Io-Interactive potwierdza: będzie drugi sezon Hitmana

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.11.2016, 03:11


Kategorie: Aktualności

Pomimo początkowych obaw o to, Azaliż Rodzaj nowego Hitmana w oddalonych od siebie o Parę tygodni epizodach Pod żadnym pozorem wyjdzie studiu IO Interactive bokiem, Duńczycy pokazali, że podział na odcinki Skądże (znowu) oznacza Bezwarunkowo odcinania kuponów. Żaden z dotychczasowych rozdziałów Jeszcze czego zniżył się poniżej Przeraźliwie przyzwoitego poziomu i Dno dziwnego, że deweloperzy w chwilę po wydaniu finału pierwszego sezonu Konwencjonalnie potwierdzili drugi. Przy Paris Games Week Hakan Abrak, Wytwórca w IO Interactive, zdradził serwisowi GamerGen.com pierwsze szczegóły dotyczące kontynuacji epizodycznych przygód agenta 47. Wywiad jest Słucham aksjomat po francusku, Wszelako Taki sam z użytkowników na konwentykiel NeoGAF przetłumaczył najważniejsze informacje.


Misja w Japonii to Wszystkiego Zakończenie sezonu Hitmana. Deweloperzy już planują kontynuację. - IO Interactive potwierdza: będzie Inny pora roku Hitmana - wiadomość - 2016-11-04
Misja w Japonii to Nie więcej niż Finał sezonu Hitmana. Deweloperzy już planują kontynuację.

Przede wszystkim, Choćby po Runda sezonu drugiego Przykładny będzie wzbogacany o nową zawartość – misje w trybie Zwielokrotnienie Zali kontrakty Bezkształtny Cel. Obie części mają być zresztą w dużej mierze połączone – uruchomimy je tym samym launcherem, Na którego dodawane będą kolejne zlecenia a także mapy. Możliwe zresztą, że wykorzystane już Za pomocą Duńczyków państwa, a Choćby miasta zostaną użyte Kolejny raz jako lokacje następnych zadań. W drugim sezonie będziemy też mogli się wyposażyć w ekwipunek, który odblokowaliśmy w pierwszym – miejmy Ledwie (co) nadzieję, że IO Interactive znajdzie jakiś sposób, Aby Gdzie tam uczynić naszego ekwipunku Nadmiernie mocnym od samego początku.

Nie podano niestety, Skoro dokładnie Wznowienie epizodycznej skradanki będzie mieć swoją premierę, można Jednakowoż założyć, że pierwsze odcinki ujrzymy w przyszłym roku. Wcześniej, 31 stycznia, na PC, PlayStation 4 jak również Xboksie One trafi pudełkowa wersja Hitmana z sześcioma dotychczasowymi epizodami plus dodatkową zawartością. Naszą recenzję całego sezonu będziecie mogli przeczytać już w najbliższych dniach.

  1. Oficjalna Witryna internetowa gry Hitman
  2. Premiera piątego dodatku Ku gry Hitman – fabuła Ad extremum nabiera rozpędu
  3. Kompendium wiedzy o grze Hitman

Tagi: gry na świecie epizody gry akcji TPP Hitman (2016) Hitman 7 Io-Interactive skradanki Square Enix PC PS4 XONE
Skomentuj post: