Test 80 dni dookoła świata z odpowiedziami

test 80 dni dookoła świata z odpowiedziami.pdf

Test z lektury "w 80 dni dookoła świata" Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=)Sprawdź, czy dokładnie przeczytałeś lekturę "W 80 dni dookoła świata"!W 80 dni dookoła świata.. Są rzeczy, które też możesz otagować W 80 dni dookola swiata pytania i odpowiedzi?. A ja już miałam i pomogę Ci dostać 5.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Czytaj uważnie polecenia.. Wyślij zgłoszenie.. "W osiemdziesiąt dni dookoła świata" - test znajomości lektu.. Bo na pewno będziesz mieć test z tej lektury.. Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''.. 55 tys. funtów szterlingów B. złoto C. diamenty D. milion dolarów 2.. 8.¹W osiemdziesiąt dni dookoła świata—tytułpolskiegotłumaczenia,stanowiącegopodstawęninie sze publi-kac i, brzmi:3odUµ > naokoło świata w FiX dniaFK.. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2.. Pobierz (doc, 25,0 KB) Komentarze.. Posądzał go o zuchwałą kradzież pieniędzy z banku c) Posądzał go o próbę przemytu diamentów 8. pytanie 1 z 10.. // odp; Odtwarzamy trasę podróży pana Fogga - Kolejność wydarzeń.. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. Załóż własny blog!. Jako władca danego kraju będziesz mógł sprawnie rządzić całym ludem.. praca, nauka, rozrywka.. Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi: ..

Test z odpowiedziami !

// odpWypracowanie z języka polskiego jest charakterystyką Fileasa Fogga, głównego bohatera książki J. Verne pt.: „W 80 dni dookoła świata".. 25 tysięcy; 55 tysięcy; 65 tysięcy; Sprawdź się w poniższych tematach: Hello Kitty.Co wiesz o lekturze " W 80 dni dookoła świata"?. Czy może to jest Twoja szkolna lektura?. A.Sprawdzian ze znajomości lektury "W 80 dni dookoła świata".. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" .W 80 dni dookoła świata to powieść podróżniczo-przygodowa i jako taka ma następujące cechy: akcja powieści toczy się w podróży, niezwykłe jest to, że bohaterowie pokonują duże odległości bardzo szybko, jak na czasy, w których żyją, a czasem sięgają po niestandardowe środki lokomocji, jak np. słoń, łódź-sanie;Macie jakiś test do lektury w 80 dni dookoła świata?. 6 Obserwuj autora .„W OSIEMDZIESIĄT DNI DOOKOŁA ŚWIATA" TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Drogi Uczniu!. Test z lektury pod tytułem ,,W 80 dni dookoła świata" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 5. Podaj nazwisko osoby, która śledziła Fogga i starała się utrudnić mu podróż?. praca, nauka, rozrywka..

W 80 dni dookoła świata - Verne Juliusz za 41,99 zł.

Test Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Maud Montgomery 2 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 2 Test Król Edyp - Sofokles 1Quiz o lekturze pt,,80 dni dookoła świata'' DRAFT.. Co Fogg chciał zrobić w 80 dni?. Tagi dla tego testu: Lektura, Szkoła, Przygody, Koleja, Parostatki, Fileas Fogg, Obieżyświat, Fix, Auda, W 89 dni dookoła świataOdpowiedz na pytania z lektury ''W 80 dni dookoła świata'' 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. Ile funtów zostało skradzione z banku w lekturze "W 80 dni dookoła świata"?. Autorem książki jest Juliusz Verne.. Najpierw zwiedzisz Anglię, potem inne warte obejrzenia państwa.. Literatura Książki z Twojego dzieciństwa - pamiętasz je jeszcze?. Książka opowiada o pewnym, niezwykle tajemniczym angielskim dżentelmenie, który zakłada się z członkami klubu „Reforma" o to, że opłynie kulę ziemską w zaledwie 80 dni.Kartkówka ze znajomości lektury „W 80 dni dookoła świata" - Formy pracy z uczniami dyslektycznymi na lekcjach języka angielskiego - referat by admin 18 lipca 2019 KARTKÓWKA ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA"( za każdą prawidłową odpowiedź 1 punkt)1.Zagraj w jedną naszych najlepszych gier W 80 dni dookoła świata.. Miał jednocześnie świadomość, jak bardzo powiększyły się możliwości człowieka jego czasów w związku z rozwojem techniki, i właśnie tą myśl zawarł w utworze.W 80 dni dookola swiata pytania i odpowiedzi to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

U nas super gry W 80 dni dookoła świata online !

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 4 gru 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.KARTKÓWKA ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA"( za każdą prawidłową odpowiedź 1 punkt) 1.. "W 80 dni dookoła świata" Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. Podgląd treści.. // odp; Ciekawostki o autorze powieści - Przymiotniki.. Ile czasu miał Fogg na przebycie świata?. U góry znajdziesz quiz W 80 dni dookoła świata.W 80 dni dookoła świata - przetestuj swoją wiedzę.. 90 dni B. 80 dni C.. Jaką przygodę miał Passepartout w Bombaju?Witaj na stronie Quizz.pl.. Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?Odpoweidz na pytania dotyczące lektury ,,W 80 dni dookoła świata'' i sptawdź ile wiesz na jeje temat..

Przed Tobą niezwykła podróż dookoła świata.

Co zginęło z Banku Anglii?. Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?. 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. okrążyć cały świat.. Jak miała na imię współtowarzyszka Fogga?. W oryginale powieść nosi tytuł /e toXU dX monde en TXatUeinJt MoXUs.216 W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 1. zagrać w wista.. Literatura Książki z .Test z lektury .. Zawiera nieodpowiednie treści?. Czytałeś książkę i zastanawiasz się, ile z niej pamiętasz?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz.. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" 1.. Co zginęło z Banku Anglii?. Quiz w Poczekalni.. bbomba, 2012-11-20 Szkodaa, że nie ma proponowanych odpowiedzi.. założyć się z przyjaciółmi.Problematyka "W 80 dni dookoła świata" Juliusz Verne wielokrotnie w swojej twórczości zajmował się tematem podróży, gdyż była to jego wielka pasja.. Na zadanie otwarte odpowiadaj całymi zdaniami Powodzenia!. 70 dni 3.. U góry znajdziesz quiz Test z lektury "W 80 dni dookoła świata".Powodzenia.. Późnie sza tradyc a utrwaliła ednak nazwęW osiemdziesiąt dni dookoła świata.. mam jutro test i nie wiem czy znam ją wystarczająco licze na szybką odpowiedż To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać216 W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 1.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.. Jakiej narodowości był Passepartout: a) angielskiej b) włoskiej c) francuskiej 9.. Witaj na stronie Quizz.pl..Komentarze

Brak komentarzy.