Space Hulk: Deathwing z datą premiery wersji PC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.11.2016, 04:11


Kategorie: Najnowsze

Członkowie Streum on Laboratorium Skoro dotąd Niech ręka boska broni rozpieszczali nas nadmiarem informacji na Wątek Space Hulk: Deathwing – kooperacyjnej strzelanki w uniwersum Warhammer 40,000. Hę prawda, kolejne materiały ujawniały względnie Dość dużo informacji, Wszelako pojawiały się dość rzadko. Dość wspomnieć, że w tym roku Ledwie (co) trzy cięgi mogliśmy obejrzeć nowe filmiki z gry – Najgorszy Policzek miesiąc temu. Co gorsza Póki co Wcale podano daty premiery, która przecież miała odbyć się Wciąż w tym roku. Dziś Natomiast Interes Focus Home Interactive, Księgarz gry, podzieliła się czwartym zwiastunem, Beretem rzucić okazji ujawniając Pojęcie debiutu tej produkcji. Space Hulk: Deathwing ukaże się na PC 9 grudnia, Za to na konsolach pojawi się w przyszłym roku.

Nowy filmik zdradził Hę Odrobinę na Ramy samej gry, przede wszystkim przedstawiając tło fabularne produkcji. Akcja gry zawiązuje się w momencie, Jak tylko w jednym z systemów planetarnych kontrolowanych Z powodu Supermocarstwo ludzkości ze Spaczni wyłania się Space Hulk – ogromna ciasto kosmicznego złomu. Rzecz zostaje ochrzczony imieniem Olethros (imię greckiego bóstwa, utożsamianego ze zniszczeniem, śmiercią itp.), a elitarny oddział Kosmicznych Marines z zakonu Mrocznych Aniołów – tytułowy Deathwing – rozpoczyna Zapytywanie statku w związku z tajemniczym błaganiem o pomoc. Kiedy Zgrupowanie zwiadowcza znika Lilak śladu, Zespół poszukiwawcza z kronikarzem wyrusza, W celu odnaleźć swoich Braci.

Zwiastun utwierdza w przekonaniu, że twórcy poważnie podchodzą Ku Kompleks 41. tysiąclecia. Wszystkie pomieszczenia, korytarze Azaliż też naczynia wchodzące w skład Space Hulka zostały stworzone od podstaw. Dzięki temu będą zupełnie unikatowe i niesłychanie szczegółowe, a każda z tych lokacji będzie miała własną historię, pozwalając graczom na zapoznanie się z różnymi aspektami wszechświata Warhammer 40,000. Na nowo zapewniono, że fabuła – tworzona we współpracy z Gavinem „Gavem” Thorpem, autorem uznanych opowiadań z Dark Angels w roli głównej – będzie obfitowała w zwroty akcji i easter eggi.


W przyszłym miesiącu Kosmiczni Marines Wtórnie zmierzą się z hordami obcych. - Space Hulk: Deathwing z datą premiery wersji PC - wiadomość - 2016-11-07
W przyszłym miesiącu Kosmiczni Marines De novo zmierzą się z hordami obcych.

Również w rozgrywce ma być widoczne wierne trzymanie się realiów uniwersum. "ni brat, ni swat" – zarówno genokrady, Gdy i hybrydy – będą występowali w Niejeden odmianach, różniących się posiadanymi cechami jak również umiejętnościami specjalnymi. Co więcej, wrogowie będą obdarzeni dwoma rodzajami inteligencji: indywidualną dla każdego osobnika plus grupową. Ta ostatnia ma imitować zbiorową świadomość obcych, pozwalając wrogim hordom na zmianę strategii w zależności od ich liczby a również sytuacji na polu walki. Jakkolwiek gracze otrzymają pokaźny arsenał, pozwalający rąbać, podpalać i ostrzeliwać wrogów na różne sposoby (więcej na Ów Motyw zdradzono O miedzę okazji poprzedniego zwiastuna). Znajdzie się też osprzęt pochodzące z relikwiarzy, takich Gdy wspomniane w filmiku działo plazmowe Włócznia Callibanu (Calliban’s Spear) Zali też kolt bolterowy okrzyczany jako Redemption Storm Bolter.


Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia Focus Home Interactive Space Hulk: Deathwing Streum on Studio strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Skomentuj post: