. Sprawdź swoją znajomość phrasal verbs!. W takim razie to idealny quiz dla ciebie!. 13- to 3, a później 10 (drei_zehn) 13.. Widząc w statystykach, że często szukacie listy liczebników od 0 do 100 w języku niemieckim, postanowiłem taką listę przygotować, mimo że na blogu jest już wpis o liczebnikach.Tamto wytłumaczenie jest moim zdaniem jasno sformułowane, jednak dla pewności warto jest mieć nie tylko teoretyczne wytłumaczenie, ale także dokładną listę słów.Liczby - Zahlen - Test pisowni.. Oto wzór odmiany po rodzajniku określonym i wskazującym:Trójkąt ostrokątny, rozwartokątny, czy prostokątny?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt