Overwatch - Sombra oficjalnie zapowiedziana

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.11.2016, 09:11


Kategorie: Newsy

Kilka godzin temu rozpoczęła się tegoroczna Ogłoszenie czegoś drukiem Blizzconu – ekskluzywnej imprezy firmy Blizzard. Przy tej okazji amerykański Przedsiębiorca Formalnie ujawnił Sombrę – bohaterkę jednej z ciekawszych zabaw twórców ze społecznością Overwatch. Już wcześniej doczekaliśmy się potwierdzenia październikowych przecieków Podczas sprawą grafiki promującej Overwatch World Cup, która wyciekła z serwerów firmy. Dziś zaś opublikowano animację z Sombrą w roli głównej, w której Kobieta bohater infiltruje zakłady zbrojeniowe rosyjskiej spółki Volskaya. He fakty w trakcie akcji Sombra współpracuje z Czarną Wdową i Żniwiarzem, Zastrzeżenie sprytna i na pozór dniem i nocą niepoważna Meksykanka najwyraźniej ma własne plany.

Filmik zdradza He Trochę na Motyw zdolności Sombry, a dokładny Relacja postaci możecie znaleźć na oficjalnej stronie gry. Jak łatwo zgadnąć, hakerka będzie nastawiona na utrudnianie działań przeciwnikowi. Oprócz hakowania (blokada zdolności i apteczek) a także impulsu elektromagnetycznego (masowe hakowanie Równolegle z niszczeniem barier i osłon) Sombra będzie mogła pochwalić się także innymi interesującymi zdolnościami. Kamuflaż termooptyczny pozwoli O rany stać się niewidzialną Pod bokiem/nosem/ ręką jednoczesnym zwiększeniu prędkości przemieszczania się, a translokator umożliwi natychmiastowe przeniesienie się w oznaczone miejsce. Dzięki temu Sombra będzie mogła pochwalić się zwiększoną mobilnością, He będzie o tyle istotne, że gracze będą zmuszeni W stronę walki na krótki dystans. Dość duży zakres pistoletu maszynowego uniemożliwi celne strzelanie na odległość.

Na razie z nową postacią mogą zapoznać się wyłącznie na wyjątkowo przygotowanych stanowiskach uczestnicy odbywającego się właśnie Blizzconu. Jednak już w przyszłym tygodniu z Sombrą zapoznają się gracze pecetowi, jako że trafi ona na Zbiorowy Sewer Testowy Overwatch. Równolegle z nią będzie można przetestować kolejną mapę plus Rowek rozgrywki, Atoli Bynajmniej zdradzono żadnych informacji na ich temat.


Translokator Na spółkę z przyśpieszającym prędkość kamuflażem zapewnią Sombrze sporą mobilność. - Overwatch - Sombra Oschle zapowiedziana - wiadomość - 2016-11-04
Translokator Na spółkę z przyśpieszającym prędkość kamuflażem zapewnią Sombrze sporą mobilność.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment BlizzCon 2016 cinematic trailer Overwatch sieciowe strzelanki trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj post: