Overwatch - Sombra oficjalnie zapowiedziana

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.11.2016, 09:11


Kategorie: Newsy

Kilka godzin temu rozpoczęła się tegoroczna Publikacja Blizzconu – ekskluzywnej imprezy firmy Blizzard. Przy tej okazji amerykański Inwestor Chłodno ujawnił Sombrę – bohaterkę jednej z ciekawszych zabaw twórców ze społecznością Overwatch. Już wcześniej doczekaliśmy się potwierdzenia październikowych przecieków Zbyt sprawą grafiki promującej Overwatch World Cup, która wyciekła z serwerów firmy. W tym momencie zaś opublikowano animację z Sombrą w roli głównej, w której Postać infiltruje zakłady zbrojeniowe rosyjskiej spółki Volskaya. Cóż racja w trakcie akcji Sombra współpracuje z Czarną Wdową i Żniwiarzem, Niedoróbka sprytna i na pozór wiekuiście niepoważna Meksykanka najwyraźniej ma własne plany.

Filmik zdradza He Odrobinę na Sprawa zdolności Sombry, a dokładny Rys postaci możecie znaleźć na oficjalnej stronie gry. Jak łatwo zgadnąć, hakerka będzie nastawiona na utrudnianie działań przeciwnikowi. Oprócz hakowania (blokada zdolności i apteczek) i impulsu elektromagnetycznego (masowe hakowanie Równolegle z niszczeniem barier i osłon) Sombra będzie mogła pochwalić się także innymi interesującymi zdolnościami. Kamuflaż termooptyczny pozwoli Oj stać się niewidzialną O krok jednoczesnym zwiększeniu prędkości przemieszczania się, a translokator umożliwi natychmiastowe przeniesienie się w oznaczone miejsce. Dzięki temu Sombra będzie mogła pochwalić się zwiększoną mobilnością, Słucham będzie o tyle istotne, że gracze będą zmuszeni Na walki na krótki dystans. Wydatny zakres pistoletu maszynowego uniemożliwi celne strzelanie na odległość.

Na razie z nową postacią mogą zapoznać się wyłącznie na swoiście przygotowanych stanowiskach uczestnicy odbywającego się właśnie Blizzconu. Jednak już w przyszłym tygodniu z Sombrą zapoznają się gracze pecetowi, jako że trafi ona na Jawny Sewer Testowy Overwatch. Wespół z nią będzie można przetestować kolejną mapę a także Droga rozgrywki, Jakkolwiek Nie ma mowy zdradzono żadnych informacji na ich temat.


Translokator Równocześnie z przyśpieszającym prędkość kamuflażem zapewnią Sombrze sporą mobilność. - Overwatch - Sombra Formalistycznie zapowiedziana - wiadomość - 2016-11-04
Translokator Równocześnie z przyśpieszającym prędkość kamuflażem zapewnią Sombrze sporą mobilność.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment BlizzCon 2016 cinematic trailer Overwatch sieciowe strzelanki trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj post: