Sprawdzian znajomości lektury w pustyni i w puszczy
Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Bohaterowie „W pustyni i w puszczy" ostatnidzwonek.pl, Staś Tarkowski - jeden z dwójki głównych bohaterów, czternastoletni Polak, syn uczestnika powstania styczniowego - Władysława Tarkowskiego.. 5.0 / 5 (1 głos)9. strona główna .. Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Co zaproponował Grek Stasiowi w Omdurmanie ?. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Życzę miłego rozwiązywania.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. W jakim celu to zrobiono?. Wraz z ojcem inżynierem pracującym przy budowie kanału przebywa w Egipcie.. Załóż konto Nie pamiętasz hasła?. Można by tam urządzić jakby wielką izbę, w której wszyscy moglibyśmy zamieszkać.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Serwis zamknięty.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.Witaj na stronie Quizz.pl.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2..

Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".

Usunąć ten komentarz?. Kim .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl.. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. 2011-12-11 18:00:36; Jakie można zadać pytania na spr.. Krępy i mocno zbudowany mężczyzna tak przywiązuje się do Stasia i Nel, że nie chce ich zostawić nawet po odnalezieniu swojego plemienia.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W pustyni i w puszczy - opracowanie lektury drukuj.. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Literatura Test z lektury "Quo vadis .- Patrz, co za ogrom.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!.

z lektury "w pustyni i w puszczy" ?

Jak nazywali się główni bohaterowie?-podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Inne tryby testu.. Nie było ich w powieści.. Piętnastu ludzi wziąwszy się za ręce nie objęłoby tego drzewa, które pamięta może czasy faraonów.. Kapitan Glen i doktor Clary.Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika kostek1111 • folder w pustyni i w puszczy • Data dodania: 1 gru 2013.. Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Co uczynił wtedy chłopiec i dlaczego ?. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Opis testu.. 2010-02-25 17:30:43; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy?. Pobierz.. GAZETA.PL .. Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: .Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1..

Rozwiąż test!Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.

Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5. nie nazywał Jej.. Czym była fatamorgana ?. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. 2010-03-09 07:13:34Szczegółowy test z lektury.. Nie było w powieści Kalego.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY .. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 ..

Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury „ W pustyni i w puszczy" cz II 1.

Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. hasło login.. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. Jakimi zwierzęciami byli Saba i King ?. „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jako"W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość zwyciężają" - test ze znajomości baśni w klasie IV Lidia Brus "Wędrówka do Ziemi Obiecanej" - test sprawdzający znajomość przeczytanego tekstu dla klasy II gimnazjum Ola BednarskaTest ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. To nie zwierzęta.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Postanawia im towarzyszyć w dalszej drodze, czego o mało nie .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. poleca 81 % .. Umiejętności Kalego, znajomość zwyczajów ratują dzieciom życie.. Ale pień w dolnej części jest spróchniały i pusty Widzisz ten otwór, przez który łatwo się dostać do środka.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Rozwiąż test.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Sprawdź swoją wiedzę z lektury!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt