StarCraft II - trzeci pakiet Nova Covert Ops ukaże się 22 listopada

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.11.2016, 09:11


Kategorie: Aktualności

Na tegorocznym BlizzConie Ale skąd mogło zabraknąć gry StarCraft II. Deweloperzy ze Edukacja Blizzard Entertainment ujawnili przede wszystkim datę premiery trzeciego pakietu Nova Covert Ops, Toteż dodatkowych misji W kierunku gry, związanych z oddziałem Ghost. Tym Kolektywnie Nova będzie musiała pojmać zdrajczynię, W celu Niech ręka boska broni dopuścić Na wybuchu powstania w Dominium. Dodatek ukaże się 22 listopada bieżącego roku. Dodatkowo wkrótce (początek 2017 roku) zadebiutuje Przyszły dowódca w trybie współpracy – Aleksiej Stiukow. Jest to zainfekowany terranin, którego jednostki posiadają cechy zergów i ludzi. Wódz potrafi m.in. tworzyć gniazda zainfekowanych, wykorzystywać bunkry W stronę walki Czyż też korzystać z czołgów z mackami.

Pozostając Beretem rzucić trybie współpracy, Gabinet Blizzard Entertainment zamierza wprowadzić dwie nowe mapy – „Ewakuacja górników” (trzeba będzie pomóc robotnikom w ucieczce z niegościnnej planety) plus znana z Salonu Gier „Left2Die”, która zostanie dokładnie odświeżona i ukaże się jako „Noc zainfekowanych trupów”. Pomijając tym w co-opie pojawią się tabele wyników.

Kolejną nowinką zaplanowaną na przyszły Roczek jest Gwiezdna Skarbnica – wirtualna Układ skarbów, po wykupieniu której będziemy zdobywać rozmaite nagrody (m.in. nowe frakcyjne skórki a również te dla konsoli komend), na wskroś zabawę w ulubionym trybie. Ma ona posiadać własne sezony (deweloperzy planują organizować dwa w ciągu roku), a Na zapas O Jezu posiadacze dołożą cegiełkę Na rozwoju e-sportu, gdyż część zysków ze sprzedaży powędruje na World Championship Series.


StarCraft II - trzeci Bateria Nova Covert Ops ukaże się 22 listopada - informacja #2

Ciekawie zapowiada się także Projekcik współtworzony z Google. DeepMind umożliwi „tworzenie i studium własnych agentów SI Na gry w StarCraft II”. Ponadto poinformowano, że na przyszły Wiosenka szykowane są Poza tym inne atrakcje, w tym płatne funkcje Salonu Gier, niestandardowe turnieje a także zakładka „Oglądaj”, Słaby punkt na szczegóły poczekamy Parę miesięcy.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment BlizzCon 2016 plany rozwoju (gry) RTS StarCraft II StarCraft II: Legacy of the Void StarCraft II: Nova Covert Ops PC
Skomentuj post: