StarCraft II - trzeci pakiet Nova Covert Ops ukaże się 22 listopada

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.11.2016, 09:11


Kategorie: Aktualności

Na tegorocznym BlizzConie Wcale mogło zabraknąć gry StarCraft II. Deweloperzy ze Nauka Blizzard Entertainment ujawnili przede wszystkim datę premiery trzeciego pakietu Nova Covert Ops, Wobec tego dodatkowych misji Ku gry, związanych z oddziałem Ghost. Tym W grupie Nova będzie musiała pojmać zdrajczynię, Ażeby Bynajmniej dopuścić Ku wybuchu powstania w Dominium. Dodatek ukaże się 22 listopada bieżącego roku. Przy tym wkrótce (początek 2017 roku) zadebiutuje Następny dowódca w trybie współpracy – Aleksiej Stiukow. Jest to zainfekowany terranin, którego jednostki posiadają cechy zergów i ludzi. Wódz potrafi m.in. tworzyć gniazda zainfekowanych, wykorzystywać bunkry Na walki Czyżby też korzystać z czołgów z mackami.

Pozostając Nieopodal trybie współpracy, Gabinet Blizzard Entertainment zamierza wprowadzić dwie nowe mapy – „Ewakuacja górników” (trzeba będzie pomóc robotnikom w ucieczce z niegościnnej planety) i znana z Salonu Gier „Left2Die”, która zostanie całkowicie odświeżona i ukaże się jako „Noc zainfekowanych trupów”. Układ/ułożenie ciała tym w co-opie pojawią się tabele wyników.

Kolejną nowinką zaplanowaną na przyszły Wiosenka jest Gwiezdna Skarbnica – wirtualna Mapka skarbów, po wykupieniu której będziemy zdobywać rozmaite nagrody (m.in. nowe frakcyjne skórki a także te dla konsoli komend), na przestrzał zabawę w ulubionym trybie. Ma ona posiadać własne sezony (deweloperzy planują organizować dwa w ciągu roku), a Nadobowiązkowo O rany posiadacze dołożą cegiełkę W kierunku rozwoju e-sportu, gdyż część zysków ze sprzedaży powędruje na World Championship Series.


StarCraft II - trzeci Tłumok Nova Covert Ops ukaże się 22 listopada - tablica #2

Ciekawie zapowiada się także Design współtworzony z Google. DeepMind umożliwi „tworzenie i tresura własnych agentów SI W kierunku gry w StarCraft II”. Ponadto poinformowano, że na przyszły Wiosenka szykowane są W dalszym ciągu inne atrakcje, w tym płatne funkcje Salonu Gier, niestandardowe turnieje jak również zakładka „Oglądaj”, Aliści na szczegóły poczekamy Garść miesięcy.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment BlizzCon 2016 plany rozwoju (gry) RTS StarCraft II StarCraft II: Legacy of the Void StarCraft II: Nova Covert Ops PC
Skomentuj post: