Ciemne zaułki Gadżetonu kolejnym dodatkiem do Hearthstone: Heroes of Warcraft

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.11.2016, 08:11


Kategorie: Newsy

Firma Blizzard Entertainment zapowiedziała Powtórny Uzupełnienie Ku popularnej karcianki free-to-play Hearthstone: Heroes of Warcraft. DLC nazwane Ciemne zaułki Gadżetonu (Mean Streets of Gadgetzan) ukaże się w grudniu bieżącego roku (dokładny Praktyka Ani jest Wciąż znany) na wszystkich docelowych platformach sprzętowych (PC, iOS i Android). Za 44,99 euro (około 194 zł) otrzymacie dostęp W kierunku nowych, w tym dziewięciu trzyklasowych kart, Hę oznacza, że będzie można ich używać Za przyczyną trzy różne klasy, a Gdzie tam jedną. Ma to wpłynąć przede wszystkim na możliwości tworzenia talii, Tylko także „podkreśli temperament każdej z rodzin przestępczych”.

Akcja dodatku rozgrywać będzie się w tytułowym Gadżetonie – portowym mieście, w którym niegdyś kwitł handel, Słaby punkt Błyskawicą zaczęły Zanim targać wojny gangów. Nieodwracalnie ostały się trzy z nich, a my będziemy musieli poprowadzić je W kierunku Niejeden zwycięstw.

Każda z przestępczych rodzin związana ma być z trzema klasami postaci. W przypadku Posępnych Zbirów będą to Łowca, Rycerz. i Wojownik. Związek podzielona zostanie na Magów, Kapłanów tudzież Czarnoksiężników, a Nefrytowy Lotos reprezentować mają Druidzi, Łotry i Szamani. Takoż szefowie każdego gangu będą legendarną kartą trzyklasową. Z dodatkowych informacji Godzi się Ponadto wspomnieć, że pierwsza z wymienionych rodzin to gangsterzy i przemytnicy broni. Druga specjalizuje się w sztuce kamuflażu i skrytobójstwa, a trzecia w handlu nielegalną maną.

Obecnie to tyle, jeżeli chodzi o konkrety. Więcej szczegółów zostanie opublikowanych na oficjalnej stronie 7 listopada.


Ciemne zaułki Gadżetonu kolejnym dodatkiem W kierunku Hearthstone: Heroes of Warcraft - obrazek #2

Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment BlizzCon 2016 DLC i dodatki free-to-play gry karciane Hearthstone Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu PC AND iOS
Skomentuj post: